reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witamy i my :-)

Wróciliśmy choć wracać się nie chciało. Gosieńka i jej rodzina to tacy wspaniali ludzie, że nie chce się z tamtąd wracać ani trochę, ale już jesteśmy umówione więc smile :-D:-D

Zdjęcia wrzucę jak się trochę ogarnę, narazie chodzi już jedna pralka :-)

No i nie nadrobię bo oczy mi się kleją, Gosieńka podziwiam za nadrabianie, ale to chyba tylko dzięki tej wielkiej chmurze :-D.

Miłego wieczorku
Odmeldowana :-)
 
reklama
Zdrowia dla choruskow!

Z ciekawosci poszlam do dentysty. Dowiedzialam sie, ze wpisowe plus skan jamy ustnej i wszystkiego dookola to wydatek rzedu 350 dolcow. Czyszczenie zebow od 150... O calej reszcie nie chce nawet myslec. Ubezpieczenie pokrywa tylko kilka setek rocznie, a i tak najpierw trzeba zabulic, a pozniej sciagac od ubezpieczyciela...
Mloda kicha i pokasluje - pewnie jakas alergia... Trzeba by do lekarza sie wybrac. Taaaa. Problem taki, ze wlasciwie nigdzie nie przyjmuja nowych pacjentow. Nic to, bede szukac.


Poza tym goraco, bleee.


Polazlam dzis na zumbe srumbe i tak popatrzylam na te babki. Cholera, kazda jakby chudziej wyglada, tylko ja nie. Looknelam na wage i oniemialam, bo slow mi braklo na taki wzrost wagi. Pomierzylam sie i tez zmian objetosciowych nie ma, w kazdym razie cm nie ubywa, a chyba nawet jest ciut wiecej.. wrrrr
 
Zielona - ja też dziś byłam na ćwiczeniach i teraz mnie zadek boli :-D:-D

Maonka dobrze że leonek lepiej :tak:

Isabela czekamy na fotasy .

Ale burza była , ale ciepło i ten deszczyk taki letni i ciepły .

Aniez - ja zostałam jednak przy Nce .. zatelefoniłam do nich wycofałam wypowiedzenie , ale za to dostałam bardzo dobrą ofertę za całe 39 zł . Tyle to ja za TV płacić mogę :tak:
 
Zielona mięśnie waza, zwiększają też objętość. Ty chodzisz na dość forsowne ćwiczenia, efekt będzie widoczny potem :)

Ja mam plan się ruszyć pod koniec czerwca...zobaczymy...na razie ruszyłam się z kanapy do kuchni po ciemnego Gniewoszka :D

Agnieszka po 15.00 o lokowali system, okazuje się, ze nie wina rodziców, tylko tych, co nie zanotowali, ze chętnych wielu i można rozdzielić serwery :D jak na to wpadli, to ruszyło.

Kubulek dzisiaj mnie tak rozczulil, jak mi drzwi każde napotkane otwierał i przepuszczał, bo panie przodem :D zaś Bartek naśladuje brata tylko zamiast panie przodem, wola moja księżniczka :D ksiezniczka to ja :p Ubaw po pachy :D

Jak ktoś ma Ppiotra i Pawła pod nosem, to ceny na ryby maja dobre, losów za skora po 25, dorsz ze skora po 19. Te odskorowane też niżej niż gdzie indziej.
 
Aniam nam też dali dobra cenę...wczoraj :D ale juz pozamiatane. Nie moja brocha, maz jednak nie lubi pewnego poziomu obsługi klienta, a oni sami siebie pobili w pewnym momencie. Teraz się pozbierali, bo social network ich dobil... Strzelili sobie w kolano, zamiast zarabiać, ściągnęli przysłowiowe spodnie, instytucja charytatywna nie są, wiec gdzieś to odbija, jak nie na detalicznym, to na hurtowym kliencie, w biznesie nic nie ginie :D
 
Ostatnia edycja:
hehe wlasnie mialam bliskie spotkanie trzeciego stopnia, z rodakiem - jak mniemam. ;-)

