reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Dzień dobry

Muszę się Wam pochwalić, że zostałam wczoraj amazonką :-) Mąż kupił motocykl, nie jest to jakaś super maszyna, ale jak na pierwszy dwukołowiec starczy nam. Więc na kwiatka już nie miał. Ale co tam wolę 2 kółka niż jakieś kwiatki.

Rośnie mi mały rozrabiaka. Szykowałam się na spacer i włożyłam Alicję do łóżeczka turystycznego. Czego nie znosi. Podejrzanie spokojnie leżała w nim.
Jak przyszłam to z jednej książeczki zrobiły się dwie. :shocked2:

Walentynki i po walentynkach i dobrze :)
Ja zaraz na kulki z młodym jadę i z koleżanką , zimno cholerka na dworku .. byle do wiosny.

Doczytałam kulig zamiast kulki i zastanawiałam się gdzie jeszcze jest śnieg ;-)
 
reklama
Maonka - a masz prawko na motor ? Bo ja sie wybieram i wybrać nie mogę może w te wakacje wkońcu , bo małżon mi obiecał tylko czasu nie mam :(
 
Właśnie jeszcze nie mam. Mąż zrobił w tamtym roku. A ja może w tym
(jeśli damy radę z finansami). Bo już teraz jesteśmy na maksa spłukani.
A motocykl to było moje największe marzenie.

Aniam z dwójką maluchów ciężko o trochę czasu. Więc trzymam kciuki, żebyś w końcu poszła i zdała prawko.

Właśnie przyszedł wózek dla Alicji i go oglądam z każdej strony. I testujemy w przedpokoju.
 
Czesc dziewczynki.Czytam was ale nie mam weny.Marud moj maly daje popalic.Strasznie nerwowa jest przez ta swedzaca skore i caly czas placze tylko u mamy jest dobrze na raczkach.Teraz usnela to wpadlam was poczytac troszke.
 
Wpadłam się przywitać- wkurzona jestem na to odcięcie od świata i netu prawie cały dzień...na szczęście jutro wieczorem chyba moj zasilacz dostanę znowu i bede na bierząco...
Mała dokazuje a ja mam dziś straszną chandrę...no i zjadłam z tego powodu za dużo i teraz będzie jeszcze gorzej...ehhh...chyba jakiś kryzys odchudzania mnie dopadł :/ ...no nic muszę już uciekać- oby do jutra! bo tak to tylko z doskoku bywam...
 
maonka - no to gratki! Super jak dwie osoby dziela pasje :-) Wiosna, lato bedziecie wojazowac. Ja prawko na motor zrobilam 7lat temu,razem z kat B. Mialam takie widzimisie, ale stwierdzilam,ze zdecydowanie wole powietrze niz lad. teraz prawko poprostu mam i ciagle powtarzam,ze moze kiedys sie przyda :-) Meza to nie fascynuje, wiec i ja za wiele nie pojezdzilam. Ale kocham rower :-)
 
Właśnie jeszcze nie mam. Mąż zrobił w tamtym roku. A ja może w tym
(jeśli damy radę z finansami). Bo już teraz jesteśmy na maksa spłukani.
A motocykl to było moje największe marzenie.

Aniam z dwójką maluchów ciężko o trochę czasu. Więc trzymam kciuki, żebyś w końcu poszła i zdała prawko.

Właśnie przyszedł wózek dla Alicji i go oglądam z każdej strony. I testujemy w przedpokoju.

Kurs to napewno w weekend dam radę zrobić . TYlko na cholerny egzamin to muszę 50 km jechac
 
Witamy i my wieczorową porą W usypia Antoninę a ja piszę, o zasnęła. No więc dzień był ciężki bardzo cieżki, moje dziecko pierwszy raz w życiu dało mi tak popalić... Nie mam siły padam, więc nie nadrobię.

Maonka mamas&papas zaraźliwe co ;p ??

Hahah :-D A ja się śmieje, że jak za pierwszym prawko zdałam to teraz hmm ciężarówki, autobusy, motory wszystko przede mną :-D, mamuśka w tirze :-D Będę córkę na podbój świata zabierać :-)
 
Hejka,
Kurde, źle mi psychicznie z tym że nie jestem na bieżąco z forum :(.
Laptop Grzegorza zrypał się całkowicie, a że komputer jest jego narzędziem pracy to uprowadził mojego lapa. Siedzi i rzeźbi jakies taksty od rana do nocy ;/. Ja daje radę w międzyczasie sprawdzić pocztę i w porywach, jak dobrze pójdzie oglądnąć fotki. Ehhh.
No dobra, ide szybko popatrzeć co dzieje się na innych wątkach :)
 
reklama
maonka - no to gratki! Super jak dwie osoby dziela pasje :-) Wiosna, lato bedziecie wojazowac. Ja prawko na motor zrobilam 7lat temu,razem z kat B. Mialam takie widzimisie, ale stwierdzilam,ze zdecydowanie wole powietrze niz lad. teraz prawko poprostu mam i ciagle powtarzam,ze moze kiedys sie przyda :-) Meza to nie fascynuje, wiec i ja za wiele nie pojezdzilam. Ale kocham rower :-)

Oj będziemy, teraz zostały nam do kupienia kaski i jakąś kurtkę muszę wyszukać. Mąż ubranko ma. A tak swoją drogą to ja męża zaraziłam moją pasją. I wciągnął się na dobre.
Może faktycznie jeszcze się przyda prawko. Wszystko przed Tobą

Kurs to napewno w weekend dam radę zrobić . TYlko na cholerny egzamin to muszę 50 km jechac

To tak jak ja, do ośrodka mam 60km.

Witamy i my wieczorową porą W usypia Antoninę a ja piszę, o zasnęła. No więc dzień był ciężki bardzo cieżki, moje dziecko pierwszy raz w życiu dało mi tak popalić... Nie mam siły padam, więc nie nadrobię.

Maonka mamas&papas zaraźliwe co ;p ??

Hahah :-D A ja się śmieje, że jak za pierwszym prawko zdałam to teraz hmm ciężarówki, autobusy, motory wszystko przede mną :-D, mamuśka w tirze :-D Będę córkę na podbój świata zabierać :-)

Wózeczek naprawdę ładny i zgrabny. Najważniejsze, że mało miejsca będzie zajmować w samochodzie. I będziemy używać głównie na wyjazdy.
 
Do góry