reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe, słoneczne kreski smagane wiosennym wiatrem ☀️😎

reklama
Achhh a mnie znowu pobolewa/ćmi tak brzuch jak na okres, pojawia się i znika. Nie kumam czemu.. bo tak nie miewam, a do okresu 9 dni. Nie przyjdz, nie przyjdz, nie przyjdz.🤞🏻
 
Ostatnia edycja:
Miałam tak na początku pandemii jak jechałam do pracy 🤣🤣 tylko ze wtedy nie ze starsza Panią a z ludźmi w moim wieku o zgrozo 😳🤣
Dlatego ja do tego cyrku podeszłam z wielka rezerwa. No ale to może dzięki tej rezerwie nie rozumiałam jak ktoś może wierzyć w działanie kawałka materiału na buzi i ze go to uchroni przed zachorowaniem. Na początku pandemii mówiono, ze wirus wchodzi tez przez oczy. Idąc tym tropem myślenia każdy musiałby nosić soczewki ochronne.. no ale, to tylko kwestia podejścia. Każdy wierzy w co chce, ja akurat mam takie studia ze wszystkie brudy rzadu wychodzą trochę na wierzch i dziele na 5 to co jest mówione w TV.
 
Achhh a mnie znowu pobolewa/ćmi tak brzuch jak na okres, pojawia się i znika. Nie kumam czemu.. bo tak nie miewam, a do okresu 9 dni. Nie przyjdz, nie przyjdz, nie przyjdz.🤞🏻
Czuje, ze do Ciebie nie przyjdzie ✊ naprawdę mam mega przeczucie jeśli chodzi o Ciebie - nie pytaj czemu nie wiem 🤷‍♀️ Oczywiście nikogo nie omijam kochane i za wszystkie mocno trzymam kciuki ! Najmocniej jak umiem ! ❤️
 
Czuje, ze do Ciebie nie przyjdzie ✊ naprawdę mam mega przeczucie jeśli chodzi o Ciebie - nie pytaj czemu nie wiem 🤷‍♀️ Oczywiście nikogo nie omijam kochane i za wszystkie mocno trzymam kciuki ! Najmocniej jak umiem ! ❤️
mam nadzieje, ze kochana obie będziemy miały najpiękniejsze Boże narodzenie! ❤️ ale dziekuje, ze trzymasz kciuki i za te słowa! Ja tez trzymam! W sumie dzieła nas dwa dni 😂
 
reklama
Do góry