reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

nie, dla mnie za jasne, to takie ecru jest.

powiem ci, ze ja nosze zwykle 38 i byly na mnie dobre, ale tak na styk, tzn latem pewnie troche mi bedzie puchla stopa, wiec wzielam sobie rozmiar wieksze - ale tylko dlatego, ze ta gumka tak przytrzymuje noge.
 
reklama
a nie będą ci człapać? ja mam tak 39/40 z atmosphere noszę 7. więc wydaje mi się że 40 była by dobra. a nie był by to dla ciebie problem z kupnem i wysłaniem mi?
 
nie :-) tzn zaden, ale bede w okolicach tego sklepu dopiero w poniedzialek, o ile nie urodze. jak nie teraz to najwyzej pozniej, albo kogos poprosze, jesli bardzo ci zalezy.
 
nie spoko. boso nie chodzę , ale za taka kasę wydaja sie super i maja wkładke skórzana co się rzadko zdarza. przy okazji prosiła bym o pana metkę i jeszcze jakaś zawieszka do wózka byłam zainteresowana. podeslij link z allegro z waszymi zabawkami to coś wybiorę chyba że zaproponujesz mi jakąś sprawdzoną. bo moja Maja nie ma ani jednej zabawki.
 
heh dobry pomysł, pan metka i buty;-) aenye, coś czuję że będziesz miała dużo roboty z pakowaniem paczek!!!!!!!!!!!

nieeeee
Ty nie możesz jeszcze rodzić!!!! musisz nas obkupić;-)

p.s. asiunia prześlę bezp.do mnie więc ten kłopot Ci odpada;-)
 
hehe ;-)

spoko, jak bede szla do sklepu to ci powiem :-) dzis z domu nie wychodze, niestety..

a to link do naszych aukcji, kurde, zabawek przyczepianych do wozka mamy wpizdu, nie wiem, co jest wystawione, a co nie (mamy tez stacjonarna sprzedaz). popatrz sobie:
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

polecam k's kids, fehn, tiny love, fisher price, to sa takie markowe zabawki, wg mnie super :-) ale sprawdzonej nie mam, jeszcze nie ogladalam.
 
reklama
ja do wózka planuję wkładać taka pielucho- ceratkę pod pupę. Choć przy Kacprze nie zdarzyło mi się żeby mi przemoczył ubranie na dworze. Ale w tedy stanowczo cieplej go ubierałam i spacery nie były za długie.
 
Do góry