reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Aniez kciuki - stres jest mimo tego że Olka już chodziła , to nie uwierzyłam zanim nie zobaczyłam na liście :-D

Maonka zdrówka dla Leonka .


Annaoj - może mu jakieś zajęcia chociaż załatw .
U nas np. fajny punkt otworzyli w ten weekend
Akademia Twórczego Nauczania | Akademia Twórczego Nauczania
ciekawe czy przetrwa .
Imię piękne :tak:


Poszłam zgubić te karkówki :-D I nogi mi teraz w d. wchodzą .
Pogoda dziś piękna i oby już tak zostało .
 
reklama
Hej,
i po długim weekendzie, ale że następny pod koniec miesiąca, to nie ma co wpadać w panikę:-D

maonka, zdrówka dla Leonka. Ja bym nie wyszła z chorymi uszkami na dwór. I niestety dziewczyny mają rację, problem ten lubi powracać. Sama miałam w dzieciństwie i wiem co mówię. Ala pięknie maluje!

Aniez, kciuki zaciskam. Ja również poproszę, Hania się o miejsce stara:-(

Aniam, kobieto widzę, że się ostro za siebie wzięłaś, gratuluję.

beti, zdróweczka dla ciebie. Musisz się wykurować, bo zatoki potrafią dać w kość.

Annaoj,to was mąż urządził, typowy facet:-D choć pewnie ci do śmiechu nie było. Wiktor piękne imię dla chłopca.
 
Witam z samego rana.
J. wyprawiony do przedszkola, M. już nie śpi ale leży sobie w łóżeczku grzecznie. Pogoda barowa bo mokro i pochmurno. Ale może się wyciągnie.

Aniez, Gosia kciuki zaciśnięte.
Beti zdrówka.
Annaoj no niezły numer wywinął ;-)

Co do zapalenia ucha tak jak pisałam można wyjść na dwór (szczególnie jak na dworze lepiej niż w domu ;-)) ale unikać kontaktu z ludźmi.

Dzisiaj mnie czeka góra prasowania. W końcu wczoraj 3 prania wyschły na dworze :-D dzisiaj tylko ręczniki wypiore ale rozwiesze je w domu.

A właśnie nie pisałam wam ale wstrzymujemy się z kupnem biegówki dla M. A wszystko przez to że młody wyczaił stary rowerek J. Dziadzio zamontował tylko kij i młody świetnie sobie radził bez bocznych kółek! Jak to Dziadek powiedział "Ja go tylko asekuruję a tak to sam jedzie." Generalnie dziadek nie zostanie Papayem przy M. bo kij trzyma delikatnie :-D.
Za to postanowiłam dokupić M. drugi komplet pościeli na zmianę (do tej pory korzystał z "gościnnej") i ręczniki kąpielowe :tak:

Idę zrobić sobie śniadanie bo już mnie ssie. Miłego dnia i oby sie pogoda wyciągnęła.
 
Dzieńdoberek :-)

Witamy się po majówce :-)

Iza z Tośką i małżonkiem wyjechali przed godzinką , postanowi w powrocie zahaczyć o wrocławskie zoo :tak: Super spędziliśmy czas tylko pogoda wczoraj nie dopisała a chcieliśmy pochodzić po górach :-( dopiero po południu słońce zawitało więc zabrałam ich na nasze okoliczne górki i zrobiliśmy niezłą przeprawę, Tośka nawet zaliczyła zgubienie kalosza w błocie :-D W niedzielę za to pogoda było to nasz ksiądz wymyślił sobie egzamin o 12 :wściekła/y: i niestety pół dnia zmarnowane , ale ostatecznie zaliczyliśmy wypad do zamku w Grodźcu:tak:
Tosia z Helenką jak prawdziwe kobiety raz się kochały raz kłóciły :-) ale więcej było tych lepszych chwil :tak:
Teraz w domu taka cisza że aż mi nie pasuje :-) Iza dzięki za miło spędzony czas :-)

Agnieszka brawo dla Marka że tak świetnie sobie radzi na rowerze :tak: Ja ci moje prasowanie podeślę bo u mnie już miejsca na rzeczy nie ma :zawstydzona/y:;-)

gosia jak dzieciaczki bo chyba nie doczytałam lepiej ? No następny weekend to już u mnie :tak::-)

Aniez coś tam jechało nawet przez Sokołowiec ( taka ważna wioska :-D) ale nas akurat w domu nie było tylko w okolicach Rio mały korek się zrobił ale daliśmy radę :tak: &&&&& za przedszkole zaciskam :tak:

Anna ja to w ogóle sobie nie wyobrażam wakacji z trójcą, chyba plantację melisy muszę założyć ;-)

Beti zdrówka . Ja zwierzęta uwielbiam, ale o kurczakach jeszcze nie myślałam :-D na razie małża molestuję o króliki :-)

Basia zdrówka dla Wiktora

Elvie &&&& za biuro trzymam :tak:

Maonka zdrówka dla Leonka, bidulek niech mu szybko przejdzie .

