reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

hatorska hahah zazwyczaj jak się człowiek z czegoś śmieje to potem sam tak robi.
primo: aenye która pościel podobała się Dawidowi? apple czy moje szyte dinozaury??
eywa: tak wklejałam fotosy na tym wątku ale sto postów temu i nie mam ich już na kompie (właśnie dzisiaj robiłam porządeczki i usunęłam je:-( )

nie biorę ręcznika dla dzidzi bo nie trzeba
nie trzeba mieć nawet pampersów i chusteczek ale takowe biorę

tetrowe pieluszki mam w ilości:6 ładnych
zwykłych teterek po poprzednikach z 20 - nie wiem w jakim stanie
2 flanelki mothercare z przewijaka podręcznego
jak będzie dzidzia ulewająca to dokupię jeszcze kolorowe tetry ew.flanelki. na razie już nic z tych rzeczy nie kupuję
pokompielowe flanelki takie duże mam w ilości: 5 (na ręcznik dawałam flanelkę i pierwsze ręcznikiem osuszałam ciałko)
ale ręcznik mam 1 malusi, 2 trochę większe, żaden nie jest jakiś SUPERŁADNY, ale olewam to, w końcu to tylko ręcznik kąpielowy a nie POŚCIEL

aenye co do ręczników dla Starszych bąbli (kiedyś pisałaś mi o ponczo) to kuzynka w Italii mi przywiezie - oni tam mają szlafroczki takie jakby z miłej frotki i używają tego jako ręcznika, coś w stylu ponczo ale z rękawkami - może być mneij praktyczne, ale zobaczymy...jak się nie nada na ręcznik to na basen czy w lecie po basenowaniu ogrodowym będzie jak znalazł... także zakup ponczo wstrzymany;-)
 
reklama
dziewczyny ja mam to samo z torbą, masakra jakaś, chyba popakuje sie w 10 reklamówek, ponumeruje i mąż mi bedzie wg instrukcji dostarczał; reklamówka nr 1, reklamówka nr 2 itd:-D...spakowałam co mogłam, reszta leży w szafkach ...a ja mam lepsze samopoczucie że zrobiłam coś w temacie:-)))))
antonina -świetny pomysł, przynajmniej dowiezieto co trzeba. Jeny ja mojemu to szykuję instrukcję co gdzie jest, bo inaczej to nic nie znajdzie. Jak mnie w domu nie ma aon coś potrzenuje to masakra. I nie dlatego, że jest niezaradny, tylko taki mamy układ, że ja pilnuję tego co gdzie w szafie leży, gdzie są dokumenty itp. Ja jestem dyrygentem :D

Do szpitala zaplanowałam sobie taką małą walizkę na kółkach - tzw.bagaż podręczny i wiem, ze wszystkiego na cały pobyt tam nie upchnę. Reszta poszykowana będzie w domu i I.będzie dowozić. Inaczej to bym musiała normalną walizkę wziąć. A rzeczy dla małej to chyba do torby do wózka spakuję, jest duza i pojemna to chyba wszystko powinno sie zmieścić. A nie wiem kompletnie czego i ile mam wziać dla dziecka do mojego szpitala.chyba tam zadzwonie tylko nie wiadomo na który oddział trafię (są 3) ale ogólne założenia powinny byc takie same chyba.

aenye - ja mam ponad 20 tetrówek i ze 4 flanelki. Dwa komplety poscieli do łózeczka (ale to za jakiś czas) 1 komplet do kołyski, (chyba powinnam pomyśleć o drugim na zmienę!!!!) 2 ręczniki kąpielowe i stosik takich malutkich ikeowych do wytarcia buzi,rączek,pupci, i.... sama nie wiem czy coś jeszcze.
 
acronka, nie zartuj!!! PjPdW? P jak Posciel do Wozka? :-D

hehe, ja ciagle nie mam 1 zmiany lozkowej ;-)

a teterek bedzie za malo, jeszcze przed porodem dokupie jedna paczke siatkowych, a moze ktos w ikei bedzie i mi kupi te ikeowskie, byly super. kurde, najbardziej mi zal, ze mam wszystkie ladne i nowe ;-) a tu siara, a tu szpital okropny..

chyba tez zadzwonie do szpitala, az dziw, ze nie pamietam, co mi bylo potrzebne, no pustka w glowie...
 
aenye - HAHAHA dobre!!:D:D:D Ale tak serio: ja do wózka w ogóle nic nie mam bo po gwizdek? Przynajmniej tak mi się wydaje, jak się mylę to mnie oświeć. W gondolce mam materacyk, na niego mogę flanelkę rzucic, a Anielkę przykryje się kocykiem.
Coś mi sie wydaje, że jakos kompletnie odleciana jestem, bo już w ogóle nie myslę rozsądnie.
 
