reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

marta - kciuki za wyniki!

gosienka - jak będziesz we Wrocku to zapraszamy do nas! Dobrze, że wreszcie Cię zdiagnozowali, oby trafnie i oby rehabilitacja migiem pomogła. Dzieciaczki masz przekochane!

onka - kciuki za odpieluchowanie! Naszej z dnia na dzień odbiło, tez wszystkie cuda świata nie pomagały, teraz sama siada na nocnik lub nakładkę, nigdy nie woła przed, woła tylko jak kupę zrobi aby jej tyłek umyć:-D

Szaro, buro,mgła.. Blee.. Lenkę kaszel dopadł i katar trochę też.
Jak dawkować syrop z cebuli na kaszel?
 
reklama
Elvie dla J. lekarz kazał dawać tylko rano 5 ml dla Lenki nie mam pojęcia... może 2,5 ml ?? Ale właśnie tylko rano bo ponoć długo trzyma a po co dziecko męczyć takim kaszlem wieczorem i w nocy...

Odbiło mi... podłogi wszytkie pomyłam :-D i dale mnie energia rozpiera :eek: to chyba z tego wyspania ... bo pogoda na pewno nie :-p
 
hejka
jestem mega niewyspana. Nie dość, że ciężko mi dojść do siebie, po "roboczym" weekendzie (B mi powiedział, jakmarudziłam, żem zmęczona, że dlatego studia są dla młodych:eek:), to jeszcze pies mnie chce wykończyć. Już naprawdę nie wiem co mam z nią robić, jak na dworze szaroburo, to ona cała wystrachana, przy nodze zasuwa i ani myśli o załatwianiu swoich potrzeb, a potem mieszkanie zanieczyszca i jeszcze piszczy:wściekła/y::wściekła/y: najgorsze, że jesień i zima przed nami, więc raczej jaśniej nie będzie.
Nie miała baba kłopotu, to se psa wzięła ( a raczej sukę, jak to skwiotwało moje starsze dziecko)
Gosieńko jak będziesz miała nazwy tych książek to będę wdzięczna. Zapytam logopede z przedszkola czy mogłaby mu zrobić to badanie. Ja oczywiście wiem, że to nie tak, że on nie chce, tylko moja wytrzymałość psychiczna też ma swoje granice.
Fajnie się masz z tymi Twoimi chłopakami, to idelne materiały na mężów.
Marta czekamy razem z Tobą i oczywiście &&&&&&&&&&&
Aga bo to tak zawsze mnóstwo wszystkiego w sklepach, ale jak się chce coś kupić to zonk.
Elvie ja kiedyś dawałam Igorowi 2x dziennie, ale miał około 4,5 - 5 lat.
Onka trzymam kciuki za odpieluchowanie, w końcu załapie.

uciekam, miłego dnia, bo chyba już nie zajrzę dzisiaj
 
Annaoj, no to masz ci los z tym malzonem... zarty sie chlopa trzymaja. ;-) Glowa do gory, wpadiesz w rutyne i robocze weekendy niedlugo przestana doskwierac.
Sluchaj, Karen to gonczy... Goncze lubia biegac... No to proponuje Ci poranny jogging z Karen na smyczy, ewentualnie rower i pies na smyczy (tyle, ze dopoki psica nie zalapie o co z tym rowerem chodzi, to moze fundowac nagle hamowanie ;-)). Nie ma psa, ktory nie zalatwilby sie po bieganiu :tak: Ja tak robilam z moim Atosek, jak mial problemy z wyproznianiem po jakiejs chorobie. Hehe, pamietam jak kiedys na rowerze jechalam, on na smyczy. Po jakims dystansie stwierdzil, ze ma chec na kupala. Jak biegl, tak stanal... Bolesne to dla mnie bylo ;-)
 
Błoga cisza nastała w domu, Alicja śpi, mąż w pracy, luz blues :-)
Pierwszy raz dałam malować dziecku farbami, i co? Mam małego picasso w domu :-D Zresztą o tym wiemy już od dawna. Ostatnio było o rysunkach, moja ewidentnie ma talent do tego, ale na pewno nie po nas. Głównie to zasługa genów po moim ojcu i jego ojcu, oboje rysowali, rzeźbili. Siostra też umie ładnie rysować i teraz trafiło na Alę.

