reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Hej Jestem po pierwszej kawce, ale chyba nie bardzo postawiła mnie na nogi…Kittek…..współczuje nocki, mam nadzieję, że dziś już lepiej z Mają. Bory s jeszcze ma lekki katarek, ale dzięki inhalacją już w nocy ładnie oddycha. Co do Naszych T…no niestety pracoholicy, ja czasami nie wyrabiam. Wczoraj leciałam po pracy po dzieciaki, w domu byłam ok 18, na szybko coś zjadłam , Weronice szybko kazałam lekcję robić, a sama też musiałam odrobić z angola, także prawie na kolanie robiłam bo na 19.20 musiałam zdążyć na lekcje.Aniam….zgadzam się z Tobą w 100%, u Nas na szczęście pomyśleli i Prezydent Miasta dał kaskę na angielski w przedszkolach. Boryś będzie miał jeszcze korekcyjną, tańce i kółko teatralne, bo na szczęście wychowawczynie mają kwalifikacje w tych kierunkach Mamusia…heheheh boska Natalka, ale ma rację Maonka…listopad tuż, tuż , więc mam nadzieję, że wymienią wam tę kobietę, bo to się w głowie nie mieści żeby takie babsko z dziećmi pracowało.Basia…współczuje bólu zęba, dla mnie to chyba gorsze od porodu…wwrr, no i Gratulacje ciociuGosieńka no rozmowy ze starszakami bywają trudne, Wercia też czasami pyta o rzeczy, które ciężko wytłumaczyć, ale się jakoś staram. Co do religii, właśnie wczoraj moje dziecko przyszło ze szkoły troszkę rozczarowane. Katechetka kazała narysować im różaniec, W się naprawdę postarała, bo aż poprosiłam by pokazała, no i była zawiedziona bo dostała tylko B+. Ja po ostatnich „atrakcjach” jakie Nam kościół funduje mam awersje do nich i może nie powinnam, ale skwitowałam tylko, że religią ma się nie przejmować hehehe, aż mnie mama wzrokiem do porządku przywołała.No dobra, pierwszy raz skorzystałam z worda, bo z pamięcią u mnie ostatnio kiepsko. Poza tym ciekawa jestem czy jak wkleje to mi się te z tak tekst zleje.
 
Wronka nie jesteś sama też tak chłopakom mówię bo po co mają się stresować;-), u Emila jest gorzej bo Religia do średniej wchodzi :sorry: A gdyby to usłyszała moja babcia albo teściowa to pewnie też byłby wzrok bazyliszka ;-)

Ja tam się doczytuje wiec spoko ale rozumiem ze ciebie może wkurzać ;-)
 
Gosieńko na winko to ja zawsze ;-) a kury się "same" oskubią :-D Mój A. też uwielbia gotować :tak: także dogadaliby się jak złoto z mężami Aniam i Aniez :-p
Zdrówka dla chorujących.
Gosiu to jak nic suchodół zębowy :tak: lekarz powinien tam lek włożyć i to kilka razy :tak: oby jak najszybciej przestało boleć bo wiem co to za ból!

Przepraszam, że tak krótko ale grabienie mnie czeka a muszę się do 13 wyrobić :eek:
 
Wczoraj byliśmy na spacerze nad jeziorkiem, ale był to jeden z gorszych spacerów, Alicja całą drogę buczała, nic jej nie pasowało. Do tego ubrałam nas jak na sybir i później się rozbieraliśmy. Więc zamiast odprężyć się w lesie, tylko głowa rozbolała. Ale był jeden śmieszny akcent tej wycieczki. Szedł jakiś pan z psem, brązowym dobermanem, taki mocno upasiony. I Alicja stwierdziła, że to PIES KANGUR. :-D

Ty przynajmniej dzieci rozebrałaś . Ja byłam w niedzielę w parku . Moje dzieci w bluzach , a widziałam dzieci w zimowych kurtach i kozakach . naprawdę ludzi to pogrzało . Ja rozumiem że jest koniec października , ale od czego jest termometr . Moje to czapek nawet nie noszą .

witajcie

niestety ale zrobił mi się stan zapalny po rwaniu zęba boli jak ch*** nie mam na nic przez to siły . Jdę dzisiaj do dendysty niech to obejrzy bo się wykończę z bólu.


