reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
kamisia to super:) piatek juz niedlugo:D
gosiek-Amelka bidulka jedna:( tak mi jej szkoda...

u nas tez nic nowego, Ola troche mniej plakala na cwiczeniach, byly dwie studentki, mala miala widownie to miny takie strzelala ze wszyscy radoche mieli...w piatek jedziemy na konsultacje do logopedy, a od marca w centrum zaczynamy terapie logopedyczna, oby Olka szybko zalapala to juz niedlugo koniec z sonda...

a-ja dalej chora:/

tak mi sie jeszcze przypomnialo
yroche na cwiczeniach dzis sie zdolowalam, bo przypomnialam sobie, a w zasadzie pani mi przypomniala o tym jak daleko ola jest w tyle...Ola ma problemy z glowka, lezac na brzuchu nie zawsze chce ja unosic tak jak powinna, dzis dosc ladnie to robila, pani logopeda ktora sie malej dzis przygladala, powiedziala w pewnym momencie cos w stylu "jak ladnie trzyma glowke, jak dlugo" a nasza rehabilitantka na to "tak ale ona ma juz 10 miesiecy"..... :( patrzac na ta ilosc zaleglosci nie wiem czy nie jezdzic do olsztyna czesciej...tylko skad kase brac...eh...
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny, dopiero do domu wrocilam, musze ogarnac nieco chatke i jesli mi dziec pozwoli to wieczorkiem nadrobie Wasza produkcje. milego wieczorku zycze:-)
 
witam i ja, na nic czasu ostatnio nie mam, ale jeśli dzięki temu ma być nam lepiej to warto. U nas wszyscy zdrowi, Mania bije rekord i już 2 tygodnie chodzi do żłobka bez kataru nawet :-) A za chwilę zaczyna się rekrutacja do przedszkola. Aż ciekawa jestem

Marta, a co z tym ważnym panem, co obiecał pomoc?
Kamisia, ty się delektuj ostatnimi panieńskimi wieczorami ;-)
Gosia, a tak mi się przypomniało, że o to jeszcze nie pytałam - Zyrtec albo coś innego antyhistaminowego to dostałaś dla Ami? Bo ja mam moim gwiazdom dawać codziennie

A propos alergii - mówię dziś mojemu bratu, że robimy śledztwo w sprawie Mani wysypki chyba to jednak mleko, na co on mówi, że z rok temu zrobili swojemu 3letniemu wówczas synowi testy jakieś i wyszło, że uczulony jest na wszystko. A teraz powtórzyli, tylko jakieś lepsze testy (nie ogłam się z nim dogadac, jakie lepsze) i wyszło, że nic go bie uczul. I który wynik jest prawidłowy? ja wiem, że alergia przechodzi, ale i tak coś mi tu nie pasuje.

Dobrego wieczora
 
Zielona- no to nieźle z tym pociągiem... ale to państwo w państwie jest... niewiele się zdziała :-(
Annaoj- zdrówka dla dzieciaków! Żeby tylko mała nic nie załapała!
Agnieszka- no to J. zaszalał, nie powiem!!!
Ewka- ja też nie mogę się ostatnio z czasem ogranąć :-(
Maonka- gratuluję zakupu :-D
Gosiek- nie nooo... biedna Ami! Zrób te testy, chociaż post Ulanki mnie martwi... hm... o takiej rozbieżności wyników to ja jeszcze nie słyszałam.

Nas własnie w przedszkolu oświecili, że przerwa wakacyjna jest w lipcu... no to będą schody, bo sierpień byłby lepszy... nie wiem, czy jednak nie będę zmuszona oddać Kuby do zastępczego przedszkola, bo może być kiepsko z 'opieką', moja mama z dwójką na miesiąc nie zostanie, a ja w lipcu raczej nie pójdę na urlop (o teściowej niech wszyscy zapomną)... eh...
Poza tym choróbsko dalej się za mną ciągnie :-( Bioparox poszedł w ruch i jakby nieco lepiej... się zobaczy.
 
Zielona- no to nieźle z tym pociągiem... ale to państwo w państwie jest... niewiele się zdziała :-(
[.



Heh, wlasnie o w tym najwiekszy jest problem, ze wszyscy przechodza obok tego typu spraw obojetnie, bo przeciez niczego sie nie zdziala. Przez to sytuacja wokol, niezaleznie od tego czego dotyczy, z kazdym dniem staje sie tylko gorsza. Brak wyobrazni jest ogromna bolaczka. Nikomu nie przyjdzie do glowy, ze taki wagon, z ktorego nie da sie wyjsc, moze okazac sie smiertelna pulapka. Pewnie, jesli problem dotyczylby jakiejs pielgrzymki, natychmiast naglasnianoby to. Skoro kazdy autokar zanim wyjedzie w trase MUSI i jest sprawdzany przez inspektora (sama wielokrotnie bylam tego swiadkiem), dlaczego tego samego nie robi sie z pociagami?
Zdaje sobie sprawe z tego, ze moja skarga niczego nie zmieni. Nie umiem jednak przechodzic obojetnie wobec przykladow razacego zaniedbania, ktore moga doprowadzic do tragedii.
 
Kamisia - fotoszkę prosimy :)

Marta - nie martw się mała nadrobi zobaczysz :)

Aniez - a ile jest takiej przerwy w przedszkolu wakacyjnej wogóle ?

Zielona - pewnie że napisz . brak słow ja bardzo dawono nie jechałam pociągiem , raz z SZymkiem jechałam do siebie na zadupie i nie miło wspominam pokonywanie schodów na dworcu
 
dziewczyny- odebralam nasze gpsy na palce- są śliczne:)

foto!foto!foto!foto!foto!foto!foto!foto!

chłopcy śpią... M. coraz bardziej z nosa leci :-( ehhh do tego straszna maruda ale to też może być wynikiem wychodzenia górnych jedynek bo w ciągu tych 4 dni nad morzem to zeszły mu z 2/3 już prawie do granicy dziąsła i czekamy tylko na przebicie
jeszcze chwile posiedze i lece spać póki dzieciaki a szczególnie M. śpi
 
reklama
Zielona- ja tez z tych co pewnie by napisali, ale ostatnio z małżem przerabialiśmy trochę podobny temat... ręce nam opadły, bo odpowiedzi nie było wcale... bo i po co odpowiedzieć petentowi... sprawa tez mnie ubawiła, bo dotyczyła ekspresu relacji Wrocek- Wawa, klasa I... oni potrafią tylko kasę szybko brać, ale póki jest monopol to będzie to tak wyglądało, a jak monopolu nie będzie, to zastosuje swoją ulubioną technikę, czyli Państwu (PKP) już podziękujemy za współpracę i pójdę wydać swoje ciężko zarobione pieniądze gdzie indziej.
Aniam- taka przerwa trwa miesiąc :-(
Agnieszka Sz-r podesłać do Ciebie Kubę? ;-) on ma już wprawę w operacji ząbek :-D
 
Do góry