reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

reklama
nic się nie dzieje , to mi jest głupio i przepraszam że taka nachalna jestem!

czy kupowałyście sól fizjologiczna ? bo wode morska do noska mam, a zastanawiam się czy sól tez kupić ale do czego to bym miala użyć? a tyłeczek będziecie smarować sudocremem linomagiem czy czym ? tak sie zastanawiam czy wszystko mam.
 
no naprawde!!! jak mam wydac wiecej niz 30-40zl na jedna rzecz to sie zawsze zastanaiwam i nie moge sie zdecydowac dluuuuugo, dluuuuugo. waham sie, kombinuje, szukam tanszych opcji. serio serio :)

no ja czesto też, ale czasem tańsza opcja wychodzi drożej.... dlatego często idę na spontan;=)

ja do pupy do tej pory stosowalam sudocrem, ale teraz sprobuje na czyms innym lecieć,....tylko jeszcze nie wiem na czym.... :confused: linomag? bepanthen?
 
anisad moja kuzynka i koleżanka maja angelcare i już po 2 dzieci wychowały z nimi i są bardzo zadowolone. koleżanka to nawet jak szla do sasiadów na griila to zabierała nianie ze sobą i jak sie młody obudził to szybciutko do niego biegła. ma super zasięg.
 
Akkm sól fizjologiczna moze sie przydać do przemywania oczek, ale nie koniecznie trzeba ją mieć wystarczy przegotowana woda, pupę bede smarowała zwykłym kremem nivea baby a jakby coś sie zaczęło dziać to wtedy jakiś sudocrem albo nivea baby przeciw odparzeniom
patrzyłam za ta lampką w Ikei, faktycznie już ich nie ma, są tylko różowe, z białych są takie chmurki
 
mi taka doświadczona położna poleciła Linoderm plus ten zielony , ale sudocrem tez jeszcze dokupię w razie mega duzego jakiegos odparzenia mam jeszcze tormentiol.
 
baby dziękuje bardzo za fatygę wiem ze kwiatków białych nie ma chmurki mówisz... muszę zaraz obaczaić , ale bardziej mi ten kwiatek pasuje na ta ścianę zachwile wstawię fotki z pokoju Mai bo już wszystko przygotowane nawet Appel :-)
 
akkm, dzis jeszcze malz przeszuka garaz, takze niedlugo dam ci znac.

sol fizjologiczna - u mnie np sie przydala, bo ciagle te oczy Masiowe musialam przemywac (zatkane kanaliki). ale wystarczy 1-2 ampulki na start, nie trzeba od razu wiele.

anisad
- bron Boze! to supersprzet i zaluje, ze go nie mam teraz. sprzedalam, bo myslalam, ze juz mi niepotrzebny :-p :-D

morgaine
, a propos poscieli, nie, nie mam. chce kupic w ikei ten material w paseczki w srodku i uszyc (krawcowa juz, ja sie nie zebralam to juz sie nie zbiore) :

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90132826

i ten:

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90119410 ten pierwszy z lewej - zwierzaczki :-) tylko nie wiem, chyba nie starczy na poduszki, trudno, kupie cos innego, na poczatku i tak podusi nie bedziemy uzywac.
 
Ostatnia edycja:
reklama
mi taka doświadczona położna poleciła Linoderm plus ten zielony , ale sudocrem tez jeszcze dokupię w razie mega duzego jakiegos odparzenia mam jeszcze tormentiol.
akkm - ja dzisiaj czytałam żeby tormentiolu nie stosować u noworodków niemowlaków i małych dzieci. Ma zbyt wysuszajace działanie. Wystarczy krem z tlenkiem cynku - obojetne czy bambino czy sudocrem (bambino tańszy). Ja mam Alantan Plus i Bambino. W ogóle to "kocham" alantan nic tak nie leczy oparzeń, i mojego uczulenia na płyn do mycia naczyń.

Aenye - a możesz wrzucic linka do Pana Metki - wiem, że to juz było, ale małzowi chcę pokazać bo mu obiecałam.
 
Do góry