reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

No właśnie czy któraś z Was może coś powiedzieć na temat tych biustonoszy? Wiecie jaki rozmiar sobie dobrać, żeby był odpowiedni po porodzie? Mi teraz wychodzi 80 D i nie wiem czy wziąć taki czy większy? W sumie, to chciałabym już teraz zacząć w nim chodzić, bo w zwykłym staniku tak mi niewygodnie, że od początku ciąży chodzę bez. Dopiero niedawno sobie uświadomiłam, że przecież tak nie można, bo jeszcze jakieś obwisłe mi się zrobią czy cuś.

no ja właśnie też nie wiedziałam i poruszylam ten temat jakis czas temu na forum. dziewczyny radzily zeby kupic rozmiar wiekszy niz w 9 mcu
czyli ja jescze się wstrzymam do marca. generalnie obwód pod biustem sie nie zmieni, najwyzej trochę, miseczka na pewno bedzie wieksza potrzebna
zwlaszcza ze wiekszosc dziewczyn ma tyle pokarmu ze pierwsze tygodnie śpią nie z wkładkami laktacyjnymi tylko z pieluchą tetrową i ona jest mokra rano|!
ja tak mialam przy jednym, przy drugim juz nie. wiec zalezy...
 
reklama
No to chyba kupię sobie jakiś zwykły stanik bez fiszbin, w którym będę mogła chodzić przez cały dzień. Zesztą pamiętam, że chyba Ty Morgaine pisałaś chyba, że piersi i tak nie za ładnie się w tych stanikach układają.
 
aenye ten leżaczek to kurcze on jest do 9kg, więc chyba średnio jako krzesełko posłuży, tak myślę, już lepsiejszy ten który normatywna wkleiła

an82, Laurka teraz jeszcze biustonosza nie kupujcie, właśnie w ostatnich m-cach najbardziej przytyjemy a i cycki urosną jeszcze ;-) ja teraz noszę takie sportowe, bezfiszbinowe, miękkie na grubych ramiączkach, ale musze kupić nowy bo już te mnie cisną :tak:

ja muszę jeszcze jedną koszulę do karmienia kupić do szpitala i ze dwie piżamki ale ze spodniami - więc szukam na allegro
 
hermionka, no ten nie posluzy, za to do 6 mies bedzie idealny. wlasciwie nie wiem, po co malemu krzeselko :-) no ale decyzja niepodjeta jeszcze (jak ze wszystkim - nic nie mam oprocz ciuszkow). bosko.

ja staniki ogladalam w necie i sa sliczne niektore, no ale nie bede ryzykowac. kupie w kappahli i w h&m po prostu, po przymierzeniu, wezme rozmiar wiekszy, jak sie w koncu zbiore i zaczne cos kupowac, a nie tylko ogladac.
cisnienie mam ogromne na zbieranie wszystkiego teraz. jak sobie licze, ile naraz bede musiala wydac, to jestem w szoku. lepiej byloby to porozkladac troche, ale maz niekumajacy. to bedzie w czarnej d.. jak trzeba bedzie kupowac wreszcie.

hermionka
, ja bym dala wlad z jakiejs cienkiej koldry.

i tez chce cos uszyc malemu :-) tak wlasciwie chyba po to, zeby lapska zajac. chce uszyc organizer, taki z kieszonkami.
 
normatywna, mi rowniez sie bardzo podobal taki lezaczek (ale taki z lwem, niebieski chcialam zamowic u tesciowki w prezencie ;-) ), ale strasznie mi sie spodobal ten...

LEŻACZEK BUJACZEK RAINFOREST NOWOSC! FISHER-PRICE (1411881291) - Aukcje internetowe Allegro

glownie ze wzgledu na swiatelka - dzieci je uwielbiaja :-) nie, no zakochalam sie, chociaz wlasnie planowalam taki jak Ty zamowilas. kurcze, jest praktyczniejszy, ale z drugiej strony - nie wiem, czy 1. dotrwa do czasu, az mojemu trzeciemu posluzy jako krzeselko (przy dwoch starszych braciach to nic pewnego ;-) ), 2. czy bedzie chcial w takim siedziec.
nie, no nie wiem.
Idealny od pierwszych tygodni życia do ok. 6 m-ca, zaleca sie do 9 kg. A ten co ja zamówiłam to do 18 kg. więc będzie na dłużej. Ta myślę... :-)

póżniej się pojawię ale...


