reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

wczoraj byłam u mojego lekarza i sie bardzo uspokoiłam. Zobaczyłam dwie fasoli i 2 SERDUSZKA. Są i biją, choc jeszcze ich nie słyszałam, termin porodu mi sie zmienia, jedna ma 8,5 mm drugie 9,6 mm.
boziu, ale slodko... az mi lezki do oczu naplynely....

No i tu zaczynają się 'schody', bo np. co z babkami, które prowadziły ciążę w Anglii...
hmmmm... to przebywajac na stale w anglii moge starac sie w polsce o becikowe? Czy ja to zle rozumiem?


Wszystkim nowym zafasolkowanym - gratulacje:-)
Tym , ktore widzialy fasolinki i slyszaly serdusia - gratulacje jeszcze wieksze :-):-):-)

Jak dobrze, ze piatek. Odpoczne za caly tydzien! I na dodatek poniedzialek mamy wolny od pracy :cool2: Oby pogoda choc troche dopisala, wypoczelabym gdzies na swiezym powietrzu!
Dzis mi przyszedl list z zaproszeniem na usg. Dopiero 22 wrzesien :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jak ja dozyje do tego czasu! Ja juz chce zobaczyc mojego smerfusia!!!!
 
reklama
Ja juz sie umowilam na wizyte 2ego wrzesnia. Ciekawa jestem, czy tym razem tez bede miala USG, to moja zdecydowanie ulubiona czesc. Mam tez nadzieje, ze ostatecznie podadza mi date porodu, bo poki co to ta na suwaczku jest przypuszczalna ;) Gratulacje dla nowych kwietniowek :)
 
Kochane a ja sie zdenerwowałam na męża i temperatura skoczyła do 37 ale juz się powoli uspokajam :-):-) kochaniutkie uciekam lulu zaraz bo cos brzuszek mnie boli . Do juterka JA JESTEM Z ŁÓDZI:-):-)
 
melduje sie choc zmeczenie zwala mnie z nog, ciezki dzis dzien mialam i ciesze sie na weekend
wizyte mam juz w poniedzialek, ciagle troche plamie, ale juz nie mam sil sie tym martwic nawet,
zmykam w obiecia orfeusza...
 
mamusia87 ja jestem z Białegostoku:D

a tak wogle to witam dziewczynki, dawno mnie tu nie było, ale jakoś czasu brak przez te spanie:p u mnie wszystko dobrze dzidzia rośnie jak szalona, serduszko bije jak dzwon i kolejna wizytka będzie już z USG przez powłoki brzuszne:D nadal mam oropne mdłosci i rano i wieczorem ale próbuje sobie jakoś z nimi radzić, gorzej jest ze wzdeciem itp ale tez biorę juz espumiasan i troszke lżej jest:)

pozdrowionka i trzymajcie sie ciężaróweczki:)
 
ja stracilam 2 ciaze wiec tymbardziej ejstem wystraszona...

Współczuję.:-(
Tym razem na pewno się uda!!! :tak:

Witam wszystkie przyszłe mamy! Nie odzywałąm sie długo bo od wtorku do czwartku byłam w pracy i tylko jak wracałm marzyłam o spaniu, i nic mnie wiecej nie interesowało. wczoraj byłam u mojego lekarza i sie bardzo uspokoiłam. Zobaczyłam dwie fasoli i 2 SERDUSZKA. Są i biją, choc jeszcze ich nie słyszałam, termin porodu mi sie zmienia, jedna ma 8,5 mm drugie 9,6 mm. No i od dzis jestem na zwolnieniu, bo jestem bardzo osłbiona i powiedział ze przy ciąży bliźniaczej bardzo mam na siebie uważać i leżeć. Usiadłam na chwilke na kompa podzielić sie z Wami moją radością. Za 2,5 tygodnia mam kolejną wizytę , a i założył mi kartę ciążową. :-)

Jeju! Jak fajnie!
Podwójne szczęście!

Dzisiaj jedziemy do mojej mamy na weekend więc trochę odpocznę psychicznie od teściowej, bo cos mnie drażni ostatnio sam jej widok :baffled:

Mieszkasz z teściową??? Współczuję.
Moja choć anioł i wo osobnym domu siedzi, t czasem mam ochotę ją na księżyc wysłać :baffled:

To ja chyba na wyjątkowego Meksykanina trafiłam bo mój mąż świetnie gotuje :-)

Rozumiem, że nie zamienisz gotującego meksykanina
na niegotującego Polaka? :-(
A może jednak ;-)

Dzis mi przyszedl list z zaproszeniem na usg. Dopiero 22 wrzesien :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jak ja dozyje do tego czasu! Ja juz chce zobaczyc mojego smerfusia!!!!

No patrz! łaskawie zaprosili! :wściekła/y:
A nie możesz gdzieś dla własnego spokoju podejść prywatnie?

Pozdrowienia i buziaki.
Odezwę się pewnie dopiero w poniedziałek, bo dzisiaj dzień aktywny, a jutro chrzciny córeczki szwagra.

Miłego weekendu Mamuśki! Zdrówka! Wypoczywajcie!!!
 
Witajcie, dawno mnie nie bylo... Wczoraj mialam usg, jest fasolka, slyszalam serduszko... Wiecie moze co oznaczaja te wymiary: GS - 30 mm, CRL - 11 mm ???? W poniedzialek ide do gin, moze zalozy mi karte ciazy :tak: Nadal mecza mnie mdlosci i sennosc...
 
reklama
Witajcie, dawno mnie nie bylo... Wczoraj mialam usg, jest fasolka, slyszalam serduszko... Wiecie moze co oznaczaja te wymiary: GS - 30 mm, CRL - 11 mm ???? W poniedzialek ide do gin, moze zalozy mi karte ciazy :tak: Nadal mecza mnie mdlosci i sennosc...
mi sie wydaje,ze GS to wielkosc pecherzyka,a CRL to fasolka,ja na pierwszym USG mialam GS 0.55cm i bylo widac tylko pecherzyk,a przy drugim badaniu juz GS bylo 0.83cm,a CRL 0.33cm
 
Do góry