reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Nie no mi juz wczesniej doradzano aspargin, ale czekalam az przepisze mi go gin, ale gin powiedzial ze moglam sama se kupic wczesniej bo jest bez recepty i wogole nie zaszkodzi jezeli wezmiesz w dacwe ktora jest zapisana na ulotce...

a poza tym zawsze zapisuja magnez na skurcze wiec i tak dostaniesz aspargin abo jakis inny odpowiednik....
Ale jak wiadomo nie zaszkodzi skonsultowac sie z lekarzem :).

Moja lekarka zanim da magnez robi badania , nawet magnez mozna przedawkować .

Miłego dnia kobitki
 
reklama
Nie wiem jak ja jutro do pracy wstane... Codzien budze sie kolo 10tej :szok: i mam wrazenie, ze jest 6ta...
Bedzie mala tragedia jutro :no::no::no:

Dzis male zakupki, i ostatni dzien leniuchowania.
Milego dnia brzuchatki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Kochane ja się tylko przywitam bo dzwoniłam do ginki i dzisiaj do szpitala jade wiec trzymajcie kciuki.mam nadzieje że długo mnie tam nie będą trzymali. Buziaki
 
katik, ja też się rozleniwiłam...jutro muszę stawić się o 9 na wspaniałym badaniu glukozy:szok: i nie mam pojęcia jak to zrobię...od 2 tygodni nie ruszam się z łóżka przed 11...:tak::tak::tak:...wychodzą nam te ''nocki filmowe'';-)

karola,dzielne bądźcie!!!

nata001,witaj...wiesz już co nosisz pod serduszkiem?imię wybrane?

moja malutka coś nieruchawa nadal;-) po kawie i przy głośniejszej muzyce się ruszyła troszkę.na szczęście ,bo już męża namawiałam,by do szpitala jechać...dziś ostatnia wspólna leniwa kolacyjka,wspólne zasypianie...od jutra znów Pan Domu wraca do pracy.a praca trzyzmianowa,czterobrygadówka na dodatek...:-:)-:)-( i znów się smutno zrobi...ale ja będę miała zajęciecoraz mniej czasu na napisanie mgr!!!!!!!!!!!
 
reklama
Nata001 - witamy serdecznie:-)

Waniliowa - moja Lenka strasznie kopie po słodkim i po zimnych napojach - próbowałaś?? Jej ulubiona pora to 1:30;-)
 
Do góry