reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

Ja nakladek nie kupowalam i nie potrzebowalam, bo mlody odrazu jakos to zalapal. Nigdy tez nie mialam popekanych brodawek, czy bolacych sutkow czy nawalu czy czegokolwiek innego. Wydaje sie ze super, co? Tylko karmic... Niestety nienawidze tego uczucia, nie przezywalam zadnych 'ahhów' i super poczucia bliskosci... Wiec do wszystkich pierworodek, nie obwiniajcie sie jak wam akurat karmienie nie bedzie lezec pomimo ze zanim dzidzia sie urodzila zapieraliscie sie rekami i nogami przed butelkami (tak jak ja)... Nie zawsze jest kolorowo i ja juz nie wierze ze mozna czuc cos super ekstra przy karmieniu...

A mi wiele rzeczy po Joshu sie nie przyda... A tak namietnie je skladalam... Bo on z wrzesnia i spiworki na 3-6m sie raczej latem nie przydadza... MOze jedynie jakies cienkie spodenki czy bodziaki...


No ja jajeczka i siusiak swojego Madusia to mam wydrukowane nawet wiec to chyba by musial byc jakis cud jakby sie dziewuszka urodzila. Juz jakos sie nastawilam psyhicznie na 2 chlopakow :)
 
reklama
koot, pandorka będę miałą do sprzedania duuużo ciuszków chłopięcych (nie tylko niebieskich) bo mam tyle dla dziewczyn że bliźniaki by wyubierał do roku więc po co mi to trzymać jak się komuś może przydać. mam nawet kombinezon na zimę, który daję za darmo z paczką, bo dostałam za darmo, a ja mam dla dziołuszki 2 kremowe więc po co mi jeszcze zielony:D:D
pozdrawiam radośnie i idę w komodzie strategię zmieniać bo musze 2 szuflady zwolnić na to co znalazłam teraz. gdzie ja to pomieszczę??!!

kochana... chyba miałaś na myśli pandorę83, bo ja mam mieć teraz dziewczynkę ;-D

A mi wiele rzeczy po Joshu sie nie przyda... A tak namietnie je skladalam... Bo on z wrzesnia i spiworki na 3-6m sie raczej latem nie przydadza... MOze jedynie jakies cienkie spodenki czy bodziaki...

No... ja mam po Filipie 4 wielkie pudła takie 20 litrowe ciuszków, więc jakoś na początku lutego zacznę je przebierać i to, co typowo chłopięce poleci na e-bay, ew. wiosną na carboot,a to co dla Tosinki zostawić mogę to na pewno zostawię ;-)

Wczoraj dokupiliśmy komodę taką jak kiedyś aneboda z Ikei, ale my kupiliśmy używaną na e-bayu i już mam gdzie składać dla małej ciuszki ;-)

Ps. mam propozycję, żebyście się dziewczyny zastanowiły po 100 razy nad zakupami, bo po ma sci, kremy, nakładki na sutki itp. zawsze można do sklepu wyskoczyć ;-) NAsze dzieci urodzą się na wiosnę, więc jak na spacer będziecie szły to zawsze można coś dokupić, lub poprosić męża, mamę, ciocię, sąsiadkę itp, bo na prawdę potem same zobaczycie ile kasy idzie na rzeczy niepotrzebne ;-)
 
Ostatnia edycja:
Morgain, to jak już ze wszystkim się ogarniesz, to dawaj zdjęcia na pw. Ja podtrzymuję i nadal potrzebuję:))
 
morgaine, fajnie :-) mi wlasnie szwagierka zniosla 2 wielkie pudla ubran po swojej corci, dakich do 6 mies. wiekszosc rozu, ale na pewno znajde cos nie-rozowego :-) jutro przebieram i mam zamiar tak sprzatnac u chlopakow w szafach, ze po prostu ZNAJDE co najmniej dwie wolne szuflady!!!!!! bo przeca zyc sie nie da z taka iloscia szmat. masssakra.
 
siostrami przyslala liste co do szpitala trzeba brac, dla mamy wiadomo to sie nie bede rozpisywac, dla dziecka to kazdy inaczej szpital ale:
Niezbędne rzeczy dla taty do szpitala:

  • kapcie lub inne wygodne obuwie na zmianę
  • uniform jednorazowy jedno lub dwu częściowy (polecamy dwu częściowy)
  • coś do zjedzenia bo poród trwa bardzo długo
:-)
 
ale macie fajnie z tymi siostrami/szwagierkami itd ;)
moja siostra młodsza ode mnie, nie ma jeszcze na tyle poukładanego życia, aby myśleć o dzieciach, szwagierka mimo ze starsza, jest singielką przebywającą w Anglii (swoją drogą- w Manchasterze ;), szwagier jeszcze starszy, ale wolny strzelec ;) kuzynki mam młodsze od siebie, kuzynów co prawda kilku starszych, ale też jakoś nie poukładali sobie życia ;) jednym słowem w rodzinie jestem pierwszą (jak dotąd jedyną) mężatką i jedyną ciężarną, więc nikt mi ciuszków itd nie da ;)
jedna piapsiółka termin ma na marzec, druga w ogóle o dzieciach nie myśli, więc same widzicie ;)
 
siostrami przyslala liste co do szpitala trzeba brac, dla mamy wiadomo to sie nie bede rozpisywac, dla dziecka to kazdy inaczej szpital ale:
Niezbędne rzeczy dla taty do szpitala:

  • kapcie lub inne wygodne obuwie na zmianę
  • uniform jednorazowy jedno lub dwu częściowy (polecamy dwu częściowy)
  • coś do zjedzenia bo poród trwa bardzo długo
:-)

hahaha :-D
Najlepszy jest uniform...
 
ale macie fajnie z tymi siostrami/szwagierkami itd ;)
moja siostra młodsza ode mnie, nie ma jeszcze na tyle poukładanego życia, aby myśleć o dzieciach, szwagierka mimo ze starsza, jest singielką przebywającą w Anglii (swoją drogą- w Manchasterze ;), szwagier jeszcze starszy, ale wolny strzelec ;) kuzynki mam młodsze od siebie, kuzynów co prawda kilku starszych, ale też jakoś nie poukładali sobie życia ;) jednym słowem w rodzinie jestem pierwszą (jak dotąd jedyną) mężatką i jedyną ciężarną, więc nikt mi ciuszków itd nie da ;)
jedna piapsiółka termin ma na marzec, druga w ogóle o dzieciach nie myśli, więc same widzicie ;)

ej u nas było podobnie, tzn. musielismy wszystko sami kupować, bo Tu rodziny z małymi dziecmi nie mamy, a z PL się nie opłącało przesyłać ;) dlatego po cichu liczyliśmy na drugiego synka, ale z córci też się bardzo cieszymy :-)
 
reklama
dziewczyny a jakie kupować tetry? bo byłam w tesco i je dotykałam i takie jakieś cienkie i przeźroczyste są :szok: one takie mają być? bo kojarzę ze swojego dzieciństwa takie grube i porządne...
 
Do góry