reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

Ja niestety mam już +14:wściekła/y:, a w pierwszej ciązy przytyłam 35kg, więc teraz od stycznia jestem na odwyku slodyczowym i nie jem białego piczywa bo nie chce aby to sie powtórzyło. Na razie nawet przynosi to jakies efekty :-D, male bo male ale od 4 stycznia do dzisiaj -200gr:tak:

podziwiam Cię Wronka, ja też miałam takie postanowienie, ale Hania dostała mnóstwo słodyczy na święta i ja oczywiście jako dobra mama nie chcąc by to wszystko pochłonęła i miała zepsute ząbki, regularnie jej pomagam w pozbyciu się tych zapasów :zawstydzona/y:
 
reklama
podziwiam Cię Wronka, ja też miałam takie postanowienie, ale Hania dostała mnóstwo słodyczy na święta i ja oczywiście jako dobra mama nie chcąc by to wszystko pochłonęła i miała zepsute ząbki, regularnie jej pomagam w pozbyciu się tych zapasów :zawstydzona/y:

Ja wczoraj poszukalam plyt ze zdjęciami z okresu ciązy z córcią. Ojjjjj takiej motywacji dostałam,że szok, już nawet zapomnialam jak ja wtedy wyglądalam:szok::-(, zawodnicy sumo to przy mnie chudzinki:zawstydzona/y: i ta wielka gęba....blleeeee, ja tak nie chce teraz:wściekła/y:
 
O jam Wronka :) Wazne, ze sobie tak super poradzilas. Skoro 4 lata...to jeszcze do niedawna chudlas. Pewnie za drugim razem tez wszystko zgubisz.
 
ja przytyłam równiutkie 10 kilo.ale nie odmawiam sobie niczego:tak::tak::tak: doktor mówił,żę jest ok,w sam raz...mam 174 cm,więc nie widać tego tak bardzo...zobaczymy jak to się dalej potoczy...(potoczy-dobre słowo)...myslę sobie-pierwsza ciąża-wolno mi!!!!!!!!!!!;-)
 
A teraz znowu tyjesz - oj zycie nie jest sprawiedliwe:-D Nie lepiej było tak rok po roku te dzieci zrobić :-D:-D zartuje oczywiście .
Ja w sumie przed samą ciążą schudłam 6 kg .. i co też teraz dupa rośnie:-D

W marcu 2009 doszlam do swojej wagi i jak mówilam znajomym ,że chcialabym miec drugie dziecko, to sie wszyscy dziwili po co sie odchudzałam. Nikt nie rozumiał,że chociażby po to żeby miec mniejszą wage startowa, skoro mam takie tendencje do tyci w ciązy:tak:
 
reklama
Do góry