reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witajcie, ja dopiero dołączyłam do Waszego grona i od razu mam prośbę jak wkleic suwaczka ? Termin mam na 5 kwietnia i juz nie moge sie doczekać ;-) Chętnie z Wami podyskutuje ;-) Dzięki pozdrawiam

Ustawienia -> Edytuj sygnature
wklejasz kod wygenerowany dla suwaczka i zapisujesz
 
reklama
Katik mi lekarz powiedział że mogę brać nawet 3 razy dziennie do końca ciąży jakby bóle nie ustępowały (miałam takie w grudniu). Ale na szczęście wzięłam przez 3 dni po 2 tabletki dziennie i się uspokoiło...
 
Ba - Niunia pokazywała CI "Taaaaaaaaaaaaaaaaaka jestem duzia":-) 3majcie sie, odpoczywajcie i jeszcze troszeczke zostalo do konca, a kazdy dzien w brzuszku, to dodatkowy tłuszczyk i sprawne dzialanie malutkich płucek i wszystkiego co malusie i niezbedne. Margolka i ja rzesylamy buziaki:tak:

Martyna - moja dzidzia to mega babel :-)- ostatnie badanie pokazalo 2100g, wiec jeszcze 4 bulki słodke i osiagnie wage dziecka donoszonego, czyli magiczne 2500g:tak:

Katik - zrobie relacje z wizyty. juz sobie pytania notuje na kolejna wizyte. zaraz na necie tez czegos poszukam bo sie zaciekawilam
 
Ja ide jutro do ginka ale niestety nie mojego ;-( bo mój jest po jakiejś nagłej operacji... zastępuje go inny... kurcze ciekawe czy się czegoś dowiem od niego. A jak nie to pogadam z teściem niech zadzwoni do swojego szpitala (jest pielęgniarzem) i tam postara mi sie załatwić fachową i kompetentną wizyte :-) a co!
 
o wlasnie jeszcze nospa. lekarz mi powiedzial ze nie ma co udawac twardziela i jak boli to mam brac, z tym ze z nospy forte zeszlam na zwykla - ze wzgledu na inne leki. zazwyczaj przechodzi - po jakims czasie- po jednej, ale w kryzysie druga biore. lekarz mowi ze bol mamy to zle sygnaly dla dziecka i kiedy mozna bylo sobie heroicznie pocierpiec to juz za nami, teraz nalezy szybko reagowac.

z tym ze to tyczy sie mnie i nie zawsze dla kazdej porada bedzie taka sama - to takie moje "przed zazyciem skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceuta";-)
 
hej dziewczynki

tylko sie witam bo jakies dziwne checi do sprzatania mi sie pojawily i musze je wykorzystac zanim znikną:) albo lepiej do lekarza pojde czy aby chora nie jestem:-):-):-)

pogłaskajcie ode mnie brzusie:-)
 
Siemka dziewczyny
Właśnie wróciłam od gina, ,snieżyca u nas taka, że szok, nigdzie już dupska nie ruszam.
Wyschły już dwie pralki zosiowych ciuszków, ale za prasowanie się nie biorę, bo P ran po powrocie z pracy się rozczulił na widok tych malusich ubranek, że już się doczekać prasowania nie może, więc co ja będę chłopinie frajdę odbierać:-)


No ja tez tak ostatnio polykam nospe i przechodzi, tylko sie zastanawiam, czy to tak mozna dzien w dzien w razie czego taka nospe brac???

Ja na mój twardniejący bolący brzuch mam zalecenie brać nospę 2 razy dziennie już do końca, więc raczej można:tak:
 
reklama
Do góry