reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Przy synku używałam specjalnych proszków i płatek mydlanych do prania dzidziusiowych rzeczy a także płyn do płukania i Kuba non stop miał podrażnioną skórę nawet na buzi miał uczulenie potem już prałam w zwykłych proszkach i jak ręką odjął a przy Julce od razu w takim jak nasze i ani jednej plamki.Tak że z mojego doświadczenia:)wy możecie wypróbować każdy brzdąc inny..
Tak dostałam zastrzyki po porodach przy konflikcie,a teraz robię co jakiś czas badania coombsa tj.czy mój organizm nie wytwarza przeciwciał na płód jeśli ma krew ojca moja 2 ma pa tatusiu:)jak na razie wszystko jest ok i oby tak zostało.
 
Akaata trzymam kciuki -a ze szpitalem coś zrobisz? jakaś skarga czy coś? kurcze może nie jedną osobę tam zarazili... znajdź wiec innego lekarza który Ci dordzi a przynajmniej skonsultuj z nim przypadek -bo lepiej jak dwóch się wypowie niż jeden zawali sprawę...

Jestem pewna że jest wiele osób których mogli zarazić bo na tym oddziale to normalnie ruch niesamowity i tyle ludzi co się przewija to makabra. Musze najpierw się wyleczyć by składać skargi bo kto mnie póxniej gdziekolwiek przyjmie:confused:
Po kuracji robię badania i zobaczymy czy przygasł czy nadal aktywny ten gronkowiec. I wtedy będę odwiedzać lekarzy i konsultować się bo póki biore antybiotyk to to jest bez sensu bo każy powie to niech pani bierze leki a później sie zobaczy, a szkoda nerwów i zdrowia na takie dyskusje póki co.
 
Zauważyłam, że już bardzo dawno nie odzywała się u nas ILONA1985 :confused: - Ilonka, jeśli jeszcze zaglądasz do nas na forum to odezwij się i napisz jak zdrówko??!!! :-) Pozdrawaim ;-)
 
Malena81 gratulacje... a juz sie zastanawialam dlaczego tak dluuugo Cie nie ma!


Przyszlam z pracy wczescniej, bo mialam sie oszczedzac, a po rozebraniu zabralam sie za szorowanie lazienki. W polowie mialam juz dosc, brzuch pobolewal, no ale przeciez nie moglam zostawic takiego balaganu. No a potrzem trzeba bylo jeszcze odkurzyc :no::no::no: Durnota ze mnie! Teraz leze i odpoczywam a mala szaleje bo dalam jej popalic.....

A tak wogole mialam zapytac: czy Wy miewacie jeszcze zachcianki? Z poczatku kazda chwalila sie co jej sie marzy a teraz cisza... Ja to wogole jakos tak ta ciaze znosze w miare, bo ani zachcianek, ani zadnych obrzydzen specjalnych. Teraz to juz wogole jem jak kiedys, nawet glodna nie chodze jak chodzilam, ze co 2 godzinki musialam cos przekasic.
No i wogole po wizycie w Polsce wcale nie przytylam jak myslalam, a raptem kilogram do tych 2,5 wczesniej zdobytych doszedl. I znow chyba tylko w brzuchol to poszlo, bo wczoraj w pracy zgodnie wszyscy stwierdzili, ze nawet schudlam :confused::confused::confused::confused::confused:
 
mycha-30 Chciałam się was zapytać czy ma któraś konflikt serologiczny bo my z mężem mamy..Urodziłam już 2 zdrowych bobasów ale jednak obawy zawsze są.[/QUOTE pisze:
hej mycha-30 my z mężem mamy niezgodność serologiczną ja mam 0rh- a mąż ma 0rh+ ale gin mówi żeby się nie przejmować bo przy pierwszym dziecku nie powinno być żadnych komplikacji i przy kolejnych zresztą też więc trochę się uspokoiłam. Jak tylko się dowiedziałam to trochę spanikowałam bo myślałam że będziemy mieć jakiś problem przez ten konflikt ale poczytałam sobie o tym i jest ok wierzę że dzidzia będzie zdrowiutka nie ma innej opcji ;-)
a jak to u ciebie wyglądało?? maluszki zdrowe??
 
