reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

reklama
to przybijam piatke, ja tez 12 na plus...

ale wiecie co dziewczyny, tych naszych kilogramow to wcale az tak nie widac, wczoraj byla u mnie moja szwagierka i ja teraz waze dokladnie tyle co ona, ale ona jest chyba jeszcze raz grubsza jak ja! ja mam tylko wiekszy brzuch...moj maz tez mowi ze ona jest wiele grubsza i ja nizsza jestem od niej! takze te nasze kilogramki to jakies oszustwo chyba jest, nie wiem co to tyle wazy...
 
W marcu 2009 doszlam do swojej wagi i jak mówilam znajomym ,że chcialabym miec drugie dziecko, to sie wszyscy dziwili po co sie odchudzałam. Nikt nie rozumiał,że chociażby po to żeby miec mniejszą wage startowa, skoro mam takie tendencje do tyci w ciązy:tak:

Pewnie dokładnie byłam tego samego zdania a nie się upaść z i tak już grubego tyłka to potem jeszcze gorzej . Ja już mam odłozone moje cudowne tabletki na których schudłam te 6 kg i jak będę tylko mogła to będę je brała;-)

A ile Wam kochane zeszło po samym porodzie kilogramów?

4100 na dziecko he he .. a potem przez kilka sni to po 1-2 dziennie bo woda ze mnie złaziła jak doszłam jako tako do siebie to zostało mi 5 nadwyżki . :tak:
 
A u mnie bylo tak:-)

Przytylam jakies 17 kg podczas pierwszej ciazy. Po porodzie wrocilam do wagi startowej no moze z dwoma kilogramami nadwyzki. Jednak, co sie okazalo... W przeciagu roku bardzo przytylam kiedy na wadze wybilo mi juz okolo 13 kg nadwagi powiedzialam stop i w przeciagu 2 lat zrzucilam zbedne kilogramy. I coz teraz znow tyje hehe... ale nie mam na tym punkcie fiołka:-) Obecnie mam juz 6 kg na plusie...

Pozdrawiam
 
Nie mam czasu czytać ale widzę że jest o spadku wagi -jako że ostatnio dokształcam się książką to zacytuję

Waga w przybliżeniu
DZIECKO 3300g
ŁOŻYSKO 600g
PŁYN OWODNIOWY 500g
POWIĘKSZONA MACICA 1000g
POWIĘKSZONE PIERSI 500g
WODA TKANKOWA 3000g
OBJĘTOŚĆ KRWI MATKI 1200g
ZAPASY TŁUSZCZU I BIAŁKA 1900g
 
Nie mam czasu czytać ale widzę że jest o spadku wagi -jako że ostatnio dokształcam się książką to zacytuję

Waga w przybliżeniu
DZIECKO 3300g
ŁOŻYSKO 600g
PŁYN OWODNIOWY 500g
POWIĘKSZONA MACICA 1000g
POWIĘKSZONE PIERSI 500g
WODA TKANKOWA 3000g
OBJĘTOŚĆ KRWI MATKI 1200g
ZAPASY TŁUSZCZU I BIAŁKA 1900g

No to wychodzi, ze bez tluszczyku sama ciaza wazy jakies 9 kilo :) Pewnie reszta to nadwaga.
 
reklama
Do góry