reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe, słoneczne kreski smagane wiosennym wiatrem ☀️😎

reklama
obiecuje ostatni raz 😅 pedze zaraz na betę. Trzymajcie kciuki o piękny przyrost 🥺❤️ A ja kończę ten spam. Trzymam kciuki, za każda z Was, której się jeszcze nie udało i za każda której się dopiero uda! Jesteście wszystkie wyjątkowe! Bez was tutaj, chyba chodziłaby po suficie i straciła wszystkie włosy 😅❤️ Dziekuje.
Zazdrooooo, dlstego fajnie jest czekać w miarę do dnia miesiączki . W Twoim przypadku 14 dpo to będą dopiero grube krechy :D gratulacje 💗
 
A ja dzisiaj przychodzę żeby się pożalić 😔🤬 mój organizm w tym cyklu postanowił ze mnie zakpić albo nie wiem o co chodzi... Myślałam że owu była dwa dni temu, wskazywałby na to też śluz no i ogólnie przeważnie mam owu 15dc... Ale jak patrzę na swój wykres to jest jakaś kpina 😭 chyba nie miałam jeszcze tak brzydkiego wykresu z którego nic nie wynika... Dzisiejsza temp totalnie mi nie pasuje do niczego i chyba wychodzi na to że po biochemie który miałam w zeszłym cyklu coś się porypało w tym i ch.j wie kiedy będzie owu 😢
IMG_20220407_083251.jpg
 
A ja dzisiaj przychodzę żeby się pożalić 😔🤬 mój organizm w tym cyklu postanowił ze mnie zakpić albo nie wiem o co chodzi... Myślałam że owu była dwa dni temu, wskazywałby na to też śluz no i ogólnie przeważnie mam owu 15dc... Ale jak patrzę na swój wykres to jest jakaś kpina 😭 chyba nie miałam jeszcze tak brzydkiego wykresu z którego nic nie wynika... Dzisiejsza temp totalnie mi nie pasuje do niczego i chyba wychodzi na to że po biochemie który miałam w zeszłym cyklu coś się porypało w tym i ch.j wie kiedy będzie owu 😢Zobacz załącznik 1387447
już kilka razy opisywałam sytuację, gdzie po biochemie organizm chciał mnie oszukać i miałam śluz płodny, pozytywny test owu, ale tylko po temperaturze widziałam, że nie było owulacji. Kilka dni później miałam drugie podejście, znowu śluz płodny i temperatura ją potwierdziła dopiero w 20 dc (12 dc miałam pik na poziomie 2.04 na premom). O tyle samo też przesunął mi się okres
 
już kilka razy opisywałam sytuację, gdzie po biochemie organizm chciał mnie oszukać i miałam śluz płodny, pozytywny test owu, ale tylko po temperaturze widziałam, że nie było owulacji. Kilka dni później miałam drugie podejście, znowu śluz płodny i temperatura ją potwierdziła dopiero w 20 dc (12 dc miałam pik na poziomie 2.04 na premom). O tyle samo też przesunął mi się okres
Tak wiem, miałam podobnie w styczniu po pierwszym biochemie... Tylko że wtedy beta doszła do prawie 100 a teraz tylko 7 a i tak takie cyrki 🤬
 
Zazdrooooo, dlstego fajnie jest czekać w miarę do dnia miesiączki . W Twoim przypadku 14 dpo to będą dopiero grube krechy :D gratulacje 💗
warto, ale jak ktoś jest takim niecierpliwcem jak ja to oszalalby szybciej niż wytrzymał do tego dnia haha. Czekam na betę i czekam czekam czekam 🥺
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry