reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Anna oj my mamy hiundaia i30 :-) ale sprawdzę jak dorwę A. :-) :tak:

Edit:
Anna oj już sprawdziłam i nawet nie patrzcie na hiundaia i30 :-p bo ma pół siedzenia w środku i to jeszcze wyżej niż pozostałe 2 z tyłu.
 
Ostatnia edycja:
Jesteśmy już z J. w domu.

J. taekwon-do zachwycony. Od razu załapał kontakt z trenerem. I poszedł ćwiczyć z dzieciakami!
Mało tego nie musimy czekać do września tylko już teraz może J. zacząć ćwiczyć :-)

Popatrzcie sobie jak to wygląda mniejwięcej (filmik pochodzi ze strony Rybnickiego Klubu Feniks-Arate Taekwon-do po angielsku | Rybnicki Klub Taekwon-do Feniks-Arete)
Acha filmik jest "dwuczęściowy". Pierwsza część to Pan Rafał w Korei Południowej a druga to zajęcia w Polsce już
TKD DZIECI.wmv - YouTube

Zajęcia prowadzi właśnie pan Rafał.
 
witam piątkowo dzień minął w pracy nie wiem kiedy tyle do zrobienia no ale nareszcie mogę choć 2 dni odpocząć. Mały już ma same strupy a część z nich już nawet odpadła jest więc całkiem nieźle choć nam trochę pokasłuje.
Ja natomiast dzisiaj nie za dobrze się czułam wstałam z opuchniętymi nogami i dłońmi i strasznie pieką mnie od kilku dni oczy nie wiem co jest.

aniez słodziaki te twoje chłopaki. Mam nadzieję że Bartuś już lepiej się czuje

zielona niezły zaczątek znajomości z tym rodakiem:-D Dobrze że Kostce nic się poważnego nie stało

mamusiu niezły ten termin :no: nie ma co mówić ta nasza służba zdrowia

elvi duży buziak i najlepsze życzenia dla Maciusia na ten pierwszy roczek

gosieńko
ten twój Emil powalił mnie na kolana niezły jest z niego gagatek;-)

maonka zdrówka dla Ali

annaoj współczuję biedna Karen ale widać że ma silną wolę życia

monia
zdrówka dla Hani oby szybko przeszło

aniam to ile masz tych butów? Ja biegać też nie lubię:-)

mamoPaulinki trzymam kciuki za wizyty i za to abyś znalazła w tym wszystkim chwilkę na odpoczynek dla siebie

isabela ja tam dałabym dużo żeby tak mój poprosił o jajecznicę biegłabym na skrzydłach mu robić ale moja zmora nic nie chce jeść dalej

beti to niezły prezent ci sprawił:-D


gosia podejrzewam że mój też po prawie 3 tygodniach spędzonych w domu włączy syrenę w przedszkolu:-p

Agnieszka zazdroszczę tych przespanych nocy
J. taekwon-do zachwycony. Od razu załapał kontakt z trenerem. I poszedł ćwiczyć z dzieciakami!
Mało tego nie musimy czekać do września tylko już teraz może J. zacząć ćwiczyć
Super to się chłopak wyszaleje
 
Annaoj - ja myślę że do auta mojego J na luzaku wejdą trzy foteliki :tak: ale jak chcesz to zrobimy testa na wakacjach
Ja nie raz jeździłam z 3 dzieciaków z tym , że SZymek był z przodu a koleżanka na luzaka tam z tyłu jechała .
W X5 można też dostawić fotele do tyłu :tak: tylko wtedy z bagażową kiszka jest .
Sporo jest takich pseudo terenówek gdzie można to zrobić .


Agnieszka- chodziło Ci o Anięm :-p bo mój Kuba to i w bieganiu jest niezły, i w jeżdżeniu na rowerze (ale on jeździ na 2 kółkach od dawna, więc ma wprawę) i w chodzeniu zarówno po górach, jak i po płaskim... i powiem Ci, że ja to czasem mam kłopot jak go zatrzymać, bo gdy się tylko rozkręci... :cool2:

P

Jakbym o SZymku czytała he he .
On potrafi cały dzień biegać . Choć ostatnio nawet zaczyna chodzić a nie biec .
Ale bez kitu był taki okres , kiedy on tylko biegał . Nie potrafił grzecznie leźć .
Jak miał dwa lata , to nie było problemu żeby 4-5 km przejść .. i on taką trasę pokonywał biegiem , czyli tak naprawdę robił więcej km niż reszta .

aniam to ile masz tych butów? Ja biegać też nie lubię:-)

Myślę że ok 40 par sportowych , bo 7 lat pracowałam w sportowej fimie , pewnie z 10 par japonek i tym podobnych klapek , Jakieś 5 par czegoś bardziej eleganckiego . Kozaków 5 szt . Ostatnio znalazłam dwie pary butów ( nówki sztuki nie śmigane ) w szafie swojej :zawstydzona/y:


Hybryda na pazurach u nóg jest to pewnie teraz piździawa wróci .
No ale tak na serio , to mam nadzieję że nie , bo w niedzieję mamy komunię .


