reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

ja nigdy nic nie mialam takiego w wozku. pod buzka zawsze byla tetra i jak sie ulalo to na to. ja mialam zawsze materacyk piankowy, na to jakis kocyk czy inne cos, i normalnie kladlam malucha, nie zdarzyl mi sie zaden wypadek z kupka. jak chcialam przewijac w wozku to owszem, wtedy kladlam cos pod pupe. ale zwykle nie bylo mi wygodnie w wozku przewijac, kladlam na trawie, czy lawce, zalezy gdzie bylam.
 
reklama
tak sobie mysle, ze w wozku ceratka to slaby pomysl, przynajmniej latem. i tak jest goraco, dzidzia oslonieta przed wiatrem, zapoci sie szkrabinka na ceratce. lepiej na pieluszce tetrowej czy flanelce i w razie co wymienic. tak sobie mysle, ale moze sie myle, nie wiem ;-)

a ktos mnie pytal o te maty bambusowe - skorupko, chyba ty - nie wiem, co to jest, jakas nowosc i ja bede chciala na lato to stestowac, tzn te wklady do fotelikow, jak sie beda dzieci pocic w aucie. zobaczymy. nie wiem, nic dotad nie slyszalam o tym.
 
ja do fotelika mam frotowy pokrowiec. Mały w tym maxicosi strasznie mi się pocił. Może teraz przy tej frotce nie będzie tak źle.
 
no wlasnie, moi tez strasznie zawsze upoceni, dlatego te chicco bralam, bo maja jakies z boku dziury i jakis przewiew. ale i tak latem spoceni na plecach, wlosy mokre. moze te wkladki bamboo sie sprawdza...
 
Ja zauważyłam że w MaxiCosi w większości jest pokrycie takie sztuczne jak przeciwdeszczowe takie grube impregnowane, a w moim jest mięciutkie bawełniane. Więc chyba nie bedzie takie "potliwe", co?
 
acronka, bedzie raczej, bo pod spodem sa pianki i inne potliwe materialy. ale zycze ci, zeby nie..

akkm
, tak, kupilam dobre adaptery, starych nie moge sprzedac. fak.
a parafina do kapieli i po kapieli tez :-)
 
aenye - ja idąc za Twoją radą kupiłam właśnie parafinę do kąpieli.
Wiem, że pod spodem to wiadomo, że wypełnienia itp, ale zastanawiało mnie to, że mam inne pokrycie. Się zobaczy. Wyjdzie w praniu.:cool2:
 
reklama
no :-D polecam :-) tzn ja tez nie zamierzam swirowac, ze to i tylko to, kilka dni parafinka, a potem potraktuje go tym moim ulubionym j&j, on tak cudnie pachnie :) i zobacze, jak zareaguje. jak cos bedzie nie tak to 4-6tyg na parafince pojedziemy i dopiero cos innego zastosuje.
 
Do góry