reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe, słoneczne kreski smagane wiosennym wiatrem ☀️😎

U mnie dziś negatyw. Nie zrobiłam zdjęcia na świeżo a teraz test wygląda na zalany, więc już nie będę wstawiać. Zastanawia mnie to sporadyczne plamienie od 20 dc. W piersEj ciąży miałam plamienie ale z tego co pamiętam jeden dzień. Teraz pojawia się tylko po seksie. Napiszcie coś więcej o tym spadku progesteronu. Że tak głupio zapytam: czy to się leczy? ;)
 
reklama
Czyli jeszcze chwilkę masz ✊ wiadomo, nie ma się co nakręcać ale nie ma tez co psuć sobie humoru. Głowa do góry, jeśli nie teraz to w kolejnym cyklu się uda ❤️

ja sobie zawsze psuje głowę przed okresem 🤣 jestem zdesperowana do tego stopnia ze robię zdjęcie testu i edytuje je na różne sposoby żeby tylko gdzieś przy innym kontraście może przypadkiem
doszukać się drugiej kreseczki…😂 już się chyba przygotowałam na ten okres plus widzę ze od 2 dni temp spada w dół wiec jakby okres na horyzoncie 🤷🏻‍♀️ ale tez trzymam za nas kciuki w maju ❤️
 
ja sobie zawsze psuje głowę przed okresem 🤣 jestem zdesperowana do tego stopnia ze robię zdjęcie testu i edytuje je na różne sposoby żeby tylko gdzieś przy innym kontraście może przypadkiem
doszukać się drugiej kreseczki…😂 już się chyba przygotowałam na ten okres plus widzę ze od 2 dni temp spada w dół wiec jakby okres na horyzoncie 🤷🏻‍♀️ ale tez trzymam za nas kciuki w maju ❤️
Rozumiem Cię :( mnie odkąd zaczęłam się starać wciąż cienie a nawet fałszywe kreski prześladują już nie tylko na facelle ale ostatnio nawet pink 😭 ja oczysicialm trochę głowę i teraz przy kolejnym staraniu ( jeszcze nie wiem kiedy) obiecałam sobie nie doszukiwać się cieni, a jeśli pojawi się kreska widoczna nie tylko w mojej głowie iść na betę. I tego się będę trzymać ❤️
 
Rozumiem Cię :( mnie odkąd zaczęłam się starać wciąż cienie a nawet fałszywe kreski prześladują już nie tylko na facelle ale ostatnio nawet pink 😭 ja oczysicialm trochę głowę i teraz przy kolejnym staraniu ( jeszcze nie wiem kiedy) obiecałam sobie nie doszukiwać się cieni, a jeśli pojawi się kreska widoczna nie tylko w mojej głowie iść na betę. I tego się będę trzymać ❤️

taki reset chyba i mi się przyda 🙂 taak pamietam ze u Ciebie ostatnio nawet na pinku coś bylo na rzeczy 😞 a przypomnij który cykl starań ? o pierwszą ciąże ?
 
Noo powiem Ci po mojej wprawie w analizowaniu cieni ciania to też coooos tam widzę 😅😁 poczekajmy chwilkę i myślę że się ukaże kreseczka 😊 ja byłam szczęśliwa że na papierze zobaczyłam krew ale teraz się zastanawiam jak to możliwe że w 20 DC plamienie implantacyjne jak do okresu 9 dni 😑 w poprzedniej ciąży wystąpiło krwawienie ale ok 4 dni przed
Ja sobie nie przypominam plamienia implantacyjnego wcale, brak miesiaczki, senność, wymioty i test pozytywy i tyle.
 
Ja sobie nie przypominam plamienia implantacyjnego wcale, brak miesiaczki, senność, wymioty i test pozytywy i tyle.
No ja się podcieralam i na papierze był śluz z krwią ( nadal nie mam pewności z czego ) ale przy 1 ciąży miałam tylko brązowe plamienia ( nie do końca wisdomo czy to był spadek proga czy implantacja bez badań dostałam luteinę pod język bo poleciałam do gina przerażona xdd ale ciąża donoszą i Ok)
 
reklama
No ja się podcieralam i na papierze był śluz z krwią ( nadal nie mam pewności z czego ) ale przy 1 ciąży miałam tylko brązowe plamienia ( nie do końca wisdomo czy to był spadek proga czy implantacja bez badań dostałam luteinę pod język bo poleciałam do gina przerażona xdd ale ciąża donoszą i Ok)
Wygląda na niski progesteron. Implantacja nie następuje po pozytywnym teście.
Jeżeli jest plamienie implantacyjne to po ok 48h test wyjdzie pozytywny. Jeśli test jest negatywny kilka dni po plamieniu to nie było to plamienie implantacyjne .
 
Do góry