reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

aenye argos nie wysyla do innych krajow. Tylko na terenie Wielkiej Brytanii. Ja moge zalatwic przesylke za £20 bo sa tu takie firmy co przesylaja paczki od drzwi do drzwi ale wtedy nie wiem czy by ci sie oplacalo. Moze warto poszukac na ebayu sprzedawcy co wysyla za granice, moze on bedzie chcial taniej?

ja kupilam concord ultimax jak Josh wysrastal w tego 1szego (teraz Madi go ma prawie od poczatku bo nie lubil tego od wozka) Buy your Concord Ultimax Car Seat - Dark Night reviews from Kiddicare Birth to 4 Years | Online baby shop | Nursery Equipment on jest fajny bo montujesz go tylem do jazdy (uwazam ze to najbezpieczniejsza pozycja nawet dla doroslych) a potem przodem jak stwierdzasz ze jest odpowiednio duzy. Ma regulowany naglowek ktory jest idealny juz dla noworodkow! Zwroccie na to uwage bo ostatnio spotkalam sie z laska ktora kupila fotelik wagowo zgadzajacy sie z jej synem ale naglowek mial wysoko nad glowa bo nie znizal sie dla niskich/malych dzieci. Fotelik ten uzywalismy dla Josha az sie Madi urodzil, pewnie gdyby nie to nadal bysmy go uzywali a mlody ma juz 3lata wiec napewno - zakup na lata :-) ja ze swojej strony polecam.
 
reklama
Przemo dostanie fotelik po Kacprze maxi Cosi Tobi a dla Kacperka kupujemy większy. Ale w tym do 13 kilo jeszcze pojeździ. Jak na razie jeszcze wkładki z niego nie wyjęliśmy. To moje dziecię za duże nie jest.
 
Ja się nad tym zastanawiam RECARO YOUNG SPORT 2.0 FOTELIK 9-36 +12 GRATISÓW (1799281162) - Aukcje internetowe Allegro
nasz fotelik jest do 10kg więc pewnie niedługo będziemy musieli kupić bo juz prawie 8 kg mamy...

To się nie zastanawiaj:p Widziałam go na zywo, przymierzałam kiedyś do niego Rafała i jest mega wąski... do 36 na pewno nie wystarczy, dziecko się zagnieździ tam.

Co do fotelików polecam Casualplay (hiszpańskiej firmy) lub Recaro. Mój wujek pracuje przy testach fotelików i na grupę 9-18, 9-25, 15-36 to obecnie najlepsze foteliki. Na stronach z testami często oszukują , bo w łapę dostają. Na 0-13 m-c
 
To się nie zastanawiaj:p Widziałam go na zywo, przymierzałam kiedyś do niego Rafała i jest mega wąski... do 36 na pewno nie wystarczy, dziecko się zagnieździ tam.

Co do fotelików polecam Casualplay (hiszpańskiej firmy) lub Recaro. Mój wujek pracuje przy testach fotelików i na grupę 9-18, 9-25, 15-36 to obecnie najlepsze foteliki. Na stronach z testami często oszukują , bo w łapę dostają. Na 0-13 m-c

czyli polecasz czy nie polecasz ten konkretny? :sorry:bo się zgubiłam:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry