reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

reklama
Weźcie nie straszcie :p Ja i tak cała w strachu :) Nie dość, że 33 już mi wiosna leci, pierwsze dziecko będę rodzić, nie mam przewijaka, to jeszcze pedicure też nie planowałam! O mamciu, mamciu... ;)
 
no nie wiem, nie wiem ;-) :rolleyes: przewijaka nie miec, no no! ;-) :-) :-D to jak rodzic bez pedicure :-D
no nie przesadzaj!! bez pedicure na porodówkę nie wpuszczają, a bez przewijaka tak:-D

a moje dziecię musi czekać...bo ja mam 31marca w czwartek kosmetyczke w domciu:-D inaczej mnie przecież nie wpuszczą na porodówkę... :-( :cool2:
 
mnie wpuscili na porodówke i bez pedikiuru i bez godnej fryzury i w ogóle :-D
no ale fakt- po 5 dniach wygonili mnie na patologie- czyzbym wygladała... patologicznie? :-D
 
mitaginko, jeszcze sie pytasz! patologicznie chuda, bez fryzury i pedicure!!! skandal! i sie na porodowke pcha, taka niegotowa. a won z powrotem w kolejke :-D :-D :-D buziak!

mi z moich zabiegow, coby wygladac jak snickers (juz nie jak krakers nawet!) na porodowce, czyli: manicure, pedicure, maski na twarz i fryzjer - zostala pociecha w postaci pedicure tylko, z palcow wsio musze zmyc juz, bo poodpryskiwalo (no skandal), fryzura a la brzydula, zatoki podbily mi oko (tak wyglada) i w ogole wesolo jest. dzizas. maszkaron. dobrze, ze mam fioletowa pizame z muzzy i fioletowe klapki z pepco, to chociaz moze ze wzgledu na nie mnie zakwalifikuja do rodzenia? jak myslicie?
 
muzzy i pepco hahah no żeś się wystylizowała... :-p

no ale fakt- po 5 dniach wygonili mnie na patologie- czyzbym wygladała... patologicznie? :-D[/QUOTE]

heh przynajmniej nie urodziłaś!! czyli laski, dopóki się nie wysnickersikujemy to się nie zacznie... nie no bądź tu mądry i czytaj jak mitaginka leksykony...a tu wystarczy kosmetyczkę zaliczyć i będzie poród, a nie przysiady, spacery i mycie okien:-D
 
reklama
Do góry