reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

13x13 witaj-fajny nick (to z taksowki ze "Zmiennikow" ;-) ?)
Co do cytomegalii: dwoch ginow (naprawde renomowanych) mi mowilo ze przebycie choroby nie chroni przed powtornym zakazeniem. A tu artykul-dosc szczegolowy, na jego poczatku jest info o tym: C Y T O M E G A L I A
pozdr.
 
reklama
amorek 52-ale zazdroszcze: mysmy z mezem bardzo chcieli miec pierwsze blizniaki. A wyszla corka. Oczywiscie jest super. Teraz to bym miala problem z wychowaniem dodatkowo dwoch blizniakow wiec liczmy na chlopaka (dziewczynka tez bardzo ok). Ostatnio widzialam dwa blizniaki dwujajowe - dwoch chlopakow, a jeden nawet odrobine niepodobny do drugiego: jeden blondyn, drugi ciemny, hihi:-)
 
Witam wszystkich, dzis wróciłam od swego lekarza, zrobił mi piersze USG i przeżyłam szok. Powiedział i pokazął ze to ciąża mnoga , dwa pecherzyki po wielkości 14 mm, ale jeszcze nie biło serduszku, kazał zrobić mi X badań i zgłosić sie do niego za 10 dni, do tego mam brać luteine 2 razy dziennie. Jak wyszłam z gabinetu to sie popłakałąm na ramię męża, powiedział mi ze z pierwszym nan sie nie udało, to teraz dostal;iśmy dar i bedzie dwójka. :-)

Wow!!!:szok::szok::szok: No to moje gratulacje!!!!! :-):-):-) To chyba na razie pierwszy taki przypadek w naszym kwietniowym gronie- super!!!:-D Nic się nie martw- będzie cudnie- zobaczysz!:tak: Dużo zdrowia dla mamusi i dwóch skarbów, które nosisz pod sercem:tak:
 
oj nalezalam sie w szpitalu. Wczesniej tydzien w domu lezalam. Z lkow biore tylko heparyne i nospe...No i jestem dobrej mysli.
Jak fajnie blizniaki w naszym watku:)
 
Hejka
Blizniaki!!!
WOw gratuluje szczerze!!!Tez chcialabym miec...ale u nas w rodzinie sie niestety nie zdarzyly!!!
Ale extra, no to podwojne szczescie!!!!
Jest, jest, jest!!!
Dobranoccccccccccccccc
 
Witam wszystkich, dzis wróciłam od swego lekarza, zrobił mi piersze USG i przeżyłam szok. Powiedział i pokazął ze to ciąża mnoga , dwa pecherzyki po wielkości 14 mm, ale jeszcze nie biło serduszku, kazał zrobić mi X badań i zgłosić sie do niego za 10 dni, do tego mam brać luteine 2 razy dziennie. Jak wyszłam z gabinetu to sie popłakałąm na ramię męża, powiedział mi ze z pierwszym nan sie nie udało, to teraz dostal;iśmy dar i bedzie dwójka. :-)

wielkie gratulacje!!!!!!! Ja tak bardzo chciałabym mieć bliźnieta, no niestety chyba sie nie udało :-)
 
Od rana kluje mnie podbrzusze jakies 10 cm ponizej pepka i troche w prawo :-( Czytalam ze bole w pachwinach sa ok, a takie w 'centrum' - nie za bardzo :-( Co o tym myslicie?

Witam wszystkich, dzis wróciłam od swego lekarza, zrobił mi piersze USG i przeżyłam szok. Powiedział i pokazął ze to ciąża mnoga , dwa pecherzyki po wielkości 14 mm, ale jeszcze nie biło serduszku, kazał zrobić mi X badań i zgłosić sie do niego za 10 dni, do tego mam brać luteine 2 razy dziennie. Jak wyszłam z gabinetu to sie popłakałąm na ramię męża, powiedział mi ze z pierwszym nan sie nie udało, to teraz dostal;iśmy dar i bedzie dwójka. :-)

Wow :szok: Super :szok: Moj M chce tylko jedno, ale ja mysle, ze z dwojka moze byc zabawnie
:-D Chociaz trojka to juz przegiecie :szok: To byl naturalny cykl czy stymulowany?

Ostatnio widzialam dwa blizniaki dwujajowe - dwoch chlopakow, a jeden nawet odrobine niepodobny do drugiego: jeden blondyn, drugi ciemny, hihi:-)

Moze synkowie od roznych tatusiow?
:-p:-p:-p:-D:-D

Cud natury
Na 1000 porodów rodzi się 3,5 bliźniąt jednojajowych. Co ciekawe bliźnięta dwujajowe, mogą być z zapłodnienia wcześniejszego i późniejszego, a nawet mieć dwóch różnych ojców! Najdziwniejszym przypadkiem w historii ludzkości są bliźnięta: jedno czarne, drugie białe.
[źródło]


a tu nastepny fragment powyzszego artykulu, ten mnie baaardzo zaskoczyl:


Znikające bliźnięta
I jeszcze jedna ważna rzecz. Myślisz, że nie masz brata lub siostry bliźniaczej? Możesz się mylić. Naukowcy, odkąd zaczęli robić badania ultrasonograficzne odkryli, fenomen „znikających bliźniąt”. Przynajmniej jedna ósma wszystkich ciąż zaczyna się jako ciąże bliźniacze. Oznacza to, że wielu z nas, urodzonych jako pojedyncze osoby, miało kiedyś bliźniaka. Kto wie, może ty też.

 
Ostatnia edycja:
Witam z ranka :-)nie umiem spać w nocy co za zmora.Byłam wczoraj na 1-wszym usg i widziałam moją fasolkę i bijące serduszko co za radość :-) Dostałam plik skierowań na badania i na razie mam brać tylko folik,zaczynają się mdłości masakra.Pozdrawiam:)

Dziewczyny jak mam wkleić suwaczek pomocy bo cosik mi nie wychodzi:(
 
Ostatnia edycja:
Czy "leżeć w łóżku" (jak zaleca czasem gin) oznacza bezwzgledne leżenie na plasko czy mozna na przyklad polsiedziec albo w ogole siedziec?
 
reklama
Haj ja w 2 ciąży tez miałam leżeć ale nie dało rady siedziałam ,chodziłam itd.ale często robiłam sobie przerwy tzn,po jakimś małym sprzątaniu odpoczynek i nogi podparte na poduszce..
 
Do góry