Zgodnie z rządowym projektem nowelizacji ustawy o VAT, wzrost podatku na ubranka dla niemowląt i obuwie dla dzieci z 8 proc. do 23 proc. miałby nastąpić 1 lutego 2011 r. W czwartek sejmowa podkomisja, która pracowała nad tymi zmianami, przesunęła termin wejścia w życie podwyżki na 1 lipca 2011 r

:-)

No mam nadzieję że to prawda, miła wiadomość... :tak: mogliby wcale nic nie zmieniać :-)

an82, Laurka teraz jeszcze biustonosza nie kupujcie, właśnie w ostatnich m-cach najbardziej przytyjemy a i cycki urosną jeszcze ;-) ja teraz noszę takie sportowe, bezfiszbinowe, miękkie na grubych ramiączkach, ale musze kupić nowy bo już te mnie cisną :tak:

ja muszę jeszcze jedną koszulę do karmienia kupić do szpitala i ze dwie piżamki ale ze spodniami - więc szukam na allegro

Co do biustonoszy to ja kupiłam już jakiś czas temu bo nie dało rady chodzic w za małym ale jeszcze taki normalny nie do karmienia. PUSH-AP !! BIUSTONOSZ ATLANTIC EBR053 * 75C*beż (1385757406) - Aukcje internetowe Allegro cos w tym stylu, a i wyjęłam fiszbiny :-) bo mi było z nimi nie wygodnie...
A do karmienia to kupiłam BIUSTONOSZ DLA KOBIET KARMIĄCYCH E85 TUFI BIAŁY (1429934170) - Aukcje internetowe Allegro i szczerze mówiąc odradzam, bo jest ze szwami i jakoś się źle układa, lepiej poszukać bezszwowego jest bardziej wygodny i może będzie się lepiej układał, ja tak zrobię.
Znajoma ma taki BIUSTONOSZ STANIK DO KARMIENIA MIZET 80C I INNE (1397418312) - Aukcje internetowe Allegro i chyba ja tez sobie taki zamówię... :-)
Miłego dzionka lece papa
 
a ja nie czekam na wypłatę. w tym tyg. jadę już po pieluszki tetra kolorowa, flanela, podkłady itd.
na co czekać jak i tak musze to mieć z głowy i tak. co z tego ze jeszcze ponad 2 mce
niedobrze mi, bo za dużo zjadłam:( głowa mnie boli
chyba się położę z Młodym....
 
właśnie w ostatnich m-cach najbardziej przytyjemy a i cycki urosną jeszcze ;-)

to jest dopiero pocieszające :-D

jak sobie licze, ile naraz bede musiala wydac, to jestem w szoku. lepiej byloby to porozkladac troche, ale maz niekumajacy. to bedzie w czarnej d.. jak trzeba bedzie kupowac wreszcie.

Ja też prawie nic nie mam oprócz ciuszków. Tylko jak na złość ciągle mamy dodatkowe wydatki oprócz tych stałych. Jakieś ubezpieczenia i inne pierdołki, na które trzeba wydać kupę kasy :/ Myślałam,że teraz po 1 coś zamówię, ale to też nie jest takie pewne. Muszę obliczyć czy nam na wszystko wystarczy :/ NAstępny miesiąc powinien być już lepszy. Ehhhh, że też wszystko musi się do kasy sprowadzać... :-/
 
reklama
aenye a jaki to organizer? masz jakąś przykładową fotkę? bo ja narazie poszyję pieluchy i ten śpiworek i ten wkład to chyba do ikei podjade po jakąś zimną pościel, aką cienką hmm no bo co innego, polar?

Morgaine coś tam zjadła?

biustonosz - wydaje mi się, że lepiej kupić na początek z grubymi ramiączkami, będzie wygodniejszy, on nie ma teraz wyglądać a być wygodny, a te cienkie będą się wrzynały pod ciężarem cycków, a jak się popuści na luz to cycki będą dyndały ;-)

a co do reszty zakupów to ja mam już rozpisane na luty i marzec co zostało do kupienia (czyli wszystko prócz ciuszków :-D) i teraz sobie przypomniałam, że w lutym przyjadą mebelki i wózek, razem ponad 5tys... :szok: i bądź tu mądry i tnik koszty... no chociaż tym szyciem kilka zł zaoszczędzę :tak:
 
Do góry