Kittek sandałki dotarły , Ola jak usłyszała że oj Majeczki , to nie chciała ich zdjąć i koło wyrka sobie je postawiła .
I bardzo dziękujemy za prezencik :)
PodAJ mi nr. konta .
 
Annaoj - pewnie byś przywykła :tak: a auto musisz mieć takie żeby w razie cuś tą 3 dzieciaków zabrać .
My mamy 5 E60 :tak: ale to też jest kawał kobyły . Choć z tymi wszystkimi czujnikami i aktywną kierownicą lepiej się tym parkuje niż małym G . Ta klasa R fajowa , ale też w sumie wielka kobyła .
 
Witam

Ja już na uczelni siedzę i czekam na zajęcia, głowa mnie boli nieziemsko :nie:

Deszcz pada, Tosiek wstał z syreną jak ją do mamy zawoziłam, ten dzień nie należy do najlepszych.

Piaskownica doszła wczoraj, złożona niby impregnowana, ale muszę jeszcze raz bo słabo to im wyszło.

Beti mi też się marzą kurki, ale to jak moja teściowa nie będzie już zdatna do gdakania, bo narazie zostają mi marzenia. Bo kury śmierdzą i są obrzydliwe według mojej teściowej, a podwórko wspólne. Zawsze mam ochotę zapytać jej czy jajka też są obrzydliwe i śmierdzące :wściekła/y:
:wściekła/y:

Annaoj bierz duże auto, będzie Wam wygodniej poprostu. Ja jak Aniam uwielbiam wielkie samochody a w mały bym nie wśiadła.
Ja to zrozumiałam jak kupiliśmy naszego wana mitsubishi, bo pojechaliśmy po jego zakupie na wakacje z bagażami w bagażniku i nic nie leżało w aucie jak w poprzednim. A właśnie ja jako fanatyk mitsubishi mogę Ci polecić któryś z tych miśków wanów. Bo ceny części dla ludzi a i awaryjnośc mała. A no i moje ukochane volvo które kupie jak wygram w totka :-) volvo xc60 lub xc90. Kocham volvo i następne będzie volvo :-)

Basia dobrze że z małym lepiej :tak: A ty może to jakieś uczulenie ?

Agnieszka dobrze, że małemu się podobało. Najważniejswze to aby dziecko realizowało swoje pasje a nie rodziców :-) :tak:

Aniez ja odwrotnie uwielbiam grzebać w ogródku :-) A ty to takie menu na fb zaproponowałaś, że nic innego jak kapusta młoda z koperkiem za mną nie chodzi a weekend uczelniany i czekam do poniedziałku przełykując ślinę :-)

Miłego dnia :-)
 
reklama
Dzieńdoberek

W końcu przestało padać, bo wczoraj od południa to już w ogóle była masakra :no: Dzisiaj niby lepiej i chciałam dzieciaki gdzieś na wycieczkę wyciągnąć, ale nie wiem czy znowu nie zacznie padać, muszę regionalną pogodę sprawdzić .

Aniez wiem wiem że ciebie do pewnych rzeczy to końmi nie zaciągniesz ;-)ale przecież o to chodzi abyśmy się różnili bo inaczej byłoby strasznie nudno :tak: Co do pieniędzy uciekających z portfela podczas zakupów to :szok::wściekła/y: łączę się z tobą w bólu bo mnie też czeka kupienie butów na komunię dla siebie , Helki i Emila i już widzę kwotę :no:

gosia Helenka też niby na początku płacze a potem do Pani Oli się przytuli i jest spokój , ale wiadomo ja w domu zawsze myślę :-( Co do kur to nie jest tak że ja je kocham miłością wielką ;-) po prostu mam tutaj miejsce więc postanowiłam coś robić bo na tyłku siedzieć nie umiem a do pracy niestety pójść nie mogę przy mojej trójcy i przy pracy S , zawsze na coś sobie kaskę uzbieram z tych jajek ;-)

Anna ja mam Chryslera Voyagera ale on jest 7 osobowy , super się sprawdza przy naszej rodzince, bagażnik dość duży a jak się jeszcze tylną kanapę złoży to już w ogóle miejsca że szok . S ma Nissana Nawarę ale to już naprawdę wielkie auto i kupowany typowo do pracy bo wielka paka z tyłu, ale foteliki się w środku spokojnie mieściły :tak:tylko to żre paliwo że :szok:

Mamusia łącze się z tobą w bólu bo ja też nadal nic na komunię nie mam :-(

Agnieszka super że Jankowi podobało się na zajęciach :tak:

Basia może ty się przejdź do lekarza i badania sobie zrób co ? A Emil to masz rację że indywidualista ale co ja mam biedna zrobić, kocham go takim jakim jest ;-):-)

Isabela spokojnego dnia na uczelni :-)

Elvie gdzie się zaszyłaś ?

Żarłoki dopominają się o śniadanie czas ruszyć pupę ;-)
 
Do góry