reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki u lekarza - czyli relacje z wizyt, oraz zdjęcia USG :)

reklama
No i dziś ja po wizycie. Bąbelek ma już 3 cm ciąża jest młodsza niż wychodzi z suwaczka więc pewnie się przesunę na II połowę kwietnia (albo i koniec).
Maluszek pływa sobie zawzięcie. Macha tymi łapinkami strasznie.

Wyniki badań mam super. Hemoglobina 12,5 :-). Upławy mam tylko straszne, ale lekarz mówił że to normalne i się nie denerwować.
 
To i ja dołączę zdjęcie naszego Maluszka :-)
Zdjęcie z 19 września, wtedy 9 tydzień i 4 dzień. Maluch.jpg
 
reklama
Czesc dziewczyny i ja dzisiaj po badaniu genetycznym kamień z serca mi spadł bo trochę się stresowaliśmy tym badaniem. Dostałam aż 12 zdjęć maluszka ale pochwalę się później bo nie mam jak teraz. Wiek ciąży 12 tyg i 4 dni a termin porodu 4 kwiecień.
Maluszek ma 62 mm, serducho bije jak dzwon 155 ud/min, przezierność karku 1,8 mm, łożysko, pępowina (trójnaczyniowa i przeplyw w porządku), płynu owodniowego w normie. Anatomia płodu wszystko prawidłowe czaszka, kręgosłup, serce ( niedomykalności zastawki nie stwierdzono, przepływy żylne prawidłowe), brzuch, żołądek, pęcherz moczowy, rączki i nóżki (nóżka ma 9 mm słodziutkie )
 
Do góry