reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witamy i my :-)

Z taaaakim bólem głowy :-( Tosia też chodzi i mówi, że głowa ją boli, pokłada się po kątach, chyba ten spadek ciśnienia i nadchodzący orkan nam się we znaki daje :-(

Z rewelacji byłam dziś w lidlu, bo były narciarki a chciałam drugą taką bardziej codzienną zakupić. Powiem Wam że narciarki narciarki były do d... , ale te softshell-owe były super kupiłam sobię i ojcu wzięłam bo chciał i jakieś tam zakupy i dostałam jeszcze tę książkę kucharską, powiem Wam, świetna książka, potrawy takie na co dzień a nie jakieś wykwintne :-) I w sumie pierwszy raz się z książki kucharskiej tak ucieszyłam :-)

Oprócz tego w poniedziałek jedziemy na Łódź do okulisty z Tosią, mróży oczy, trze, jak chce coś czytać (a teraz ciągle coś ) to lata oczkami na boki, nie raz i zez się pokaże i mówi, że jej się rozmazuje, więc idziemy za ciosem. Lepiej wcześniej niż za późno, a ja nosicielem astygmatyzmu jestem...

Aniez obyście jak najszybciej zdrowieli :-) Co do wstawania i chodzenia spać to taki jest mój W, idzie spać 1.30-2 i wstaje o 7, nie wiem jak on tak funkcjonuje, ale gorzej się czuje jak pójdzie spać wcześniej.

Annaoj widzę, że masz zabiegany czasm tak jak my ostatnio :-)

Gosieńka u Nas też szał jasełkowy, Tosia dumna i blada tak jak Ci mówiłam bo wiersz mówi i piosenkę śpiewa :-)

Aniam lepiej, że dwa masz bo inaczej- lepiej się koty sprawują, mają na kim się wyładować nie koniecznie na domownikach ;-)

Elvie- zdrowia dla Ciebie :tak:

Marta- moja płakała przez pierwsze dwa miesiące przy zostawianiu cały czas, a teraz w ogóle, i świata za przedszkolem nie widzi, a też mi było ciężko, ale nie pokazywaliśmy tego po sobie nic. Nie znam się może u Was jest inaczej, siły życzę :tak:

MamoPaulinki ja już tyle razy pisałam, że Cię podziwiam jesteś super dzielną i wytrwałą mamą. Oby wasze gorączki poszły już precz ! :tak:

Nata zdrówka !!!:tak:

Agnieszka moja też miała do dentysty, ale jako wypadł okulista musimy poczekać nie wszystko na raz bo wszystko prywatnie, ale już się boje jak to będzie ten nasz pierwszy raz jak mala taka "wrażliwa" na lekarzy. Na razie nastawiamy się na okulistę :-)

Lecę, jak kogoś pominęłam to przepraszam, ale nieprzytomna chodzę :-(
 
reklama
Witam i dołączam do zasmarkanych - zdrówka dla Was!

aniam - super, że pchlarze zostają;-) Są urocze!

aniez - tą auris już R. dostał? Czarną czy wynegocjował lepszy kolor?

kittek - powodzenia w sprawdzaniu, ja nie pomogę;p Lena też ma problemy ze wstawaniem, a jak w niektóre dni zaśnie na leżakowaniu to już zupełnie rano zwłoki z łóżka muszę targać.

Jak tak reklamujecie tą książkę z lidla to chyba tez się skuszę. Po ostatnich zakupach 4 naklejki już mam:)

Mój M. dziś w Warszawie i musi zostać do jutra, bo im się przedłużyła konferencja i na samolot powrotny nie zdąży. Mam nadzieję, że huragan nas ominie, chociaż już teraz jak byłam z psem to wieje konkretnie. Lecę zaraz sąsiada poprosić aby mi auto do garażu zaparkował, bo jak z okolicznych placów budowy rzeczy zaczną latać to różnie może być.
 
Ze smutnych wieści to Kamila wylądowała w szpitalu, jej 8-letnia córka ma krew w jelitach, więc proszę o kciuki!

Z pozytywnych: M. mnie wczoraj zapytał, co ja na to by jego rodziców na Święta do nas zaprosić? Zgodziłam się. Oby tylko przyjechali..
 
Elvie sama nie możesz zaparkować :-D:-p ?

