reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

reklama
oglądałam właśnie na allegro koszule do karmienia...
albo są jakieś bezkształtne, albo po prostu drogie (zwłaszcza, że pewnie codziennie trzeba zmieniać, bo są ubrudzone z mleka itd.)
i nasunęło mi się pytanie: po domu w czym chodziłyście/będziecie chodzić po porodzie, żeby było wygodne do karmienia?
 
mitaginka, w normalnych koszulkach z wiekszym dekoltem :-) ja zawsze takie nosze i mam ich sporo :-) plus rozpinane swetry, bluzy. nie mam zadnych specjalnych ubran do karmienia, nawet moje koszule / pizamy do karmienia kupowalam w normalnych, sieciowych sklepach, patrzylam tylko, zeby mialy jakies guziczki do rozpinania, albo wlasnie wiekszy dekolt. mi sie po prostu moda 'karmieniowa' w ogole nie podoba.

wkurzona jestem, od pt czekam na kase na koncie. cholera jasna. 3 dni robocze przelew juz idzie. zaraz mnie k.. strzeli, musze kupic pieluchy i chcialam wstapic do pepco przy okazji, a znowu nici.
 
aenye fajny ten przybornik, a jak uszyję sama to i wielkość kieszonek można sobie dopasować, mniejsze, większe, super sprawa :-) w pepco są fajne majteczki, takie z koronką, kupiłam 3 pary w kropki i dwie te co są czarne i biskupie, ta koronka fajna bo się rozciąga i na ciążę pod brzuszek w sam raz
 
hermionka, taki np:

MAMO-TATO ŚLICZNY PRZYBORNIK - NOWE WZORY !!! (1409165504) - Aukcje internetowe Allegro

prosta sprawa, ale mam ochote zrobic cos samej. kiedys umialam szyc nawet ubrania (spodnie, spodnie krotkie, bluzy, sukienki szylam ;-) i najwiecej torebek. ale ze 3 lata nic nie ruszalam :-D).. mam nadzieje, ze nie zapomnialam, jak to sie robi ;-)

mam dokladnie ten przybornik w paseczki fioletowo-niebieskie (fioletowe pod kolor sypialni :D) hihi, i posciel do tego ;)
 
u nas tez ten organizer zdal egzamin...przewijak mielismy nakladany na lozeczko wiec w przyborniku w kieszonkach mozna bylo poupychac kremiki itp :)
co do biustonosza to pamietam ze tylko jeden do karmienia kupilam w 9mies a nastepne po bo piersi jeszcze urosly....osobiscie polecam do spzitala bardziej koszule niz pizamki i najlepiej daleko rozpinane bo pamietam ze jedna mialam tylko z kilkoma guziczkami i strasznie mnie przy karmieniu wkurzala...
 
Morgaine coś tam zjadła?
zjadłam duuuuży talerz fasolki po bretońsku
niedobrze mi:(
oglądałam właśnie na allegro koszule do karmienia...
albo są jakieś bezkształtne, albo po prostu drogie (zwłaszcza, że pewnie codziennie trzeba zmieniać, bo są ubrudzone z mleka itd.)
i nasunęło mi się pytanie: po domu w czym chodziłyście/będziecie chodzić po porodzie, żeby było wygodne do karmienia?

do karmienia moje koszule są ładne i ładnie leżą aenye!!!!! oczywiście te wykrzykniki to żarcik:)
po domu to koszulki na ramiączkach w lecie, bluzki z dekoltem nie ma co sie przejmowac, jakby co to bluzka w górę i tyle!
 
faktycznie, taki przybronik świetnie się przyda, jak się przewija na łóżeczku ;)

a jak wyglądał u Was proces karmienia piersią? chodzi mi o to, czy na siedząco (i gdzie? w sypialni nie mam żadnego fotela), czy na leżąco? jak najwygodniej?
 
reklama
faktycznie, taki przybronik świetnie się przyda, jak się przewija na łóżeczku ;)

a jak wyglądał u Was proces karmienia piersią? chodzi mi o to, czy na siedząco (i gdzie? w sypialni nie mam żadnego fotela), czy na leżąco? jak najwygodniej?
mi na lezaco na poczatku bylo najwygodniej a potem sie tak przyzwyczailam ze juz wszedzie wlacznie na lawce w parku. Teraz marzy mi sie fotel bujany- tesciowie maja i maja mi dac a jak nie to krzeselko od kompa mamy bardzo wygodny skorzany fotel
wiec ok
 
Do góry