Zahaczyłam dziś o tesco i wpadła mi w oko super czapka z daszkiem na lato z myszki miki, z 22zł na 6zł, przy kasie okazało się, że jeszcze od tego odejmują 30% rabatu na odzież, więc czapka wyniosła mnie całe 4,20zł. Dlatego weszłam jeszcze raz i kupiłam Alicji bluzeczkę, a Leonkowi 3 bodziaki w różnych rozmiarach, w gwiazdki, żabki i potworki.

Znowu mam problem z Alą, od 3 dni wali kupę w majty! No ludzie już to przerabialiśmy i już myślałam, że więcej tego nie będzie robić. I znowu się zaczęło. Już tak długo tego nie robiła, aż jestem w szoku. Wczoraj byłam z mężem na rybach, w ramach spaceru i całe szczęście, że coś mnie tknęło i wzięłam komplet ubranek. Zesikała się, a później po przebraniu zrobiła kloca. Nie wiem czym są spowodowane te nawroty? W przedszkolu od początku nie miała ani jednej wpadki. Cały czas przychodzi w tych samych ciuszkach co jej rano ubrałam. Ale podejrzewam, że tam mało pije, tylko chyba do śniadania.

Gosienka lepiej wiedzieć co w człowieku siedzi, przynajmniej można zastosować odpowiednie leczenie. Oczywiście trzymam kciuki, abyś jak mniej cierpiała.
Marta & cały czas zaciśnięte za Olunie dzielną dziewczynkę
 
Gosieńka zdrówka życzę i oby wpadli co tobie dolega .

Marta - fajnie że trafiłaś na miłych ludzi . zawsze to łatwiej .

Anna - a mnie jedna baba na kota namawia , ale ja się nie dam :-D:no:

U mnie wczoraj rozrywka w postaci przerwy w dostawie prądu była . Co jakiś czas nam fundują takie rozrywki . Najlepsze to że jak nie ma prądu , to i ogrzewania przy okazji .
Jak nic trzeba chyba jakiś agregat drogą kupna nabyć , bo ile można . Hit był w lato 23 godziny .
 
Hej!
Mam pytanko : jakie rozmiary noszą wasze pociechy, teraz jako 2.5 latki? Chodzi mi o t-shirty, bluzy, spodenki.
Mój synek jest dość wysoki, wyższy od swoich rówieśników.

Dzięki :-)
 
Hejka

No dużo dzisiaj nie naprodukowałyście, czyżby pogoda powodowała że nic się nie chce ;-)

Helka mnie dzisiaj zaskoczyła, siedzi na nocniku i śpiewa oj ty ty oj ty ty i tak fajnie paluszkiem pokazuje,pytam się skąd zna piosenkę a ona że pani Ola ( tak ma na imię pani z przedszkola ) normalnie z dnia na dzień coraz więcej mówi, najlepsze jest huja czyli hura :-D

Aniam u nas też często prądu nie ma , no i po co informować ludzi nie :wściekła/y: tylko że u nas pompa na wodę, piec też na prąd ma dmuchawę więc jak prądu nie ma to bida, już się boję co zimą będzie :no:

Maonka tak sobie myślę że może Ala najnormalniej w świecie się zapomniała, wiadomo jak zabawa jest super to dzieciakom to się zdarza.Helenka też w przedszkola wpadki nie miała a pije jak smoczyca ;-) kupę to robi zawsze w domu na swoim terytorium :-DFajnie że zakupy udane:tak:

Zielona już sobie wyobraziłam to hamowanie ;-) tobie to pewnie do śmiechu nie było :-p

Anna w poniedziałek będę wiedziała coś więcej :tak:Powiem ci że ja też mam mojego psa dosyć, zwłaszcza że coraz głupszy się robi:wściekła/y: Ostatnimi czasy upodobał sobie męczenie jednej kury :no:no i ucieczki są na porządku dziennym :no:

Agnieszka u mnie podłogi wołają i wołają więc zabieraj się ze staruszkiem do Legnicy i wpadaj do mnie może moje podłogi też ci się spodobają :-p:-D Ja też w sklepach nic dla siebie dostać nie mogę albo po prostu nic mi się nie podoba:-(

Elvie jak będę to na pewno wpadnę do was :tak: Zdrówka dla Lenki.

Marta super że Olka tak dobrze zniosła narkozę , teraz trzymam mocno kciuki za wyniki.

Filonka ty sobie kobietko śpij ile możesz i żadnych wyrzutów proszę nie mieć :tak:

Zmykam na allegro jakąś kurtkę Mateuszowi upolować.

Spokojnej nocy babeczki.
 
reklama
Do góry