Aniez ty wszechwiedząca istoto mam prośbę czy możesz mi powiedzieć jak można długo w ciągu podawać priobiotyk bo ja od bostonki podaję mu wiaminę C i priobiotyk codziennie?

Współczuję zęba .
Ja nie Aniez al odpowiem probiotyk to możesz podawać i całą zimę . Nie zaszkodzi a pomoże . A na bank 3 miesiące przynajmniej powinno się dawać żeby organizm wrócił do dawnej formy .

Aniez, Aniam która jeszcze chętna zakładamy KOŁO GOSPODYŃ :-D:-D:-D Raz w miesiącu spotkanko u mnie na skubaniu ;-)Obiecuję super atmosferę, pośpiewamy sobie i winko wypijemy bo tak kiedyś było jak się kobiety na wsi na skubanie umawiały ;-) No i po piersiach gosienkowych dostaniecie :happy:



Aniam dobrze prawisz .Kiedyś religia była w kościołach albo na salkach katechetycznych i nikomu się krzywda nie działa a przynajmniej jak się do szkoły średniej chodziło to miało się kontakt z kolegami z podstawówki :tak:
Teraz u nas jest religia, w tym roku mamy katechetkę, która średnio dzieciakom do gustu przypadła:baffled: i kilkoro dzieci zostało przez rodziców z religii odpisanych i co nie ma dla nich niczego w zamian bo nauczyciela etyki nie ma i w tym czasie dzieci na świetlicy siedzą :baffled: I podejrzewam ze w wielu szkołach tak jest, a co z dziećmi które są innej wiary ?

Dzieci innej wiary w ramach państwa katolickiego są dyskryminowane :no:
Wiem coś na ten temat , bo mam ludzi nie wierzących w rodzinie i tych innego wyznania też .
Moja kuzynka była wyśmiewana przez dzieci ( a raczej rodziców , bo dziecko by nie wymyśliło takich obelg ) .
To jest ta katolicka tolerancja . Czasem dochodzę do wniosku, że czym ktoś bardziej świętego z siebie robi , tym gorzej z tolerancją dla innych religii czy poglądów . A jeszcze jak w to włazi polityka , to już zestaw doskonały :no: Jak widzę czasem te starsze panie atakujące np. TVN w imię religii :no: Nie tego uczył JPII :no: który jest ogromnym autorytetem nie tylko dla ludzi wierzących :tak: Zresztą nie o tym też mówi nauka kościoła .
O ostatnich wydarzeniach to już nawet nie wspomnę , ale jak się całymi latami zamiatało temat pod dywan , to w końcu kiedyś ta bomba musiała wybuchnąć .
Szkoda mi tylko tych wspaniałych ludzi którzy są w kościele ( bo wielu jest takich ) , którzy pracują z młodzieżą , pomagają dzieciom , bo teraz oni są pewnie najbardziej na celowniku .

Wronka i dobrze jej powiedziałaś :no: z religi w ogóle nie powinno być stopnia . Tylko jakieś świadectwo osobne - uczęszczał , ukończył i tyle :tak:


Kawa była czas dom odgruzować :-D
 
Dzien dobry. Ten wyjazd do Wro to jakis cud byl ze sie udal. U nas nowe gile u Julki od dzis a mnie gardlo boli. Normalnie masakra. My od dwoch miesiecy non sto podziebieni. To jakies fatum normalnie. Fakt ze tj piszecie patrze na termometr i dzici lzej ubieram ale no bez jaj nie beda latac w kozakach i kurtkach zimowych jak piszecie.

