reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki kulinarnie!!!

ale mi ochoty narobilycie!!!
gdyby nie to ze do mc donalda mam dosc daleko to bym na szejka truskawkowego poszla!
 
reklama
Ja wczoraj jadłam McFlurry z posypką Daim i polewą karmelową, uwielbiam...
Chyba znowu nbrałam smaka:-) ciekawe co powie mąż na propozycje wyprawy do McDonalda??
 
łeee to wy w metropoliach mieszkacie, ja do mca mam 30 km;)

no tak,teraz patrzę, Gdynia, Kraków, Katowice...a ja zakichany Białogard;)
 
ale smaka narobiłyście... kurcze :D lody z karmelem albo koktajl truskawkowy mmm no normalnie miodzio, jakaś odmiana by była po kakao :D
 
Ja Was wczoraj poczytałam i aż wysłałam męża po mcflurry z polewą truskawkową :p Akurat miał jazdy po południu i z kursantem jeździł do Maca.
 
przepraszam ze tak pózno dpisuuje wiec jak wylejesz na biszkopy mase to nigdzie ci nie wyleci bo biszkopt i tak w blaszce zostaje .co do smietanny to jest taka kwaśna śmietana u nas sie nazywa w wielkopolsce szczęciniecka
 
reklama
mitaginka, oczywiście :D Nawet ze łzami, bo się poryczałam, że się boję. Dobrze, że to jednorazowe zdarzenie i mam nadzieję, że się nie powtórzy :)
 
Do góry