Ja tez planuję kocyk do wózeczka, a poza tym zażyczyłam sobie na chrzciny kocyk polarkowy z podusią z wyhaftowanym imieniem więc będzie jak znalazł do wózeczka :)
 
aenye - HAHAHA dobre!!:D:D:D Ale tak serio: ja do wózka w ogóle nic nie mam bo po gwizdek? Przynajmniej tak mi się wydaje, jak się mylę to mnie oświeć. W gondolce mam materacyk, na niego mogę flanelkę rzucic, a Anielkę przykryje się kocykiem.
Coś mi sie wydaje, że jakos kompletnie odleciana jestem, bo już w ogóle nie myslę rozsądnie.
acronka o pościeli do wózka to ja dopiero tu usłyszałam heh przy trzecim dzieciu.
dla mnie to kompletnie nie potrzebne bo jak dziecko wiosna/lato to za ciepło na takie rzeczy a jak zima to i tak śpiwór ciepły i gruby koc na spacery musi być.
a poza tym kurde jakoś nie podoba mi się dziecko w wózku i jakieś 'pierzyny' dziwne to, poduszka pod głowę niepotrzebna bo dzidzik za mały na takie poduszki...
ja tam zawsze podkładałam pieluszkę na gondolkę (w lecie) albo kocyk i przykrywałam też kocykiem, albo cieńszym albo grubszym w zależności od pogody - poza tym mam taki polarowy kombinezonik do wózka / fotelika sam. (jest wycięcie między nóżkami na pasy) ale to mam dla takiego minimum 3miesiecznego dziecka wiec znowu tego nie uzyje!!!(dostalam to z juesej 5 lat temu dla Starszaka i do zadnego dziecia jeszcze pogoda i rozmiar mi nie spasowało!)
no i jak się łądnie dziecię w wózku ubierze to po co kołdrą przykrywać, ciuchy trza prezentować;-)
 
acronka, akurat chodzilo mi o ten komplet do kolyski ;-) baba w ciazy i pisac jasno nie umie ;-) a te kolyskowe i wozkowe to to samo, nie.. nie wiem? ja tez nie mam do wozka nic i nie planuje, kocyk i koniec. a nawet wlasciwie mam taki kocyk hand made dziergany, ale z wypelnieniem, wiec w razie co to mi sie przyda.
 
Ubaw z tych waszych pościelowych gadek :-D

Ciągle zapominam Was zapytać o linka do jakiejś fajnej torby do wózka z bajerami. Musi byc ładna, pojemna, praktyczna, wygodna.......... :-) i do 150 zł max
 
Ostatnia edycja:
acronka o pościeli do wózka to ja dopiero tu usłyszałam heh przy trzecim dzieciu.
dla mnie to kompletnie nie potrzebne bo jak dziecko wiosna/lato to za ciepło na takie rzeczy a jak zima to i tak śpiwór ciepły i gruby koc na spacery musi być.
a poza tym kurde jakoś nie podoba mi się dziecko w wózku i jakieś 'pierzyny' dziwne to, poduszka pod głowę niepotrzebna bo dzidzik za mały na takie poduszki...
ja tam zawsze podkładałam pieluszkę na gondolkę (w lecie) albo kocyk i przykrywałam też kocykiem, albo cieńszym albo grubszym w zależności od pogody - poza tym mam taki polarowy kombinezonik do wózka / fotelika sam. (jest wycięcie między nóżkami na pasy) ale to mam dla takiego minimum 3miesiecznego dziecka wiec znowu tego nie uzyje!!!(dostalam to z juesej 5 lat temu dla Starszaka i do zadnego dziecia jeszcze pogoda i rozmiar mi nie spasowało!)
no i jak się łądnie dziecię w wózku ubierze to po co kołdrą przykrywać, ciuchy trza prezentować;-)

Masz rację jak nakupiłyśmy tyle ciuszków dla dzidzików to teraz trzeba sie nimi pochwalić :-D
 
reklama
Witam

mam do sprzedania matę edukacyjną tiny love małpia wyspa oraz karuzelę tiny love wyspa marzeń
obie w świetnym stanie, po moim synku, który matą interesował się góra 3 tygodnie a karuzela jak to karuzela grała nad łóżeczkiem i nikt jej nie dotykał więc też jest w swietnym stanie
gdyby ktoś był zainteresowany proszę o wiadomość na pirva
przesle zdjecia i podam cene
mama Hani i Tymoteuszka
 
Do góry