reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

reklama
a ja za tydzien mam wizyte ale to bedzie 16tc.....
a dopiero na nastepna umowie sie na polowkowe.... czyli za 4tyg.
i to bedzie 19tc... :-:)-( czyli musze jeszcze poczekac :(..... zazdroszcze ci sliczna:-:)zawstydzona/y:
 
alle sweetasne foty dzieciątek....już bym chciała moją malinkę w takim obrazie ujrzeć:-D

2nn3lbetd9e6dbef.png
a ty pewnie tak jak ja.... musisz dluuuugo poczekac :(....
ja wizyte z polowkowym mam na 26.11. (dzien po moich 19 urodzinach :])....
 
człowiek tak siedzi na tym forum kwietniowych mam a termin ma na koniec kwietnia i czyta , że ta foremka już wie , ta foremka tez wie co będzie a ja muszę czekać jeszcze prawie 4 tyg:-( Szanowny M. dzwonił 15min.temu z Polski z pytaniem gdzie boli mnie brzuch u góry czy na dole bo teściowa stwierdziła,że jak na dole to będzie dziewczynka :-D:-D:-D co za kobieta;-)
 
Ja tam na 4d pojde chocby nie wiem co :tak: ale z tego co mi mowili w mojej przychodni (prywatnel) w Wwie, to polowkowe to wlasnie 4d robia tylko, wlasnie zeby wszystko dokladnie zbadac. Znaczy czesc badania jest normalna, czyli 2d, a czesc 4d, bo na jednym da sie costam zbadac, a na 2gim cos innego. Przyjemnosc taka "jedynie" 200 zl bedzie mnie kosztowac, wiec jeszcze nie tak tragicznie (oczywiscie plyta z filmikiem juz wliczona w te cene).
A Agotowa tez sprawdzalam, ale troche drozej i powiedzmy "nieco dalej od centrum" :-p
 
a ty pewnie tak jak ja.... musisz dluuuugo poczekac :(....
ja wizyte z polowkowym mam na 26.11. (dzien po moich 19 urodzinach :])....

oooooo:-)jaka TY młodziutka:-):-):-)

ech...kiedy to było;-)

a zobaczysz te kilka tygodni zleci szybciej niż sie nam wydaje.
a ja mam tylko nadzieje ze dzidzia nie wypnie sie pupą i pokaże wścibskim rodzica kto mieszka w brzuszku:-D
 
Genialne sa te USG 3 czy 4D.
Nie wiem czy zaszaleje i takie zrobie sobie. Obawiam sie bowiem, ze w listopadzie czekaja mnie 2 badania. Raz u mojej gin, pojezdzi mi tym swoim badziewiastym aparacikiem po brzuchu, stwierdzi ze serce bije i to znaczy, ze wszystko jest doskonale. Pozniej popatrzy mi w oczy i dojdzie do wniosku, ze nie trzeba mnie badac ani na testy wysylac, bo wygladam swietnie. Kaze brac kosmicznie drogie witaminy, skasuje 500 pesos i juz. No moze da mi dokumentacje przebiegu ciazy...
Ja pozniej pewnie pobiegne na inne badanie, gdzie pomierza mi dziecko, sprawdza, czu cos mu dynda miedzy nogami, dadza opis (hura!!!!) i skasuja kolejne 500 pesos.


Nic to byle do grudnia, jak juz sie przeprowadze, moze znajde lepszego lekarza.
 
człowiek tak siedzi na tym forum kwietniowych mam a termin ma na koniec kwietnia i czyta , że ta foremka już wie , ta foremka tez wie co będzie a ja muszę czekać jeszcze prawie 4 tyg:-( Szanowny M. dzwonił 15min.temu z Polski z pytaniem gdzie boli mnie brzuch u góry czy na dole bo teściowa stwierdziła,że jak na dole to będzie dziewczynka :-D:-D:-D co za kobieta;-)
no niezle, a jak zlamiesz paznokiec, to pewnie bedzie chlopak :-D:-D:-D a jak 2 na raz, to blizniaki. Jak ja lubie takie przesady :blink:
Co do czekania, to ja musze do 10go grudnia czekac, wiec nie masz jeszcze tak najgorzej, chociaz slabe to pewnie pocieszenie :-p
 
Dziekujemy za gratulacje !!!
Imie dla dziewczynki wybralismy juz dawno...Pola. W sumie to imie dla dziewczynki zostalo zaakceptowane ekspresem, a imie dla chlopca spedzalo nam sen z powiek. Mnie samej wydawalo sie, ze tak jak ciaze czulam od pierwszego dnia, tak i przeczucie mowilo, ze chlopak, dodatkowo wszyscy wokol prognozowali chlopaka, wiec nad imieniem glowkowalismy na maxa., Wreszcie jakis tydzien temu doszlismy do porozumienia, a tu wczoraj okazalo sie ze dziewczynka.
W sumie chcialabym pozostac przy Poli, ale pewnie maz bedzie mial opory, od poczatku cos krecil nosem, a ze przekonany o synusiu byl, to na Pole poprostu przytaknal...



Co do cen usg:
Ja za wczorajsza wizyte z usg + plytka dvd zaplacilam 230zl. Mialo byc 350, bo dodatkowo robilam 3d 4d, ale.... na 4d lekarz przelaczyl po moich dlugich prosbach. Nie chcial twierdzac, ze jeszcze za wczesnie, ze maluszek jeszcze nie ma organow wyksztalconych jak po 30 tygodniu, i potem rodzice sie martwia. Ja oczywiscie zbyt napalona bylam, wiec nie dalam sie przekonac. No i faktycznie, dzidzius to jeszcze taki malo dzidziowaty jest, czaszka jeszcze nie jest zasklepiona, pierwszym moim pytaniem bylo czy to aby na pewno powinno tak byc, bo mala wygladala jakby pol czola i glowki nie miala....
Mial racje, i po chwili sama poprosilam o przelaczenie na normalne 2d. Tak znacznie ladniej maluch wyglada. Owszem, 3d, 4d jest super sprawa, i polecam, ale nie teraz dziewczyny. Zrobcie to znacznie, znacznie pozniej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
genialne sa te usg 3 czy 4d.
Nie wiem czy zaszaleje i takie zrobie sobie. Obawiam sie bowiem, ze w listopadzie czekaja mnie 2 badania. Raz u mojej gin, pojezdzi mi tym swoim badziewiastym aparacikiem po brzuchu, stwierdzi ze serce bije i to znaczy, ze wszystko jest doskonale. Pozniej popatrzy mi w oczy i dojdzie do wniosku, ze nie trzeba mnie badac ani na testy wysylac, bo wygladam swietnie. Kaze brac kosmicznie drogie witaminy, skasuje 500 pesos i juz. No moze da mi dokumentacje przebiegu ciazy...
Ja pozniej pewnie pobiegne na inne badanie, gdzie pomierza mi dziecko, sprawdza, czu cos mu dynda miedzy nogami, dadza opis (hura!!!!) i skasuja kolejne 500 pesos.

dobre :-D:-D:-D:-D
 
Do góry