reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe, słoneczne kreski smagane wiosennym wiatrem ☀️😎

Ale beta tez nie jakaś wysoka jak na 5 dni po plamieniu. A to krwią normalnie ??
Tak wtedy miałam krew żywa i byłam pewna że to okres przyszedł. Na drugi dzień jeszcze delikatne plamki i się zablokowały. No i w końcu na 5 ty dzień wynik bety i ten test tak wyglądał. Ciąża rozwijała się prawidłowo. Przyrosty piękne. Jedynie moja niewydolność szyjki poskutkowała poronieniem w 20 tygodniu ciąży...
 
reklama
Tak wtedy miałam krew żywa i byłam pewna że to okres przyszedł. Na drugi dzień jeszcze delikatne plamki i się zablokowały. No i w końcu na 5 ty dzień wynik bety i ten test tak wyglądał. Ciąża rozwijała się prawidłowo. Przyrosty piękne. Jedynie moja niewydolność szyjki poskutkowała poronieniem w 20 tygodniu ciąży...
Aaa to przykro mi bardzo, widziałam wcześniejsze posty. Nie nie to ta beta itd nie miala nic wspólnego z poronieniem. No czyli kolejny dowód, że natura działa własnymi prawami
 
Aaa to przykro mi bardzo, widziałam wcześniejsze posty. Nie nie to ta beta itd nie miala nic wspólnego z poronieniem. No czyli kolejny dowód, że natura działa własnymi prawami
Dokładnie, dlatego nie ma co się nastawiać ani na ciążę ani pesymistycznie. Czekamy i po prostu nie tracimy nadziei 😊😊❤️ kto wie... Może czeka nas jakąś niespodzianka🙂🙂🙂
 
U mnie termin miesiaczki przypadal 13.04 i do tej pory nic. Sluz gesty, poersi bola od 3 dni , ciagle mi sie spac chce. Testy blade, ale jak robilam to sie przygladalam. Dla mnie cien cienia, ale maz jak zobaczyl powiedzial ze noc nie widzi . Stwierdzialam ze sobie wmawiam. Umowilam sie na 20.04 do ginekologa zobqczymy co powie
 
U mnie termin miesiaczki przypadal 13.04 i do tej pory nic. Sluz gesty, poersi bola od 3 dni , ciagle mi sie spac chce. Testy blade, ale jak robilam to sie przygladalam. Dla mnie cien cienia, ale maz jak zobaczyl powiedzial ze noc nie widzi . Stwierdzialam ze sobie wmawiam. Umowilam sie na 20.04 do ginekologa zobqczymy co powie
To pokaz fote :)
 

Załączniki

  • 20220418_101303.jpg
    20220418_101303.jpg
    457,7 KB · Wyświetleń: 116
Hehe spoko może też i tak być ;)) ale w poprzedniej ciąży plamienia dostałam 4.10 a test pozytywny wyszedł mi dopiero 9.10 i to ledwo przebijająca się kreseczka , więc co organizm to inny przypadek 😊😊

Plamienia we wczesnej ciąży mają wiele przyczyn. Generalnie z medycznego punktu widzenia, po implantacji beta zaczyna bardzo szybko rosnąć - stąd po ok 48h po implantacji test powinien już pokazać cień kreski. Stąd np. nie ma szans na plamienie implantacyjne po pozytywnym teście
 
reklama
Do góry