reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witam

Jesteśmy i obiecujemy już być. U nas wszystko się już odpukać uspokoiło choć skończyliśmy na antybiotyku, bo to jednak była bakteria. Na szczęście udało się antybiotykiem bo Toska nie antybiotykowe dziecko i podziałał antybiotyk tak jakby Pani doktor nasza sobie tego życzyła :-)
Kocham tą kobiete, dzwoniliśmy do niej po 5 razy i w nocy także ona do nas i udało się :-) :-) A w szpitalu nie robili nic.

Dzisiaj byłyśmy do południa na odpisie a teraz gotuję barszczyk czerwony :-) mniaaammm

Agnieszka ​oby J szybko przeszło :-)

Maonka i odpoczynek matce polce się przyda :-)

Zmykam do obiadku
Miłego dnia :-)
 
reklama
Iza dobrze się odzywasz:tak: i super że Tośka już zdrowa :tak:

Zasiadam do zdjęć...muszę się zebrać w sobie i zrobić ten porządek bo masakra tam jest...
 
Pogoda jest ohydna, szaro, buro, zimno i deszcz:eek: Byłam dzisiaj na badaniu krwi, potem laser z psiurą i kosmetyczka. Teraz odpoczywam, bo znowu wypluta się czuję.
Dzieciaki się sobą zajęły, złożyli tory i pociąg puszczają.
Mamy stolik pod akwarium nowy, robiliśmy własny projekt i się martwiłam jak będzie w realu wyglądać, ale naprawdę super wyszło:-)
Maonka fajnie, że miałaś czas trochę odsapnąć.
Elvie gratuluję!! Może jak będziesz w Katowicach znajdziesz chwilkę na kawę.
Isabela u mnie też dzisiaj barszczyk, dwa talerze wchłonęłam. Dobrze, że Tosia ma się już dobrze.

idę obiadek dla B podgrzać.
 
Witam poniedziałkowo,
Dzisiaj rano taka ślizgawka na drodze, że 2 razy mnie zakręciło na zakrętach… a jechałam z dziewczynkami do teściowej… uff… u mnie podobnie jak u Agnieszki, starsza została, a u lekarza byłam, więc tylko syrop nowy dostałam i na razie czekam… Justyna w każdym miejscu gdzie byłyśmy później tak marudziła, że mnie głowa boli… nawet teraz stoi obok i drze się, że ona chce syropek… lekomanka mi rośnie czy co????

[quo te] Wygląda na to, ze podstępnie zmieniono czas na letni. Tak wcześnie?[/quo te]
Zielona, u mnie tak zawsze było jak byłam niezalogowana, że godzina a forum była do przodu…
Elvie, obalaczko mitów… teraz nie mam wymówki jak mi coś nie wyjdzie w kuchni ;P
No, ja bym korzystała, bo w tej branży to docenienie Twojej pracy… i z organizacją rodziny sobie poradzisz świetnie :)
Aniez, żeberka w marynacie kawowej i sosie czosnkowym??? Jakbyś to Ty takie smaki miała to wiadomo, ale chłopaki…
Aniam, dzięki za info… fajnie z tymi imprezami urodzinowymi… ja urodzinki robię dla rodziny, a dla dzieciaków z przedszkola to w czerwcu na Joli imieniny, jeśli zostanie gdzieś zaproszona…
Maonka, niesamowita jest Twoja mama… no, a Ty wracaj szybciutko do rzeczywistości… niezły chłop z Leonka :)
Iza, dobrze z Tosią już wszystko dobrze… no, najlepiej trafiać tylko na takich lekarzy jak Twoja…
Annaoj, rzeczywiście pogoda paskudna… no, ale u Ciebie dzień minął aktywnie

Dobra, uciekam, bo Justynka tylko chodzi i płacze… a ja zaraz muszę się odstresować… idę umyć naczynia…
no i wreszcie mój 2000 post!!!
 
annaoj kce - o tym samym pomyślałam. Wykład mam na ul. Dąbrówki. To daleko od Ciebie? Są tam w okolicy jakieś kawiarnie?

beti - dziękuję!

M. dopiero z pracy wyjechał, a jeszcze ma do castoramy po drzwi do sypialni podjechać - czekaliśmy na nie od listopada:/ Dobrze, że to po drodze.

Maciek wali bączkiem w ławę, przed chwilą talerz na spółkę z Leną zbił, bo ona jadła naleśnika a ten oczywiście się dorwał. To dziecko to maszyna do jedzenia. Dobrze, że zaczął chodzić, dopiero z pchaczem albo przy ścianach i meblach, ale sprytny jest i sprawnie mu to idzie, więc obstawiam, że za miesiąc będzie biegał i spali sadło:-D

Cycowanie ograniczam, chociaż ciężko mi, bo nawet jak Maciek chętnie je inne rzeczy i mogłabym go nie karmić to laktator gdzieś posiałam i mi cyce prawie eksplodują, więc dokarmiam stwora.
 
