reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Mnie plecki bolą na odcinku lędźwiowym, bo mam skrzywienie, zastanawiam się w jakiej kondycji będą po ciąży, bo już teraz nie mogę długo stać i gwałtownie wyprostować się przy wstawaniu.
 
reklama
Mnie bolą ciągle plecy mam przerąbane jak dużo przytyję.Zwyrodnienie odcinka szyjnego i lędźwiowego a w poprzednich ciążach prawie po 20 kilo:(.Kiedyś z mężem się śmiałam,że pary będą musiały dobierać się według grup krwi..moje dzieciaki mają krew męża..
 
Coombs to badanie na przeciwciała czy nasz organizm matek nie wytwarza jakiś przeciwciał na płód jeszcze dokładniej się dowiem na kolejnej wizycie 10.09 albo przeszukam w necie,po porodach dostałam zastrzyk immunoglobinę ja mam grupę 0 Rh- a mąż A Rh +.

no i udało mi się wkleić suwaczki a dziś z M mamy 8 latek:)

Jesli to moja pierwsza ciaza, to moge sie nie martwic o konflikt?


Super suwaczki
:tak:

Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!!!


tez to zauwazylam :-):-):-D:-D:-D jakas slonica tam rodzi a nie kobieta... no ja mam nadzieje ze moja kruszynka szybciej ,,wyjdzie'' :-):-)


Hehehe
:-D:-D
 
reklama
Do góry