reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Hej A ja tam lubię ciepełko. Jak dla mnie do 30st może być na dworze. Basen na balkonie stoi, ale bez wody. Muszę nalać jej jutro wody, tylko boję się o sąsiadkę z dołu, żeby jej nie zlała, bo ale znając jej upodobanie do kąpieli, pewnie będzie chlapu chlap. :-D:-D:-D
Annaoj_kce biedactwo, szybkiego powrotu do formy
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja wręcz kocham taką pogodę , no ale jak się ma taras , ogród to i się kocha bo to w sumie jak na wakacjach . W blokach w week w sumie też mi nie przeszkadzało bo albo przyjeżdżaliśmy tutaj , albo na jakiś basen się jechało . dziś miałam na tarasie 42 stopnie , przyjarałam się troszkę wkońcu jak człowiek wygladam , bo ja z tych co od razu na brąz bez odcieni czerwonego się opalam.
Jutro SZymek do przedszkola chwilka spokoju będzie

W środę idę sobie nałożyć na pazury taki żel jak do tipsów ale robię to u nóg podobno się bardzo długo trzyma , nigdy nie miałam zobaczymy co to za cudo
 
A ja wręcz kocham taką pogodę , no ale jak się ma taras , ogród to i się kocha bo to w sumie jak na wakacjach . W blokach w week w sumie też mi nie przeszkadzało bo albo przyjeżdżaliśmy tutaj , albo na jakiś basen się jechało . dziś miałam na tarasie 42 stopnie , przyjarałam się troszkę wkońcu jak człowiek wygladam , bo ja z tych co od razu na brąz bez odcieni czerwonego się opalam.
Jutro SZymek do przedszkola chwilka spokoju będzie

W środę idę sobie nałożyć na pazury taki żel jak do tipsów ale robię to u nóg podobno się bardzo długo trzyma , nigdy nie miałam zobaczymy co to za cudo


Szczesciara.... ja na raka sie trzaskam, z czasem to ciemnieje, ale jednak... No i nogi.... te potrafia przez dlugie tygodnie byc biale jak maka. Niby mam slonce co dzien, a czasu za grosz, zeby choc przez chwile walnac sie i opalac... Nie ma sprawiedliwosci na swiecie.
 
Szczesciara.... ja na raka sie trzaskam, z czasem to ciemnieje, ale jednak... No i nogi.... te potrafia przez dlugie tygodnie byc biale jak maka. Niby mam slonce co dzien, a czasu za grosz, zeby choc przez chwile walnac sie i opalac... Nie ma sprawiedliwosci na swiecie.

Ja to jeszcze nic , mój mąż po przesiedzeniu godziny na tarasie wyglada tak jakby tydzień był nad morzem ( chodzi mi o twarz bo na klacie to ma kudły więc cieżej to opalić ) ale na buzi od razu jest dosłownie czarny .
Potem tylko w pracyu ma pytanie gdzie był .
Ola chyba ma po nim bo mimo smarowania filtrem 50 nogi , rączki i buźkę to ma brązowiutką
I tez na czerwono jej nie łapie

A no nie ma sprawiedliwości , ja tu się muszę tarasować a Twój mąż i córa są naturalnie strzaskani :)
U was musi być równowaga he he , ale pewnie przez to jesteś tam podziwiana jak każdy taki ciemny , a Ty bledsza niż reszta
 
Ja od piatku czerwona jeszcze jestem. Wczoraj nawet bez stanika musialam chodzic, bo myslalam, ze oszaleje jak mi ramiaczka po spalonym dekolcie haczyly.


Mam pytanie do tych, ktore jakis czas temu przestaly karmic. Czy z Waszych piersi rowniez wycieka nadal mleko?
Przestalam Polke karmic w listopadzie, a 2 dni temu po scisnieciu brodawki wyplynelo troche mleka. Kurde normalne to????
 
Katik, mi wszystko zniknelo natychmiast - to chyba dzieki kontrowersyjnemu bandazowaniu. Czytalam natomiast, ze do pol roku (a w niektorych przypadkach nawet do roku) moga pojawiac sie sladowe ilosci mleka. Mysle, ze nie ma sie czym martwic, zwlaszcza jesli nie wyczuwasz w piersiach zadnych zlogow, czy innych niewytlumaczalnych grudek.
 
hehe, Zielona - zlogow zadnych nie ma, natomiast dla samej wielkosci mlecznych piersi- moglabym byc mleczna do konca zycia :-D:-D:-D:-D
 
Witajcie dziewczynki :-) fajnie , że mnie jeszcze pamiętacie.
Zuzance niby bezdechy powinny minąć ale jeszcze niestety się zdarzają . Ostatnio w samochodzie jak jechałyśmy same , zatrzymałam się na środku ulicy i jakoś zaradziłam ale było naprawdę bardzo ciężko:-(.
Skarby czy wasze maluchy też mają taki okres , że nie spuszczają was z oczu????
Zuzka nawet chodzi ze mną do toalety , jak chce tylko zdjąć ją z rąk i dać ją babci czy komukolwiek to jest taka awantura , ze masakra płacze tak mocno jakby jej sie coś działo. Fakt mój mąż jest za granicą i ona jest cały czas ze mną albo moją mamą ale z dnia na dzień jest coraz ciężej z wychodzeniem z domu itp.
W samochodzie nie nawidzi jeździć robi takie awantury , że kazde wyjście z domu i pojechanie samochodem doprowadza mnie do szewskiej pasji. Moja mama pomaga mi z małą dopiero po 15.00 jak wraca z pracy więc od rana muszę ją brać ze sobą a że mamy dwa sklepy alkoholowe to mam dużo pracy. A moja kochana księżniczka mi życia nie ułatwia :-).
Skarby życzę wam kolorowych snów .slemy ogromne buziaczki :-)
 
reklama
Karola, Konstancja miala taki okres, ze nie mozna bylo zostawic jej samej nawet na sekunde. Teraz czasem posiedzi sama 5 minut - pooglada ksiazeczki albo jakies idiotyczne reklamy w telewizji - ale 5 minut to max.
 
Do góry