reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

Wrocilysmy od lekarza... :-(

Katik, wysyłam Ci mnóstwo pozytywnych myśli !!
Dbaj o siebie i nie stresuj się, bo to tylko szkodzi Maleństwu.
Wiem, że łatwo pisać, co innego być na Twoim miejscu, ale stan przed to zdecydowanie lepsza opcja niż zatrucie.
Stosuj się do zaleceń, dużo pij i wypoczywaj:tak:
Ściskam mocno!!
 
reklama
katik - ale sie narobilo, ale trzymaj sie kochana, nie jest az tak zle, dobrze ze lekarz zareagowal i teraz odpoczywaj tylko i pij duzo, moja gin mi kaze 3 litry wody dziennie pic... tez zbiera mi sie woda i opuchnieta jestem, a o cierpinieciu rak to juz nie wspomne - okropnie mi w nocy cierpna, rano nie moge ruszac...a skurcze lydek tez mialam mocne ale odkad jem codziennie banany (ktos mi to powiedzial) to mi przeszlo, serio! ja w czwartek mam wizyte to zobaczymy co mi powie...
 
Kwiatuszek ...bardzo dobrze zrobilas ;)
Z mojej strony jezeli moge doradzic.
Dziecko w drugiej dobie w Polsce szczepione jest koreanska szczepionka, ktora przekracza normy rteci na kg takiego dziecka 125 krotnie!!!
Jest na rynku zastepcza szczepionka bez rteci i kosztuje okolo 50 zl . Warto samemu ja kupic. Nazywa sie Engerix B

Poczekajcie.....wlasnie czytam news z 2007...wycofano te szczepionke, ktora moj synek i wszystkie niemowlaki byly szczepione OBOWIAZKOWO
Podejrzana szczepionka "Euvax B" wycofana - Wiadomości24

Przerazajace jest to co dziewczyny pisza w komantarzach. Niektore szpitel nadal szczepia ta szczepionka norworodki....dziewczyny sprawdzcie w szpitalu czym chca poraczyc wasze dzieci.
 
Ostatnia edycja:
A ja mam jutro laserowe usuwanie naczyniaka na ustach i się zastanawiam, czy to boli...:-( Panikara jestem, więc już dziś jeść nic nie mogę i się martwię:-(
 
reklama
Do góry