reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

Też zdecydowałam się na cosik z emolienów, potem na bambino spróbuję przejść

A z innej beczki, szukam stanika do karmienia- już chyba za wiele piersi nie urosną (ewentualnie z rozmiar może dodać jak będzie nawał mleczny?) Nie podobają mi się te strasznie rozbudowane wielkie biustonosze, choćby zbroja wyglądają - co myślicie o tym ANTYBAKTERYJNY, KORONKA, MIZET (70-85BCD)+prezent (1474486506) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
i jeszcze ten wydaje sie fajny, kobiecy 210 MAMA do karmienia, super jakość Gaia r. 85B (1485234234) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
reklama
Aenye większość oillanów może jest 0+ ale akurat emulsja do kapieli jest powyżej 1 mies. życia w uzasadnionych przypakach a normalnie powyżej 6 mies. zobacz tutaj
* OILLAN EMULSJA DO KĄPIELI 500ml___APTEKA* (1466279778) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Madziarkas ja mam takie:
http://moda.allegro.pl/biustonosz-do-karmienia-mama-bella-75-c-i1464455354.html
http://moda.allegro.pl/biustonosz-do-karmienia-eko-kropki-2-kolory-95-c-i1441643148.html
miękkie i wygodne ale na tyle mocne, że nie powinny się naciągać i na grubszym ramiączku
 
Ostatnia edycja:
co do biustonoszy to w moim przypadku dopiero urosną piersi. chyba. no przynajmniej tak było poprzednim razem:) także na razie po urodzeniu będę miała taki zwykły (kuzynka kupi mi za EUR3, nawet taki trochę z koronką - u nas są ceny z kosmosu w porównaniu z zagranicą!!)
a potem po porodzie kupię sobie jakieś ładniejsze jak będę znała konkretny rozmiar. szkoda mi w ciemno wydawać tyle kasy...

a co do oillana to ja niestety nie mam tego oillan baby, ale moze mi wymienią w aptece? hmm w sumie kupuję cały czas w jednej aptece, znają mnie, to mogą mi wymienić zwykłego oillana na baby...

edit: o matko widziałam na allegro biustonosz w rozmiarze 105G!! toż to jak moja głowa chyba (w ciąży mam 70C lub 75B!!)
 
Ostatnia edycja:
znowu patrzę na to

P’tites cocottes babyDECO coolest decorations and furniture

nie, ja już nie mogę!! to jest jakieś schizo totalne. chyba zrobie losowanie, kup teraz i tyle. przesadzam. wiem. powiedzcie mi szczerze ze przesadzam! i powiedzcie jak bardzo!! zeby tak do mnie dotarło raz na zawsze!!

baby bardzo podoba mi się taka pamiątka. mój Młody ma srebrną łyżeczkę i srebrnego aniołka - pozytywkę. świetna pamiątka, co prawda to pamiątka na późniejsze lata co prawda, ale lepsze to niż jakieś złote łańcuszki, które nawet nie wiem gdzie są.... mnie się podobają takie prezenty
 
Ostatnia edycja:
baby fajne te Twoje biustonosze -no to musze sie jeszcze zastanowić i wybrać cosik. Stwierdziłam że kupuję tylko jeden jakiś fajniejszy, w domciu to pewnie będzie wyglądać - fruuu koszulka do góry i już, albo poprostu zarzucę koszulke na ramiączkach czy bardziej wydekoldowane jak kiedyś któraś z Was pisała i też problemu nie będzie

Grzeechotka fajna jako pamiątka:tak:
 
a co do oillana to ja niestety nie mam tego oillan baby, ale moze mi wymienią w aptece? hmm w sumie kupuję cały czas w jednej aptece, znają mnie, to mogą mi wymienić zwykłego oillana na baby...

No i wszystko jasne co so oillana. Ten w wersji baby jest od pierwszych dni życia. Zobacz tutaj: Oceanic Oillan, emulsja, 500 ml + szampon, płyn, Baby, 150 ml - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie
Oceanic Oillan Baby, szampon i płyn, 2 w 1, aksamitny, 150 ml - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie
A ta emulsja do kąpieli jest powyżej 1 miesiąca życia, a nawet 6. Oceanic Oillan, natłuszczająca emulsja, do kąpieli dermatologicznej, 250 ml - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie

Może faktycznie spróbuj wymienić w aptece... Tylko ciekawe czy ten szampon i płyn do kąpieli 2 w 1 baby ma takie samo działanie jak ta emulsja. Ja w każydym razie póki co czekam na odp. z Emolium.
 
reklama
baby a nie boisz się, że te fiszbiny będą Ci uciskały kanaliki mleczne (cyzy jak to się tam zwie)?

Laurka no mi się wydaje że szampon i płyn 2w1 to co innego niż emulsja, emulsja natłuszcza no a na włoski tego się nie daje, więc to 2w1 to raczej nawilżające będzie
 
Ostatnia edycja:
Do góry