reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

hehe zrobilam sobie ten kalkulator ciazy i moj przyrost wagi jest w normie (tej gornej hihi) ale ja sie wogole nie przejmuje, wiem ze schudne po ciazy, teraz sobie niczego nie odmawiam i jem za dwoch, to na co mam ochote, nie martwie sie o kilogramy bo to bylo moje marzenie byc w ciazy i przytyc, choc przyznam ze dziwne uczucie tak duzo przytyc ale co tam...po ciazy bede sie martwic, narazie az tak mi to nie przeszkadza, ale po urodzeniu napewno bedzie....wiec bedziemy tu na formu razem chudly hihi
 
reklama
Też sobie zrobiłam i przyrost do 70kg a ja mam 65,5kg więc nie jest źle;-)
Trochę mnie to pocieszyło, chociaż póki co to staników większych kupować nie muszę i mieszczę się w swoje niskie jeansy biodrówki - nawet się zapinam:-)
M. twierdzi, że tylko brzuszek mam, ale to przecież Nasza Kochana Lenka:happy2:
Już dziś zapisuję się na listę odchudzających po porodzie, bo będę chciała szybko wrócić do 57.5kg:tak:
 
A ja mam pytanko, ktore pewnie czesto pada, ale nie jestem na bierzaco. Ile przytylyscie do tej pory?


+4,5 kg

:-):-):-)To z mojej tez niezly kawal baby rosnie...moze jeszcze nie osiagnela "margolciowo-daglisiowych" ciezkosci,ale za to jej juz niedaleko i rozmiarowo tez dluga jest:shocked2: Byleby za szybko nie chciala wyjsc na zewnatrza :dry:

hehehehehe na poczatku troche mnie przerazila waga Margolci, ale K. jak zawsze zrobil mi wyklad i juz jest ok. moze moje rozmyslania wynikaly z tego, ze kuzynka K. urodzila w czwartek chlopca 62 cm 5100 g:baffled: 15 godzin rodzila, ale zakonczyloi sie cesarka. najwazniejsze ze chlopiec zdrowy, a jak cos to K. sie smial ze nas w telewizji pokaza. wiec jak uslyszycie haslo w tv w okolicy kwietnia: noworodek, 10 kg, gibos, legnica - to bede ja;-)
 
witam śnieżnie:-D

Czy ja ostatnio coś pisalam,że jade na glukoze i spodziewam sie wyniku ok, bo nigdy nie mialam z tym problemu:baffled::confused:. Cóż, wlasnie spojrzalam na wyniki i okazuje sie ,że po godzinie mam 147, więc za dużo, oj cos czuje ,że czeka mnie 75gr:-(. Samo picie tego nie jest takie złe, ale to czekanie 2godz:wściekła/y::szok:, a myslałam ,że u mnie skończy się na tej godzince (jak w pierwszej ciąży):-p. Mam nadzieję,że dzisiaj się wszystko okaże bo na 17.30 do gina:tak:.
 
witam śnieżnie:-D

Czy ja ostatnio coś pisalam,że jade na glukoze i spodziewam sie wyniku ok, bo nigdy nie mialam z tym problemu:baffled::confused:. Cóż, wlasnie spojrzalam na wyniki i okazuje sie ,że po godzinie mam 147, więc za dużo, oj cos czuje ,że czeka mnie 75gr:-(. Samo picie tego nie jest takie złe, ale to czekanie 2godz:wściekła/y::szok:, a myslałam ,że u mnie skończy się na tej godzince (jak w pierwszej ciąży):-p. Mam nadzieję,że dzisiaj się wszystko okaże bo na 17.30 do gina:tak:.

Wronka ja też odebrałam wynik 50 G i po obciążeniu mam 116, mylisz, że to jeszcze norma? widzę że się znasz :)
a poza tym co oznacza mój wynik na Toxo IgG, jak jest ujemny, proszę o podpowiedz ja ktoś wie bo wizyta u gina dopiero 19 stycznia
 
+4,5 kg



hehehehehe na poczatku troche mnie przerazila waga Margolci, ale K. jak zawsze zrobil mi wyklad i juz jest ok. moze moje rozmyslania wynikaly z tego, ze kuzynka K. urodzila w czwartek chlopca 62 cm 5100 g:baffled: 15 godzin rodzila, ale zakonczyloi sie cesarka. najwazniejsze ze chlopiec zdrowy, a jak cos to K. sie smial ze nas w telewizji pokaza. wiec jak uslyszycie haslo w tv w okolicy kwietnia: noworodek, 10 kg, gibos, legnica - to bede ja;-)

5100:szok::szok::szok:
 
Wronka ja też odebrałam wynik 50 G i po obciążeniu mam 116, mylisz, że to jeszcze norma? widzę że się znasz :)
a poza tym co oznacza mój wynik na Toxo IgG, jak jest ujemny, proszę o podpowiedz ja ktoś wie bo wizyta u gina dopiero 19 stycznia

kwiatuszek u Ciebie jest ok:tak:, norma po obciązeniu 50gr jest do 140:tak:

Co do toxo, niestety nie pomoge bo sie nie znam:no:
 
witam śnieżnie:-D

Czy ja ostatnio coś pisalam,że jade na glukoze i spodziewam sie wyniku ok, bo nigdy nie mialam z tym problemu:baffled::confused:. Cóż, wlasnie spojrzalam na wyniki i okazuje sie ,że po godzinie mam 147, więc za dużo, oj cos czuje ,że czeka mnie 75gr:-(. Samo picie tego nie jest takie złe, ale to czekanie 2godz:wściekła/y::szok:, a myslałam ,że u mnie skończy się na tej godzince (jak w pierwszej ciąży):-p. Mam nadzieję,że dzisiaj się wszystko okaże bo na 17.30 do gina:tak:.

Kurczaczki jutro mnie to czeka. Nic przyjemnego :no:
Trzymam kciuki za twoje dobre wyniki :tak:
 
Wronka ja też odebrałam wynik 50 G i po obciążeniu mam 116, mylisz, że to jeszcze norma? widzę że się znasz :)
a poza tym co oznacza mój wynik na Toxo IgG, jak jest ujemny, proszę o podpowiedz ja ktoś wie bo wizyta u gina dopiero 19 stycznia


IgG ujemne oznacza że nie masz przeciwciał. najważniejsze jest, abyś IgM miała ujemne, bo to oznacza brak zakażenia. Jakbyś IgM miała dodatnie to by oznaczało że masz chorobę, a wtedy od razu leki. Ja na szczęście Mam wysokie IgG co oznacza, że mam przeciwciała i dlatego nie muszę mieć powtarzanych badań :-)
 
reklama
a co do glukozy... u mnie w przychodni nie ma 50 tylko od razu 75 i to pomiar jest dwa razy. po 60 min i po 120... tak zwana krzywa cukrowa, tak mi babka tłumaczyła. Bo jak robią 50 to po prostu badają poziom cukru i reakcję na sam cukier... a krzywa jest niby bardziej miarodajna... idę w środę... :eek:
 
Do góry