W kazdym zazie zdrowka dla Was rowniez.
Pies kangur mnie ubawil :D
Religia na oceny to absurd.
 
hejka
cieszę się, że powoli wszystko wraca do normy. Wiktorkowi odpukać przechodzi, więc ja też mogę normalnym rytmem i B troszkę odciążyć, bo tak to latał szkoła-przedszkole-praca.
Zaczęliśmy z B rozważać czy Karen nie wziąć do nas i budy nie kupić. Jestem w opozycji co do bud, ale przynajmniej byłaby z nami. Musimy to omówić z vetem.
A! Jak nie pojechałam do Elvie (bo nie wiedziałam, że mogę być o 12:00 :laugh2:) to poszliśmy na rower i Bratek zrobił scenę godną swojej mamusi, zaczął wrzeszczeć, że on nie umie jeździć, i nie będzie, i w ogóle... kropka. No to rower sru do domu, ja z nim na górę, a na górze on mi na to, że umie i że on idzie pokazać i tatusia przeprosić. Oczywiście dylał potem jak złoto... Kocham tego mojego złośliwca okrutnie, ale małpa z niego jest :-)
wypisz wymaluj akcje z Alicją. Też tak ma.

Mamusia oby tak dalej na ćwiczeniach.
Kittek zdrówka dla Majeczki, mam nadzieje, że obędzie się bez antybiotyku.
Aniam w 100% się zgadzam. Tak naprawdę powinien być przedmiot religia katolicka, a nie religia. Religia to jest w Anglii, bo tam dzieciaki uczą się o różnych wyznaniach.
Basia współczuję bólu. Gratuluję zostania ciocią.
Maonka nas ostatnio w szkole uczulali, że wszy. Od razu B do fryzjera z Igorem wysłałam, co by go na króciutko opitolił, niech będzie jak najmniej atrakcyjny dla wszy;-)

uciekam obiadek robić
 
Annaoj - moja sąsiadka ma dwa psy i oba w budach . jeden to znajda . Buda duża ocieplona i jeszcze wyłożona sianem w środku . Nie widzę żeby się któremuś krzydwa działa :tak: w zimę w nocy śpią w domu .
 
reklama
Aniez, Aniam która jeszcze chętna zakładamy KOŁO GOSPODYŃ :-D:-D:-D Raz w miesiącu spotkanko u mnie na skubaniu ;-)Obiecuję super atmosferę, pośpiewamy sobie i winko wypijemy bo tak kiedyś było jak się kobiety na wsi na skubanie umawiały ;-) No i po piersiach gosienkowych dostaniecie :happy:

:-)

Ja nie Aniez al odpowiem probiotyk to możesz podawać i całą zimę . Nie zaszkodzi a pomoże . A na bank 3 miesiące przynajmniej powinno się dawać żeby organizm wrócił do dawnej formy .

No! To mi nastrój poprawiłyście koleżanki :) padłam ze śmiechu :-) Będziemy ćwiczyć ś

Aniam- Ty nie Aniez, ale dobrze prawisz :-p

Mamusia- moje dzieci siedzą w przedszkolu pow. 9 h :-) ale wyglądają na zadowolone :-)

Maonka- buhahahaha... dzięki Tobie dowiedziałam się, że mam kangura

Anna oj- buda nie = się łańcuch. Psy w dobrych zewnętrzynych warunkach są szczęśliwe :-) pomyśl o tym w ten sposób. Pytanie, co na to wet po jej przejściach.

Basia- współczuję :-(

Kittek- jak Maja dzisiaj?

Co do innej wiary, to ja niestety stoję na stanowisku, że kk nie ma nic wspólnego z tolerancją. W zasadzie żadna religia nie ma. Ludzie ją wyznający to co innego, ale oficjalne stanowisko jest zazwyczaj bardzo "utwardzone".
W przedszkolach i szkołach jest dyskryminacja, nie proponuje się nic w zamian i o to przecież chodzi...u nas w przedszkolu religia jest, w godzinach dotowanych żeby było śmieszniej, ale co ja mogę :-) moje dzieci wiedzą, że nie chodzą, pytają o tematy trudne, staram się nie zbywać i z nimi rozmawiam.

Wronka- jeśli katechetka tak postąpiła, to ja się Tobie nie dziwie, bo jako matka dbasz o dobre samopoczucie dziecka :-) u nas do zajęć, o których pisałam dorzucili angielski i zajęcia taneczno- ruchowe, więc jest wypas :-)
 
Do góry