reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

hermionka nie wiem, jeszcze jestem przed takimi zakupami. wiem ze na tyłek i wszystkie fałdki na pewno kupie linomag. koleżanka która nie dawno rodziła, miała w szpitalu nivea właśnie i połozna odradziła w pierwszym miesiącu. mówiła że nic "białego", i że poleca zwykły, prosty linomag. do kąpieli mydełko bambino i wsio. włoski przez pierwszy mc też nim.
aaa i podobno coś jest nie tak z oliwkami bambino! jakiś element składu został zamieniony, zmieniony na inny/gorszy, i dzieci dostaja wysypki....
 
reklama
mitaginka to jest tak jak z naszymi ubraniami - rozmiar rozmiarowi nierówny, zobacz ile razy nosząc rozm. 36 musiałaś kupić 34 lub 38 :-) ja zrobiłam tak jak margola pisze - wyprałam i poukładałam od najmniejszych do największych

pandora83 taki TERMOMETR DOUSZNY BRAUN THERMOSCAN IRT 4520 SKLEP (1457483961) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy ilość osób które aktualnie kupują mówi sam za siebie o jakości ;-)

Laurka sprawdziłam dwa pierwsze z brzegu Nivea jakie mam
Nivea Baby, żel do mycia ciała i włosów, 250 ml - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie
Nivea Baby, mleczko nawilżające, 500 ml - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie
i nigdzie nie ma że od 1 mż, na których Ty masz to napisane?
 
do pupki mam sudokrem, linomag i bephanten, w razie gdyby któryś był nie taki

generalnie mam już wszystko z kosmetyków dla małego i dla siebie :-D została mi wanienka tylko z rzeczy które trzeba kupić no i może kocyk do wózka, ale musze poszukać szarego żeby mi pasował
 
wiem, że pewnie już kiedyś była o tym mowa, ale że ja za Wami daleko w tyle, to wtedy nie bardzo mialam do tego głowę...i nie wiem, po ile ciuszków z danego rodzaju powinnam mieć...

pomożecie? :-D
 
reklama

Np. na tym: Nivea Baby, szampon i płyn, do kąpieli, 2w1, 500 ml - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie
Dlatego też nie wiem czy pozostałych też mogę używać. No i co do tego emolium mam wątpliwości...
 
Do góry