reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe, słoneczne kreski smagane wiosennym wiatrem ☀️😎

reklama
A Ty który masz teraz cykl? Jak długo się staracie ? :)

Nie mam cyklu 😭
Staraliśmy się od lipca, udało się w listopadzie jak właśnie zaczęłam konkretnie ogarniać wykres temperatury. No ale pozamaciczna. I teraz trzeba czekać do lipca 😭

Liczę na to że testowanie sierpniowe będzie dla mnie szczęśliwe bo biorę anty. A wierze, ze to one pomogły mi zajść w poprzednie donoszone ciąże. Bo u mnie najwiekszy problem to 2-3 cykle w roku 😭
 
Jedziemy na tym samym wózku 😘😜 My działamy co drugi dzień w tym cyklu, ale dzisiaj chłop tak się napalił że jestem blisko owulacji, że już ostrzy zęby i kombinuje żeby jednak codziennie 🤪
No my identycznie, staramy się co drugi dzień 😀 Ale dziś już czułam, po objawach że chyba owulacja więc zrobiłam test i wyszły dwie grube krechy 😀
Więc powodzenia ❤️
 
To ja w tym cyklu robiłam te testy drugi raz w życiu ale wg mnie ciagle są takie same, ale miałam bóle jajnika, skurcze No i wczoraj brązowy śluz jednorazowo 🙊 i nie wiem czy to już w koncu owulacyjne czy po prostu jakieś dziwactwa 😅 ja to wgl ostatnio się dowiedziałam ze najbliższa kuzynka ma bliźniaki i sobie wyobrażałam CO BY BYŁO GDYBY 😂
ja w tym cyklu miałam dwa dorodne pecherzyki na dwóch jajnikach i też doktor zapytał czy w razie czego jestesmy gotowi na dwójke, oczywiscie w zartach bo to nigdy nie wiadomo jak bedzie, ale w rodzinie sa blizniaki, ale pokretna droga do nich wiec chyba nie mam sie co martwić ;p
 
ja w tym cyklu miałam dwa dorodne pecherzyki na dwóch jajnikach i też doktor zapytał czy w razie czego jestesmy gotowi na dwójke, oczywiscie w zartach bo to nigdy nie wiadomo jak bedzie, ale w rodzinie sa blizniaki, ale pokretna droga do nich wiec chyba nie mam sie co martwić ;p
No jak na monitoringu tak wyszło to noooooo Wszystko się może zdarzyć 🤭😍
 
ja w tym cyklu miałam dwa dorodne pecherzyki na dwóch jajnikach i też doktor zapytał czy w razie czego jestesmy gotowi na dwójke, oczywiscie w zartach bo to nigdy nie wiadomo jak bedzie, ale w rodzinie sa blizniaki, ale pokretna droga do nich wiec chyba nie mam sie co martwić ;p
zazdroszczę pięknych pęcherzyków.
Trzymam kciuki za Ciebie no i Was wszystkie.
A Wy trzymajcie za mnie Ok?
Ja już chyba po owulacji w tym cyklu :-/ teraz pozostaje czekanie… to chyba jest najgorsze.
Marzy mi się ciąża na święta 🙈 taki prezent na zajączka.
 
obiecuje ostatni raz 😅 pedze zaraz na betę. Trzymajcie kciuki o piękny przyrost 🥺❤️ A ja kończę ten spam. Trzymam kciuki, za każda z Was, której się jeszcze nie udało i za każda której się dopiero uda! Jesteście wszystkie wyjątkowe! Bez was tutaj, chyba chodziłaby po suficie i straciła wszystkie włosy 😅❤️ Dziekuje.
 

Załączniki

  • B8BE69EF-83D0-4491-9F65-1CE7553092FB.jpeg
    B8BE69EF-83D0-4491-9F65-1CE7553092FB.jpeg
    836,4 KB · Wyświetleń: 142
  • 2B417C61-80E8-4B34-BF7C-E5C6E257FF22.jpeg
    2B417C61-80E8-4B34-BF7C-E5C6E257FF22.jpeg
    772,1 KB · Wyświetleń: 133
obiecuje ostatni raz 😅 pedze zaraz na betę. Trzymajcie kciuki o piękny przyrost 🥺❤️ A ja kończę ten spam. Trzymam kciuki, za każda z Was, której się jeszcze nie udało i za każda której się dopiero uda! Jesteście wszystkie wyjątkowe! Bez was tutaj, chyba chodziłaby po suficie i straciła wszystkie włosy 😅❤️ Dziekuje.
Powodzonka 😘
 
reklama
obiecuje ostatni raz 😅 pedze zaraz na betę. Trzymajcie kciuki o piękny przyrost 🥺❤️ A ja kończę ten spam. Trzymam kciuki, za każda z Was, której się jeszcze nie udało i za każda której się dopiero uda! Jesteście wszystkie wyjątkowe! Bez was tutaj, chyba chodziłaby po suficie i straciła wszystkie włosy 😅❤️ Dziekuje.
No takie kreski na pinku, że nie ma żadnych wątpliwości ;)
 
Do góry