reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

reklama
pełno jest boskich trampoli wszędzie ale jaki kolor?
bo wyprane i wyprasowane trzy pary ogrodniczek, jeansowe, sztruksowe brązowe czy cos w tym stylu i błękitne. Błękitne chyba odgórnie odpadają... niemęskie trochę ;-), no więc i tramoki trzeba będzie w odpowiednich kolorach kupić, a co niech ma mój Groszeczek kochany, co się matki w ogóle nie slucha, że w nocy to my śpimy a nie na plac zabawa, aszzzz... ale i tak Go kocham i mu nakupuję duuuużo trampkow :-).

bym zapomniala... morgaine, Ty się dobrze zastanów nad ta falbanka, ja bym nie byla taka pewna, czy taką chcę, poszukaj jeszcze dobrze, poszukaj :-p.
F jak falbanka odc.1 poszedł, czekamy na więcej :-D
 
Morgaine, wybrałaś moją faworytkę pościelową :) gratuluję wybor, nie chciałąm Ci mącić w głowie i nie mówiłam, która ładniejsza
osz Ty!!!!
a ja tak potwierdzenia apple szukałam u was...
morgaine, Ty się dobrze zastanów nad ta falbanka, ja bym nie byla taka pewna, czy taką chcę, poszukaj jeszcze dobrze, poszukaj :-p.
F jak falbanka odc.1 poszedł, czekamy na więcej :-D

mówisz i masz
odcinek 2
Na allegro 41 z przesyłką
Pani pościelowa Apple ma za 37 i tu koszty przesyłki odpadają bo przecież ochraniacz mi będzie dosyłać czyli 4 zł zaoszczędzone hahahah każdy grosz się liczy, na jednego trampka jeszcze zostanie, albo na podeszwę chociaż;-)
pytałam też koleżanki, co ma córę, ale nie ma falbanki
inna kumpela pojechała właśnie do ikei i ma tam obczaić sprawę, jakby co to kupi...

cdn.
a no i jak jeszcze raz nie wyłączą prądu to wstawię fotkę bez ochraniacza i falbanki.
może niepotrzebna ta falbanka
same ocenicie...
hatorska i masz się wypowiadać w tych kwestiach;-) każda opinia na wage złota;-)
M mówi że przeginam...
...i pewnie ma rację,
no ale dajcie spokój 37 zł, a na łóżeczko patrzeć będę codziennie!! i nawet w nocy jak światło zaświecę!!
aenye no wypowiedz się w sprawie falbanki:-D wiem że się na coś takiego czaiłaś, nie?
 
no to zaliczyłam h&m i 170 zł nie moje ale czapka jest, buciki są i jeszcze niebiesko-białe i zielono-białe body+spodenki dla małego a dla mamusi stanik do karmienia także zakupy uważam za udane:-D
 
Morgaine, ja też chciałam falbankę, ale w sumie kupiłam tą pościel 3 elementową, założyłam ją (mam łóżeczko z szufladą) i stwirdziłam, że z falbanką byłoby tego wszystkiego za dużo. Bynajmniej moje łóżeczko wyglądałoby z falbanką ciut ciężkawo. Nie wiem, jakie Ty masz łóżeczko, ale u mnie jest ładnie bez. Jak pościel jest śliczna, to moim zdaniem dodatkowe upiększacze już nie są aż tak potrzebne.
 
Ja też falbankę póki co uważam za zbędną, to też zależy jak ustawione jest łóżeczko - u mnie to nie będzie za dużo nawet widać bo planuje łóżeczko 'przykleić' do naszego małżeńskiego łoża ale jeszcze nie wymierzyliśmy czy się zmieści

Ducha ja się zaopatrzyłam tzn. mojego maluszka na początek w takie obuwie (to
była pierwsza rzecz, którą małemu kupiłam - wypatrzyłam na allegro i musiała, poprostu musiałam je mieć) DSCN1375.jpg. Potem w tesco chyba za 5zeta kupiłam teDSCN1378.jpga potem na wyprzedażach w smyku chyba za 10pln te z kubusiem DSCN1379.jpgale był tylko rozmiar 20- nie bardzo się orientuje na jaki okres się przydadzą ale żal nie kupić:-)
 
Aaaaaaa, boskie te buciolki!!!! No właśnie, weź tu się zdecyduj które jak one wszystkie takie pyszne! Dobrze, żę takie tanie, to można ich nakupować ile wlezie :tak::-)
 
Madziarkas - super butki, ja nie mam żadnych ale mnie natchnęłaś i jutro popatrzę, tylko jaki rozmiar?????

Morgaine - z tego co pamiętam Aenye będzie mieć falbankę, mi tak się średnio podobają, tzn z lenistwa....bo to trzeba by jeszcze falbanki dokupić, mam 2 pościele po młodym, chcę kupić jeszcze 1 babską...ale chyba falbanki odpuszczę....

Pandora...fajnie masz, jak mieszkałam w usa to ciągle latałam do h&m-ów, Morgaine sobie z rana wyskoczyła, Ty też a ja chyba jak młody wyzdrowieje to z tej radości pojadę do poznania żeby sobie dogodzić...... no ja mam las pod nosem....ale tam to ja poziomek mogę nazbierać ;)
 
Pandora...fajnie masz, jak mieszkałam w usa to ciągle latałam do h&m-ów, Morgaine sobie z rana wyskoczyła, Ty też a ja chyba jak młody wyzdrowieje to z tej radości pojadę do poznania żeby sobie dogodzić...... no ja mam las pod nosem....ale tam to ja poziomek mogę nazbierać ;)

przynajmniej kasa z kieszeni tak szybko Ci nie ucieka:-D a ja po pandę musiałam zgodnie z bb forumowym zarządzeniem jechać:-D ale jeszcze nie jestem w 100% usatysfakcjonowana bo i ja zachorowałam na kocyk z pandami tylko tak jak Morgaine muszę sponsora znaleźć:tak:
 
reklama
Zakochałam się w tych trampkach :-D Muszę obadać czy dla dziewczynki też są takie ;-)
Tylko znowu mnie nasz budżet dobija :/ Czemu na tym świecie wszystko do pieniędzy się sprowadza?! Gdyby nie one, to człowiek byłby w 100% szczęśliwy, a tak to ciągle trzeba się o kasę martwić :/ Ehhh, nawet nie mogę wyprawki za bardzo dokończyć w tym miesiącu :-(
 
Do góry