Cześć kobiety

Malena81 gratulacje
Ja wczoraj miałam energię jak króliczek od Duracella a dziś jestem wypompowana.
Nic mi się nie chce i ziewam jak nakręcona
.Katik co do zachcianek (może dlatego ,że jestem dopiero w 15 tyg)ale ja mam okropne np. dziś na śniadanie zjadłam rożka czekoladowego a normalnie nie lubie lodów czekoladowych.
 
Aga002, nast razem jak bedziesz miala za duzo energii, to zapraszam do mnie, bo przeprowadzamy sie jutro i na pewno bedzie duuuzo do zrobienia, a mi sie tak potwarnie nie chce nic robic, ze az samej mi glupio ze taka leniwa moge byc :zawstydzona/y:

malena81, jak Ci zazdroszcze tej obrony!! ja bronie sie 11go grudnia, wiec 3maj za mnie kciuki!! Gratuluje oczywiscie!! :tak:

ewka84 wspolczuje egzaminow - powinny byc zakazane w ciazy! (znaczy powinni nam zaliczac z miejsca :-D) bede 3mac kciuki jakoze mam juz swoje za soba (no, jeszcze obrona zostala oczywiscie)

Ella1 nie jestes sama w tych bolach i gnieceniach i ciagnieciach i sama juz nie wiem czym. Ja kilka razy nospe musialam wziac, bo jak w pracy jestem, to ciezko raczej mi sie polozyc i poodpoczywac :-( ale mam nadz, ze nie zaszkodzi Kropkowi. Wszedzie mowia, ze nospa nie szkodza, ale tak jak mowisz, raczej nie jest obojetna...
Jesli chodzi o Ilone, to o ile pamietam, to ona miala miec podszycie szyjki (czy jak to sie tam poprawnie nazywa) i mowila, ze moze jej dluzej nie byc, ale to juz bylo baaardzo dawno temu :-( Tez mam nadz, ze u Niej i u Jej Malenstwa wszsytko ok!!:tak:

13x13 wspolcyuje zlego samopoczucia, 3maj sie cieplo i kuruj, musi pomoc!!
Co do sledzi, to ja na nie juz patrzec nie moge, tyle na poczatku wchlonelam, ze az dziw, ze sie sama w rybke nie zmienilam ;-)
Alez sie usmialam z tego Twojego mezczyzny!! Szkoda, ze tego nie widzialam, bo zaloze sie, ze wygladalo przecudownie!!

Katik, gratuluje oszczedzania sie! :-p Jesli chodzi o mnie, to zachcianek specjalnych nigdy nie mialam, ani nie odrzucalo mnie od niczego specjalnie. Wiadomo, ze czasami na cos mialam ochote, ale od czasu do czasu kazdy tak ma, nie?
Jesli chodzi natomiast o glod, to ja nadal jestem na karmieniu co 2 godziny :-p Na szczescie nie tyje przez to bardzo, wiec jakos mi to bardzo nie przeszkadza, zwlaszcza, ze w pracy nie mam problemu, zebym sobie cos przegryzla co jakis czas:happy2:
 
reklama
Cześć kobiety

Malena81 gratulacje
Ja wczoraj miałam energię jak króliczek od Duracella a dziś jestem wypompowana.
Nic mi się nie chce i ziewam jak nakręcona
.Katik co do zachcianek (może dlatego ,że jestem dopiero w 15 tyg)ale ja mam okropne np. dziś na śniadanie zjadłam rożka czekoladowego a normalnie nie lubie lodów czekoladowych.
tak samom jak ja nienawidze wszystkiego co truskawkowe a teraz truskawki to kilogramami bym mogla jako lody , jogurty i wszystko inne a nie wspomne ze tesknie za maminymi truskawkami pitnym - moja mama zawsze brala truskawki z ogrodka gniotla je widelcem na papke dodawala cukru i zalewala maslanka... mniaaaam pychotka :p!!!!!!!
 
Do góry