reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

no ślicznie- super ta pościel:tak:
a falbanka wg mnie ładnie by wyglądała bo teraz tak trochę pustawo ale to może dlatego że nie ma jeszcze tego ochraniacza:-)

no właśnie, nie ma ochraniacza, nie ma szuflady na dole, nie ma dziecka, ściany jeszcze puste bo dopiero wczoraj ramki na zdjęcia allegro wysłało...
tylko z drugiej strony czekaj tu na ochraniacz, okaże się że jednak tak falbanka no ale ochraniacz juz wyslany, a ja chce na wysylce zaoszczędzić...ehh muszę pomyśleć i poszukać może w sklepie w bb

edit: ochraniacz of course bialy:)
 
reklama
morgaine, ja tam jakoś nie jestem fanka tych falbanek, teraz fakt, troche pustawo ale wydaje mi sie że jak przyjdzie cala reszta to i bez falbanki będzie git! Oto moje zdanie :-)

aaa, tak w ogóle to pościel boska :tak:
 
morgaine, mowilam ci! lozeczko bez falbanki jest jak seks bez orgazmu! ;-) a moze takie falbankowe szalenstwo? w te paseczki rozowe, co ma asiunia? :-D posciel cudna :-)

jacie, u was teraz odcinki Skazanego na Trampki.. no bosko, ja nie mam jeszcze zadnych.. dzieki! a juz planowalam nie kupowac nic!

laurka
, gdzie ty wyhaczylas takie tanie te teskowe trampki!? u mnie byly za 25zl i stwierdzilam, ze zaczekam :-/ te w paseczki.. boskie!

hatorska
, zaprosisz mnie na poziomki? :-D niam niam!

ja tez mieszkam w fajnym miejscu - przed domem las, sarny, dziki, kuny, lisy przychodza pod plot, a do centrum gdyni 15min, do gdanska obwodnica 20min, do galerii handlowej - z buta, ok 300m, a do drugiej znosnej - 3min samochodem.. do tego szwagierka na tym samym pietrze (czasem uciazliwe, jednak wiecej plusow), do rodzicow moich i D - 5 min w rozne strony, pkole - 5min, praca % - 10min ;-) rewela!
no ale nie chce tu mieszkac juz, za male mieszkanie i durni sasiedzi. tylko widoku z okna mi zal... z jednej strony gory i lasy, z drugiej - morze - my na szczycie takiego wzgorza mieszkamy ;-) i widac Zatoke Gdanska ladnie i Rewe :-)
 
o matko aenye morze widać??
no toż to cudnie. ja też na wzgórzu, z jednej strony góry widać z drugiej miasto, LA to, to nie jest hahaha ale w nocy też fajnie wygląda;-)

szwagierki na tym samym piętrze nie mam, ale do rodziców mam jakieś 30 sekund, no teraz w ciąży to powoli człowiek po schodach schodzi to minutę ahahha

ta a mówisz że Ty falbankę masz??
no paseczki różowe odpadają, bo z dinozaurami by się gryzło...dinozaury pasują nawet bo mają biel, zieleń i róż w sobie no ale paseczki do tego odpadają.
myślałam pierwsze o ecru falbankach, ale potem mi biały przyszedł do głowy...ale znowu żeby tak szpitalnie nie było...
ehh mogłam baldachim wczoraj w ikei zamówić, znajomi byli...teraz już prędko nie pojadą.... tak tam pustawo faktycznie.

ehhh morze widzisz z okna??!!

całe życie człowiek na góry patrzy, jak gdzieś na dłużej wyjedzie to za nimi tęskni, ale tak morze z okna widzieć! spacery po plaży...
 
Morgaine, faktycznie, u Ciebie tej falbanki mi też brakuje. U mnie jest jakby zbędna. Może to dlatego, że mam łóżeczko z szufladą, no i u mnie jest ono ustawione tak, żeby eksponować szczyt łóżeczka, a nie boki. No ale masz jeszcze miesiąc, to pewnie jeszcze sto razy zmienisz zdanie ;-)

Zdecydowanie zazdraszczam Wam tych widoków z okna :tak:
Aenye trampeczki to ktoś inny wklejał, nie ja ;-)
 
zgłaszam się :-) to ja, to ja wklejałam aenye - widziałam w tesco właśnie fajowe buciczki koło 30pln i stwierdziłam że potem sie kupi ale jak zobaczyłam na wyprzedażowych wieszakach te paseczkowe i cene 5 to bez zastanowiena:tak: a dla dziewczynek były takie cudne balerinki czerwone lakierki z myszką miki też chyba za piątke
 
powiem Wam, że wczoraj jeszcze dokupywałam jakieś duperelki na allegro u "rodzyneczki", zamawiałam ok 16 i dziś ok 10 kurier już był
icon_eek.gif
aż mi kapcie pospadały
 
hejka :) dziś porobie fotki kilku ubranek jakie dostaliśmy dla "Młodego"i apropos trampek też właśnie mamy jedne które okropniście mi się podobają.Teraz jedziemy po przewijak i inne zakupki wiec potem bedzie pare fotek komody z przewijakiem i ubranek :D
 
kurcze, mi też się chce zakupów:-p ale to co niezbędne mamy, a na niezbędne w tym miesiącu akurat nie mogę sobie pozwolić:-D i tak zaszalałam bo kupiłam mężowi na jutrzejsze imieniny myszkę wypasioną do kompa za 270 zł:rofl2: a tyle natalkowych słodziutkich rzeczy by za to była:-)
 
reklama
Morgaine, super pościel. Faktycznie brakuje ochraniacza, nie wiem czy falbanka potrzebna.

A jak myślicie...za ile wylicytowałam ten śpiworek ?
 

Załączniki

  • spiworek.jpg
    spiworek.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 33
Do góry