reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe, słoneczne kreski smagane wiosennym wiatrem ☀️😎

No to my jesteśmy na jednym etapie. Jutro 10 dpo to zrobię tescior a co mi tam. Jeszcze mam 5 😂 No ja ogólnie ten cały cykl mam totalnie nie podobny a uwierzcie jak drugi raz z rzędu staram się o dziecko rok to ładnie 2 lata obserwacji swojego ciała i nie miałam np bólu lędźwi które towarzyszą od kilku dni, plamienia, ciągniecie w pachwinach - tak No wszystko mi mówię ze się udało i to na prawdę pierwszy raz od ostatnich starań sprzed ciąży. Ciężko nie robić sobie nadziei kiedy jednak chcemy tej ciąży prawda :)
Mam te same objawy, mimo to jestem sceptycznie nastawiona. Przedwczoraj tak mnie ciągnęło w pachwinie, że nie mogłam rozładować zmywarki. I ciągle ta pachwina daje o sobie znać. Pewnie niedługo przyjdzie @ i sprowadzi mnie z hukiem na ziemię.
Trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie 😘
 
reklama
No to my jesteśmy na jednym etapie. Jutro 10 dpo to zrobię tescior a co mi tam. Jeszcze mam 5 😂 No ja ogólnie ten cały cykl mam totalnie nie podobny a uwierzcie jak drugi raz z rzędu staram się o dziecko rok to ładnie 2 lata obserwacji swojego ciała i nie miałam np bólu lędźwi które towarzyszą od kilku dni, plamienia, ciągniecie w pachwinach - tak No wszystko mi mówię ze się udało i to na prawdę pierwszy raz od ostatnich starań sprzed ciąży. Ciężko nie robić sobie nadziei kiedy jednak chcemy tej ciąży prawda :)
Ooo właśnie, ja wczoraj miałam takie ciągnięcia w pachwinach dosłownie jak wtedy kiedy byłam w ciąży 😊😊
 
Ooo właśnie, ja wczoraj miałam takie ciągnięcia w pachwinach dosłownie jak wtedy kiedy byłam w ciąży 😊😊
Mam te same objawy, mimo to jestem sceptycznie nastawiona. Przedwczoraj tak mnie ciągnęło w pachwinie, że nie mogłam rozładować zmywarki. I ciągle ta pachwina daje o sobie znać. Pewnie niedługo przyjdzie @ i sprowadzi mnie z hukiem na ziemię.
Trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie 😘
To jesteśmy szczęściary i jesteśmy w ciąży 😎😎😍
 
reklama
To moje dzisiejsze wypociny (23dc) NO POWIEDZMY że jakiś tam coś się chce przebić. Oczywiście negatyw ale ciekawy 😅
F782151D-954F-4959-AE8E-8B61AC4292AC.jpeg

ED8908E0-E32D-489B-813D-3D306C2E2D08.jpeg

E9198412-F1F7-45DD-AFA9-EFBFC3408214.jpeg
 

Załączniki

  • A5AF8E95-5B0B-4342-A4B1-42D8C2B95808.jpeg
    A5AF8E95-5B0B-4342-A4B1-42D8C2B95808.jpeg
    961 KB · Wyświetleń: 40
Do góry