Jestem z Kostka w pralni, costam sobie gadamy - po polsku rzecz jasna. Wchodzi jakis blondyn z uroda bardziej slowianska niz Marcysia ze Zlotopolskich ;-) Skinal nieznacznie glowa i przybral jakas taka zdeformowana poze. Sokolim okiem dojrzalam na koszulce wielka lodke z wioslami i ogromny napis LODZ...
POmyslalam sobie, ze fajnie jesli w bloku sa rodacy, zawsze moznaby bylo z kims po ludzku zagadac. Otwarlam paszcze coby sie odezwac, ale ludź z łodzią tylko skulil sie i nawial...
 
Zielona- boś go poraziła i onieśmieliła :-)

Dzisiaj mam dzień świra! Jak to przetrwam, to będzie dobrze...

Bartek rano mnie ubawił do łez, przy okazji odprowadzania Kubulka poszliśmy z podaniem do pani dyr. i moje młodsze szczęście, jak usłyszało, że sprawa dotyczy jego bytności w placówce, walnął uśmiech nr 428, ze specjalnym przeznaczeniem dla serc niewieścich, pomachał rzęsami i oświadczył "Ja tu będę chodził! Z KUBUSIEM!". No... teraz dyrekcja jest świadoma, że jak nie, to on się oflaguje :p ubawiłyśmy się obie.

Czy musi ta la lampa tak świecić od rana... wiem, wiem... zima była długa, ale ja naprawdę mogę nie wyrobić dzisiaj :(

Aniam- dokładnie tak, tylko chodzi o to, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Cyfra już raz wchłonęła Wizję TV więc bankowo mieli doświadczenie, a tu takie kwiatki :) My i tak bulimy mniej, w Cyfrze nie chcieli nam dać pakietów premium w tej cenie, co byśmy chcieli je mieć, więc luz, nie żyjemy w próżni. Poza tym ta argumentacja oparta o piłkę kopaną, której nikt u nas nie ogląda... dla mnie kanały bajkowe były ważne, dla męża F1 więc jakoś NC+ nie jest dla nas jedynym rozwiązaniem. Poza tym oni nas odłączyli 2 maja po 20:00 jak już nic nie załatwisz. Więc 4. rano stary załatwił zmianę operatora, bo chodzi o to, że pieniądze zostawia się tam, gdzie Cię traktują przyzwoicie, a NC+ się w naszym wypadku nie popisało... 6 zadzwonili z ofertą (cały czas sygnał wyłączony)... no żałosne...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witamy się jak zawsze na szybko ;-)

Maciusiu najlepszego dla ciebie w dniu 1 urodzin :-) zdrówka ci życzę, uśmiechu na buzi i super zabaw z Lenką. Buziaczki :-)

Byłam dzisiaj z Emilem na pobraniu krwi i nawet przeżył bo to straszny panikarz jest więc już się martwiłam . W nagrodę wybrał sobie jakiś kolczyk do ucha oczywiście w kształcie gitary ;-) Męczył nas strasznie z tym przebiciem ucha i ja twarda byłam , ale w końcu stwierdziłam że on ma długie włosy więc tego kolczyka i tak nie będzie widać a po drugie wolę to niż marudzenie o przefarbowaniu włosów i dredach które co miesiąc są na tapecie ;-)

Aniez ja tam cały czas uważam że Kubuś to super chłopak a że czasami charakterny no cóż ...;-) Trzymam kciuki za dzień świra aby szybko minął :tak:

Isabela tez czekam na fotki bo tylko ty je robiłaś :-D

Mamusia czekam na wieści po wizycie.

Maonka dobrze że z Leonkiem lepiej a dla Alicji zdrówka.

mamoPaulinki super że już na swoim :-)

Zielona może gościu ci w myślach czytał i sobie siebie w roli Marcysi wyobraził i zamknął się w sobie :-D

Miłego dnia kobietki:-)
 
Do góry