reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

no wlasnie, ja chce potem przejsc na te, co zawsze uzywam dla dzieci, bobini - taki pudrowy zapach, lidlowskie softino (cudnie nawilzone i pieknie pachna!) lub rossmanowe, duzo tansze, a u mnie tego schodzi od cholery, teraz nawet, bez malucha jeszcze. zobaczymy. a dada nie mialam nigdy, musze sprobowac :-)
 
reklama
lidla mam zupełnie nie po drodze to nie wypróbuję:-(

ale pewnie będę leciała na promocyjnych pampersach i niepromocyjnych rossmannach:) zresztą to tylko chusteczki!!! :-D
na zakupowym wszystko ma znaczenie hahaha
 
Kobietki, powiedzcie mi, czy nie przepłaciłam, licytując Angelcare- niania + monitor oddechu w stanie idealnym. Dolicytowalam do 230 zl. Nowe kosztuje ok 450 zł. Sama nie wiem ..... niby mało, ale jednak dużo hehe:-) Oczywiście już aukcję wygrałam, więc odwrotu nie ma, ale tak zaczęłam się zastanawiać. Może dlatego, że to dla mnie dużo kasy :)
 
anisad super cena.

ja też wyhaczyłam elektroniczną nianię w idealnym stanie za 100 zł a nowa 400!!:)
także jak to jest b.dobry stan to b.dobra cena:-D
 
Dzięki Morgaine za pocieszenie. Ciężko wydaję mi się kasę większą niż kilkadziesiąt zł :-) Co to się ze mną stało :no:
matko kobieta skarb!! nie skarbonka jak ja:-D
anisad, mam to samo, ale ja swoja za tyle mniej wiecej tez sprzedalam :-) one uzywane po tyle chodza mniej wiecej.
no nie gadaj że Ci ciężko wydać kilkadziesiąt złotych!! nie uwierzę kłamuszku;-)
 
no naprawde!!! jak mam wydac wiecej niz 30-40zl na jedna rzecz to sie zawsze zastanaiwam i nie moge sie zdecydowac dluuuuugo, dluuuuugo. waham sie, kombinuje, szukam tanszych opcji. serio serio :)
 
reklama
Do góry