Zielona, u mnie tak zawsze było jak byłam niezalogowana, że godzina a forum była do przodu…


Beti, u nas zmiana czasu na letni miala miejsce z soboty na niedziele i stad niescislosci czasowe mialam. :tak: Na czas postow na forum nawet nie patrze, bo tam polski czas sie wyswietla, a mi do niczego nie jest potrzebny., W dodatku komputer ma jakies takie ustawienie, ze czas mu sie zmieni jak UTC sie zmieni...
 
cześć dziewczyny

nareszcie w domciu po pracy byłam jeszcze na zakupach a teraz usiadłam chwilę bo mały koniecznie chce aby przy nim siedzieć więc mały ogląda bajkę a ja wpadłam zobaczyć co u was

zielona super że macie tam tak fajnie normalnie tylko pozazdrościć u nas oczywiście spychologia, tylko odsyłają cię od jednego do drugiego.
Brawa dla Kostusi oby tak dalej z mową szło Zdrówka dla małej

Agnieszka poszedł do przedszkola po konsultacji z pediatrą a skoro lekarz mówi że można to nie widzę przeciwwskazań. Chyba nie pokazywałaś zdjęć, przynajmniej ja takowych nie pamiętam:cool2:
ZDRÓWKA dla J

aniez
Mnie dzisiejszy dzien zmęczyl więc biale wino polecialo do lodówki, w odwodzie czeka też serek pleśniowy
biggrin.gif
jeszcze jakaś godzinka i stonka będzie oglądać powieki od środka

:-D:-D:-D:-D zazdroszczę mojego zagnać do łóżka przed 22.00 nie da rady idzie spać na siłę z rykiem

nata Zdrówka dla małej. My takiego problemu raczej bardzo nie mamy bo każdemu mówię aby kupił coś z ubrania i tylko ewentualnie jakąś bardzo drobną zabawkę:-) którą można wrzucić potem do pudła z zabawkami

gosia niezły łobuziak z Matiego coś wcześnie zaczyna:-)

beti ja nie mam zamiaru znikać tylko będę rzadziej i tylko wieczorami na tygodniu bo w pracy nie mogę korzystać z internetu
Kod:

maonka
no to koniec laby:-) fajnie że skończyliście już kuchnię

elvi gratuluję

isabela super że wszystko wyjaśniło się z Tosią i jest już lepiej
 
Ostatnia edycja:
Przepis "żeberkowy" zaraz wkleję. Prosty jest :-) polecam leniwym i poszukującym nowych smaków.

Wczoraj wieczorem Kubę obudzil ból ucha... no... i mamy zapalenia ucha cd. niestety musi z tego wyrosnąć, ale możliwe, że do tego czasu ja będę już kompletnie szalona :-( każdy katar tak się konczy... eh... Bartkowi nic nie szkodzi... ja nie wiem, jak to jest możliwe.

Iza- dobrze, że z Tośką lepiej
Maonka- ale dobrze mialaś z mamą :-)
Elvie- gratulacje
Aniam- Sfinks to chyba raczej taki fast food... kiedyś bylo tego we Wro, byla tez Piramida, nie mam pojecia, co z tego przetrwalo, od kiedy sie kilka lat temu strulam, unikam takich "wynalazkow". Super, ze wyjscie udane :-)
Zielona- zdrowia dla Kostki, u nas pogoda tez oszalala i pewnie stad infekcja Kubusia...
Beti- o matko, dobrze, ze sie nic nie stalo
Basia- moje o 19:30 machaja na dobranoc lapkami i nie ma to tamto! Matce tez sie cos od zycia nalezy :-D
Agnieszka- przypomnialas mi moje noworoczne postanowienie... no... kolejne zaleglosci mam :laugh2::laugh2:
Anna oj- u nas pogoda też do bani... rano męża wyslalam, coby mi auto odgruzowal :-p patrzyl na mnie dziwnie, jak bredzilam cos o swiezo pomalowanych paznokciach ;-)
 
Hejka .

Szymek coś dziś temperatury dostał , ale od czego to ja nie wiem :no: Po nurofenie ganiał , a innych objawów brak . Do dentysty jeszcze na 18 stą poszliśmy , jeszcze jeden ząb do roboty został tylko . I dobrze , bo ile można jeździć . Jeszcze z Olką mam przegląd za kilka dni .
Dośc już mam tej cholernej zimy , ślisko jak cholera , oczywiście nawet głównej ulicy nie raczyli odśnieżyć i jeszcze się z łopatą dziś nabiegałam :no:

Aniez - ja pamiętam sfinksa z poznania , jak otworzyli pierwsze swoje lokale , wtedy jedzenie było tam super , ale teraz to jest tylko smród i syf :no: i wcale nie taki najtańszy . Bo za takie pieniądze można porządny obiad zjeść gdzie indziej :tak:
 
reklama
Wredzka mowic nie chce, za to dzis powalila mnie na kolana... cos tam mi sie rozlalo, wiec burknelam sobie pod nosem, a z drugiego pokoju zagrzmial zachrypniety glos Zgrozy: oh shit! :cool2: a ja myslalam, ze ona gluchoniema jest ;-)
 
Do góry