Isabela książka jest zajebista :tak: ja co nie gotuję już dwie rzeczy zrobiłam . Co najlepsze że większość tych dań jest naprawdę rewelacyjna a przy okazji często śmiesznie prosta :tak: Składniki jednym rzutem z lidlu się nabywa . :tak: I jak Ci napiszą w przepisie że śmietany ma być 200 to na półce taka właśnie jest :-p Dobrze pomyślana , bo i klientów sobie tym przyciągną :-p


U nas na razie na szczęście nie wieje .
Jutro robię za elfa w przedszkolu u dzieciaków :szok::-D:-D już wyższego elfa to znaleźć sobie nie mogli :-p:-p ciekawe ile wzrostu ma mikołaj , bo ja z racji tego że będę w kiecce ( elfowej :-D ) mam zamiar założyć obcas :-D
 
Szarańcza śpi, B na kosza pojechał. Powinnam w notatkach siedzieć, ale nie chce mi się.
Biegam z W na ćwiczenia po 3 razy w tygodniu i kompletnie mi to dezorganizuję czas, ale jemu na pewno dobrze robi, więc jakos tylko przeżyć trza.
Monia Hooliganka nasz jest obłędna:-)
Aniez, Elvi,Nata, MamoPaulinki zdrówka życzę dużo.
Marta z paniami pogadaj, żeby je uczulić. Wierzę, że Oleńce przedszkole naprawdę bardzo dobrze zrobi, tylko potrzeba czasu, żeby się tam pewniej poczuła.

Młodemu znowu trochę bardziej się uaktywnia uczulenie, mam nadzieje, że w przyszłym tygodniu dowiem się na co jest uczulony i będzie dobrze.
spadam książkę poczyttać
 
Aniam właśnie takie samo wrażenie odniosłam a propo książki, nie jest skomplikowane i dla każdego, marketingowo jak zauważyłaś też przewidziana ;-), choć Elvie Ty się nie napalaj bo ty raczej z tego co zauważyłam bardziej wikwintnie i delikatnie, a ta książka chyba bardziej daleka od takich potraw, choć i kilka takich się znajdzie, choć w sumie spróbować możesz.

Wieje jak w kielecikim, Tośka zasnąć nie mogła bo wiatr...
Uciekam do książek.
 
Aniam- ja chcę to spektakularne wydarzenie zobaczyć na fotach :p z Ciebie będzie lepsza elfica, niż ze mnie łyżwiarka z pingwinem :p

Iza- masz rację, dygaj z Tośką do okulisty!

Elvie- u nas na razie nie wieje mocno, ale u Was otwarte pole. &&&&&&&&&& za święta z teściami, mogliby się przełamać.

Anna oj- biedny W. z tym uczuleniem :( ale z tego, co pamiętam to Ala i Igorek też mieli jazdy ze skórą? Moje oba takie same, atopowo było, czego bym nie zjadła zaraz zaczynał się cyrk z brzuchem i skórą. Oby W. wyrósł!

Z życia Kuby:
- Mamusiu a ten Mikołaj w przedszkolu to nie był prawdziwy, broda mu się odklejała i buty miał śmieszne...
No! To się dziecko mi uświadomiło :p

Idę prezenty zapakować :-) to lubię najbardziej! :-)
 
Hejka!
Odmeldowuję się do soboty bo na szkolenie zostałam oddelegowana za chorą koleżankę. Jutro po pracy od razu wyjeżdżam i wracam w sobotę. Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze Maję ze przedszkola odebrać, dać buziaka i do babci zawieźć przed szkoleniem.

3majcie się ciepło!

Uważajcie na siebie, u nas wieje okrutnie, ale śniegu nie ma.
 
reklama
Kuba boski hehehe

isabela - spoko spoko, ja normalne żarcie też wcinam;-) aż taka delikatna to nie jestem i widziałam makaronową zapiekankę by Aniam i wyglądała smakowicie:tak:

aniam - gdyby nie fakt, że miejsca tam mało, parkowac trzeba tyłem i zjeżdżać w dół i od razu zakręcać to bym sę odważyła, ale mam kuzyna co był mega szczęśliwy że w nowe auto mu pozwoliłam wejść, kurs po Mirkowie zaliczył i auto cudnie zaparkował, więc poranne skrobanie szyby mi odpadło. Poza tym ja mam niby szyby i lusterka podgrzewane ale nie wiem jak tą funkcję uruchomić heheheh:zawstydzona/y:

U nas też wieje, a ja muszę zaraz z psiurem biec:/ Ktoś chętny mnie zastąpić?
 
Do góry