reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

Aenye - To może napiszę do niej sama, jak mi się odwidzi to najwyżej ja wyjdę na ciężarną krejzolkę ;) te z babyid kocyki były niezłe....aj, aj a wypłata taka biedna...wkurzam się, że na l4 nie mam dodatku funkcyjnego i premii...nieźle się ustawili, a ja im co miesiąc raporty robię....bez sensu
 
reklama
aenye masz szczescie ze nie mam allegro bo bylabys winna kupienia przeze mnie poscieli ktora nie jest mi potrzebna :-D:-p "turkusowe paseczki" rewelacja uwielbiam paski i kratki na poscieli :-)
Asiunia Jola mialyscie moze kontakt z niania Tomy Walkabout?
 
Dziewczyny, a czy możecie polecić jakąś fajną, sprawdzoną i niezbyt drogą karuzelę do łóżeczka? Zastanawiam się nad zakupem, ale z drugiej strony nie wiem czy nie poczekać, może znajdzie się ktoś, kto nie będzie miał pomysłu na prezent ;-) Nie wiem, a Wy od razu kupujecie karuzelki?
 
no ja też właśnie nie mam karuzelki do łóżeczka, ale liczę iż ktoś ciotkowy lub wujkowy albo babciowy-teściowy zakupi dla małej i podaruje w odwiedzinkach ;-)
 
Asiunia Jola mialyscie moze kontakt z niania Tomy Walkabout?
taaaa no wlasnie tak sie nazywala moja ostatnia niania :-D hahah wiedzialam ze cos z Tomy bylo :-D teraz mi przypomnialas. Ja mialam ta najzwyklejsza z Tomy i powiem Ci bylam zachwycona. Zawsze dzialala, duzy zasieg bo Josh ma pokoj od przodu a ja z tylu na ogrodzie spokojnie bez zakucen pomimo zamknietych drzwi slyszalam.
Baaaa i jeszcze po mnie moja kuzynka kozystala i nie nazekala - :-)
zadnego minusa nie znalazlam jak na tego typu nianie - serio!
Super uchwyt do zaczepienia na spodniach i bateria dlugo trzyma - same ohh ahhh :-D

ta mialam http://www.amazon.co.uk/gp/offer-li...ve=22278&creativeASIN=B0009E66C8&linkCode=asm
 
z tego co wiem, to na początku nie ma sensu montować karuzelki, bo dzidzinka i tak dostrzega tylko pewne kolory, zarysy itd, a od nadmiaru może dostać oczopląsu, więc myślę że spokojnie możecie poczekać aż ktoś ją Wam sprezentuje.
 
dlatego ja szukalam takiej co miala czarno biale i czerwone motywy (te kolory widzi na poczatku dziecko) i mialam od poczatku :-) teraz nie, bo mamy kolyske, ale jak stanie po czasie lozeczko to owszem, ale nie wiem jeszcze jaka :-)
 
Jeżeli chodzi o Zieloną Górę to polecam hurtownie "modny maluch", ul. Moniuszki 7a. Hurtownia jest na uboczu, jest tanio i miła obsługa. Łóżeczka są dużo tańsze niż w sklepach w centrum, chodziłam porównywać na początku roku więc mogło się coś zmienić:) Jak, tam wasze zakupy dla fasolek, co już macie ? P.s. Co zamierzacie zabrać ze sobą do szpitala ?
 
reklama
Czytałam, że dziecko do 6 miesiąca nie jest zainteresowane karuzelą, że jest to zbędny wydatek . Można poczekać z jej zakupem.
 
Do góry