reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Dziewczyny, jesteście rewelacyjne.... śledztwo z numerem tak mnie rozbawiło, że aż mnie brzuchol teraz od śmiechu boli... Daga, uwielbiam Horejszio :-) więc uważaj ;-) hehehe olapolap pamiętam jak rano pytała się dziewczyn o to czy po cesarce mogły od razu dźwigać i w ogóle... hmm, ale faktycznie dziwne, że nic się nie pochwaliła... ale co napisała w tym smsie ?? mam nadzieję, że wszystko bez problemowo poszło.

hehehehehehehehehehe

umiem tak z profilu spogladac jak cos ;-);-);-);-):-D:-D:-D:-D


I mamy kolejną kinder niespodziankę. To ci numer nam zrobiła olapop. Rano jeszcze była, a wieczorem urodziła. Ale mi się zrymowało.
A śledzctwo pierwsza klasa.:-D:-D:-D Jesteście niesamowite.

Kurcze jak mnie boli krocze, coraz częściej. Może mała już się pakuje do wyjścia. I właśnie sobie uświadomiłam, że poród to będzie potworny ból. Ale na razie jeszcze się nie stresuję i nie boję.

no i pare godzin po tym poscie trafila do szpitala. szczegoly w watku sms`owym.



i dzien dobry:-)

po tym wczorajszym sledztwie naszym jakos humor mi sie zaczol poprawiac i teraz tylko czekam na nowe dzieciatka. jak moje nie chce sie pokazac swiatu to bede inne tropila :-)
katar mniejszy, ale w gratisie kaszel - tesciowa wraca do pracy < hip hip huuuuuuuuuuuura hip hip huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuura> wiec zaraz sie wyspie :-)

jedyne co sie przytrafilo to Ramzius w nocy wymiotowal... teraz go tropie czy cos mu nie dolega, ale skubaniec ucieka przede mna :-)

no to poki co tyle

nic nie naklamalam wiec jeszcze cos wymysle :-D
 
patrze na ten swoj suwak, ze dzis narodziny mojego dziecka... i szmutno troche bo nic a nic sie nie rusza ( nadal wierze w porod sn)... no ale nic to... ktos musi od rana zamieszanie wprowadzac na bb i prowadzic male centrum dowodzenia :-)
 
No to nam Maonka numer wywinęła... Ja już też się powoli godze z tym że pewnie we wtorek do szpitala pójdę bo bedę po terminie. I nie wiem co beda ze mną robić. Bo mogą porobić badania (samolocik, ktg, usg), wysłac do domu i kazać przyjeżdżać codziennie albo zostawią na oddziele i będziemy tak czekać, albo wywyołaja poród oxy... albo jakimś trafem cc... możliwości dużo...
 
Witam z ranka:-)
Śliczna pogoda się zapowiada:tak:i z tego co czytam to nowy dzidziuś też:-)
Mówiłam te nasze dzieciaczki to chcą być kwietniowe;-)
Dziewczyny gratuluję udanego śledztwa:-D co kilka głów to nie jedna:tak:

U nas nocka troche niespokojna bo Helenka stwierdziła że ma ochotę poleżeć w poprzek i całkowicie odpadało leżenie na boku a na plecach to z lekka niewygodnie:no: ale może to oznaka ze chce się okręcić:tak:
Dzisiaj o 12 mam kolejną wizytę u mojej ginki więc zobaczymy jak tam nasza księzniczka i jaka jest duża:-)
Kochane trzymajcie kciuki
 
patrze na ten swoj suwak, ze dzis narodziny mojego dziecka... i szmutno troche bo nic a nic sie nie rusza ( nadal wierze w porod sn)... no ale nic to... ktos musi od rana zamieszanie wprowadzac na bb i prowadzic male centrum dowodzenia :-)

Daga a może Margolka czeka na ten termin który najwcześniej podałaś czyli 5 kwietnia??


A Maonka to się chce załapać na srebro w kategorii poród SN i złoto w kategorii pierwsze KWIETNIOWE dziecko :-d :-D
 
Daga a może Margolka czeka na ten termin który najwcześniej podałaś czyli 5 kwietnia??


A Maonka to się chce załapać na srebro w kategorii poród SN i złoto w kategorii pierwsze KWIETNIOWE dziecko :-d :-D

Margolcia chyba czeka, zeby osiagnac 5kg wagi jak Ramzik, zeby miala rowne szanse na starcie :-D
dzien jeszcze dlugi wiec wszystko sie moze zdarzyc:-)
 
reklama
Do góry