Aniam to ja już widzę jaka Ola będzie szczęśliwa jak zobaczy naszego szczeniaka :-)

Sonia zdrówka dla dzieciaków i niech @ przyjedzie ;-)

Filonka wpadaj do nas i opowiadaj co u was:tak:

Zielona masz się chwalić i koniec bo przecież to są osiągnięcia naszych dzieci a to cieszy najbardziej :tak:

Mamusia Helka też dzisiaj do przedszkola nie chciała iść tylko z mamusią zostać ;-) pewnie jutro bez płaczu się ie obejdzie :-(

Kittek jakbyśmy do was się kiedyś wybrali to zabieramy ze sobą rowery :tak:

Uciekam chatę odgruzować :tak:

Miłego dnia
 
aniez - &&&&

Gosienka & Iza czekam na fotorelację

Aga super!!! Natalka jeszcze hulajnogi nie opanowała zdolnego masz synka

gosia za Hanię &&&&

myślałam, że po weekendzie będę miała więcej czasu a tu kicha Natalka całe popołudnia spędza na podwórku więc do domu wracamy po 19 , kolacja , kąpiel i spanie i tak codziennie. Jutro jestem na urlopie bo na 11:15 mamy wizytę u lekarza rehabilitacji zobaczymy czy dostaniemy skierowanie na kolejny turnus.
 
Gosieńka, to się ciesz, że u Was było ich niewielu, bo dojazd do Jeleniej był zatkany :( w każdym razie akurat, jak my jechaliśmy.

Normalnie miałam dzisiaj wypełnić podanie, ale się zniechęciłam, bo strona ładuje się długo, więc kupa ludzi siedzi i wypełnia... zacznę jutro, albo pojutrze :) jak się inni wystrzelają :D

Z Bartosza to się takie chłopaczysko robi, że szok. Nie dość, że dogaduje i dokazuje, to geny wojskowe się w nim odzywają :) rozkazy są na porządku dziennym... hehehe... zupełnie inne dziecko niż Kubulek.
Z to Kubulek... oj... normalnie nie wiem, pewnie znowu przechwalę, ale co tam, skarb taki się zrobił, zrównoważony, spokojny, sprząta, zmywa i szmatuje chatę :) zapewne potem mu przejdzie, ale ziarno zostało zasiane :) Potrzebę ruchu ma wielką, ale teraz zupełnie inaczej to już zaczyna wyglądać, więc mam nadzieje, że za rok będzie już zupełnie cacy :) gotowość szkolną niby ma, ale zostajemy w przedszkolnej zerówce :) 80% dzieci zostaje, więc osamotniony nie będzie :)

Idę po kawę, normalnie się tak rozleniwiłam, że szok... kilka dni wolnego, a ja rano w ogóle wstać nie mogę :)
 
Aniez właśnie słyszałam w wiadomościach regionalnych o tym przeciążeniu systemu do zapisu dziecka do przedszkola :-D:tak:

W piątek zabieram J. na lekcję pokazową taekwon-do ;-) zobaczymy czy mu się spodoba :-p
 
Witam po przerwie.
My już w nowym miejscu cały weekend malowaliśmy, naprawialiśmy sprzątaliśmy itd
Jeszcze mam parę pudeł nie rozpakowanych ale brakuje mi szafek w kuchni. Jakoś muszę się poupychać w tym co mam.
Nie nadrobie za chiny więc zdrówka życzę i pogody u nas dzisiaj bardzo ładnie i słonecznie.
Gosieńka wysłałam Ci sms-a tydzień temu nie wiem czy doszedł ale mam nadzieję, że tak.
Pozdrawiam, wpadnę wieczorem jak J już do pracy pójdzie.
 
Witam już w lepszym humorze
Leonek już dziś zdecydowanie lepiej. Wczoraj płakał od 6 do 17. Wieczorem nawet pouśmiechał się, czyli antybiotyk działa. Ze spacerków w takim razie rezygnujemy. A dziś to już uśmiecha się cały czas, więc idzie to w dobry kierunku.
Alicja ma nawrót choroby, 38 stp, kaszel suchy, właśnie pojechali z mężem do lekarza. Zwariować można z tymi chorobami.

Kupiliśmy zmywarkę, dziś więc wielkie zmywanie, wszystko czyściutkie i lśni. Nie wiem jak mogłam żyć bez tego urządzenia?

Beti zdrówka
Annaoj faktycznie Twoja ciąża szybko leci. A scoby doo u nas zakazany, bo po tej bajce Alicja widziała potwory
Basia dobrze, że już są strupki
Agnieszka co to jest gotowość szkolna?
 
reklama
maonko gotowość szkolna to opinia nauczyciela z przedszkola o dziecku zawierająca zalety jakie posiada dziecko, o problemach jakie ma. Z tego co się orientuję dotyczy tylko dzieci 6 letnich.
 
Do góry