reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

Aenye wlasnie widzialam je ostatnio w mothercare i spore obnizki byly bo np rozerwane pudelko tylko nie bylo mojego rozmiaru :-(
co do wkladek to ja mialam tommee tippee i sprawdzily sie wiec teraz tez je kupie
 
reklama
baby, wielkie dzieki za oferte :-)

ale doczytalam, ze akurat te nie maja odpinanych miseczek. tzn sa chyba ciazowe, nie karmieniowe. a poza tym nie znam rozmiarowki, musialabym uswiadczyc jakis u nas i sprawdzic.. no ale roznica w cenie robi wrazenie! szkoda, ale ja musze po prostu przymierzyc i dlatego kupie w h&m.

willmek, mowilysmy o wkladkach nie-laktacyjnych :-D ja z laktacyjnych kupuje penaten i j&j. sa rewelacyjne.
 
Dziewczyny czy któraś z Was używała chusteczek jednorazowych babydream? Mam na myśli te niebieskie- comforttucher. Jeśli tak, to jakie są Wasze opinie? W rossmanie 6x80 szt kosztuje 21,5 i wiem czy jakość jest na tyle dobra, że warto się skusić...
 
ja je bardzo lubie, ze wzgledu na zapach, ale. nie sa zbyt mokre i sa takie hm... bardziej sztucznawe? ;-) takie fizelinowate? nie wiem, w por. do pampersowych sa gorsze, ALE maja ladniejszy zapach i ogolnie nie sa zle - najlepiej kupcie jedna paczke i wyprobujcie. najwyzej zuzyjecie do sprzatania.

ja ich uzywalam b. dlugo, bo ja nie znosze zapachu pampersowych chusteczek, a huggiesy sa za drogie wg mnie. tym niemniej na poczatek kupilam 3 paczki pampers naturals i jedna z nivei, bo byly w pojemniku, ktory mi jest potrzebny. ale potem te comforty bede pewnie kupowac. jeszcze BOBINI lubie.
 
A byłam dzisiaj w h&m i się na żaden stanik nie zdecydowałam (ale coś mało tego mieli, bylam w innym niż zwykle, w tym bliżej mnie to mieli większy wybór i ładne były)
za to byłam też w Zarze ;(
o rajuśku jakie ciuchy dziecięce!!! szałowe, ale siet drogie jak cholera. na pewno córci tam nie będę ubierać. h&m dziecięcy lepiej wypada, a i fasony nie najgorsze.

panda nie zachwyca mnie:(
poza kocykiem!!! śliczny pasujący do mojego wózka, z zieloną lamówką, z jednej strony padny z drugiej paseczki, bawełna. super.
nie kupiłam, jak ktoś zapyta co chcę to mu powiem że to:)

born2011 była tylko jedna para body, nie podobała mi sie.
musze isc do tego mojego hm-a moze bedzie wiecej...

babydream ja generalnie już wszystkie chusteczki wypróbowałam i babydream chyba mi nie siadło bo tylko raz to miałam.
gaga z tesco - masakra na maxa
w rossmanie są takie zielone - one są spoko.
uwielbiam NIVEA (można kupić w super promocji, bezzapachowe w kauflandzie, nie wiem czy akurat teraz, ale często powtarzają tę promocję)
no i pampers teraz mam i są spoko. kupię chyba te z linku na allegro, tam było 6 lub 12 paczek (12 za 60zł z przesyłką chyba...)
często kiedyś używałam dzidziuś cleanic - też spoko, ale cieńkie są i trochę się 'rozciągają' - mnie to nie przeszkadzało.
bambino - wstrętny zapach jak dla mnie, silny. ja nie lubię mocnych zapachów.
także ja jak kupuję to jak nie ma pampers lub nivea w promocji to biorę dzidziuś albo rossmann ale tylko zielone...(są 3 rodzaje w rossmanie)
a i podobno dada w biedronce jest dobra, miałam tylko raz, nie wróciłam do nich (chyba przez zapach) ale kruszyzna na blogu pisała że są ok. ja nie lubię dady, chyba jakieś uprzedzenie do biedronki mam...
 
Ostatnia edycja:
A byłam dzisiaj w h&m i się na żaden stanik nie zdecydowałam (ale coś mało tego mieli, bylam w innym niż zwykle, w tym bliżej mnie to mieli większy wybór i ładne były)
za to byłam też w Zarze ;(
o rajuśku jakie ciuchy dziecięce!!! szałowe, ale siet drogie jak cholera. na pewno córci tam nie będę ubierać. h&m dziecięcy lepiej wypada, a i fasony nie najgorsze.

panda nie zachwyca mnie:(
poza kocykiem!!! śliczny pasujący do mojego wózka, z zieloną lamówką, z jednej strony padny z drugiej paseczki, bawełna. super.
nie kupiłam, jak ktoś zapyta co chcę to mu powiem że to:)

born2011 była tylko jedna para body, nie podobała mi

o matko a kiedy Ty już zdążyłaś być na shoppingu :szok:... ...... niezła zawodniczka z ciebie:-D
 
o matko a kiedy Ty już zdążyłaś być na shoppingu :szok:... ...... niezła zawodniczka z ciebie:-D

hahah ja już zdążyłam też kawę wypić, zjeść pączka i francuską z serem;) i bb nadrobić całe:-D

nic sobie nie kupiłam. nie miałam nastroju na zakupy, poza tym wolę pierwsze urodzić, widziałam łądną bluzkę w hm-ie ale kolor taki bladoróżowy, ale fajna by była do karmienia....hmm jutro może w lepszym nastroju wybiorę się jeszcze raz po ginku...
 
Ja będąc ostatnio na zakupach kosmetycznych dla amaleństwa, kupiłam właśnie te niebieskie babydream- 1 opakowanie z pudełkiem, ale wolałabym ich nie otwierać jeszcze, bo przez ten miesiąc pewnie mi się wysuszą. No nic, poczekam jeszcze troszkę, może gdzieś będzie promocja na pampers, a jak nie, to wtedy kupię te babydream.
 
reklama
Dziewczyny gadałyście o pościeli a ja mam bardziej przyziemny kłopot łóżeczkowy. Chodzi mi o przesikiwanie materacyka. Co kładłyście pod prześcieradełko żeby było sucho i materac nie do wymiany? Wiem, ze są takie ceratkowe ochraniacze z gumką pod prześcieradło ale zastanawiam się czy one nie odparzają. Mamy materacyk gryka-pianka-kokos no i on jest w końcu po to żeby maluch spał na przewiewnej podobno gryce a nie na jakiejś gumie. Sama nie wiem co kupić. Doradźcie plis.
 
Do góry