reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe, słoneczne kreski smagane wiosennym wiatrem ☀️😎

;000 szok! Mój lekarz rodzinny to antycovidowiec i odradzał szczepionki, sam niezaszczepiony ( nie pytajcie, nie wiem jak :D ) i nigdy nikogo na test nie wysłał ( od kiedy są szczepionki), dla potwierdzenia swoich odczuć mówił ze w szczepionkach jest coś nie tak, gdy przywieźli pierwsza dawkę można było trzymać ją 2 tygodnie w -30 stopniach, za tydzień można było trzymać już chyba z 2 miesiące w tej samej tempce XD także zabawnie zabawnie. Chociaż co lekarz to inne podejście. Dobrze ze zapas testów w domu masz i nawet jakbyś musiała siedzieć w domu to nie musisz do sklepu latać po teścik 🥳
I taki lekarz jest spoko :) ja nikogo nie neguje niech każdy ma podejście jakie chce ale te testy w przypadku przeziębienia to żenada. Ale już po i wracam do domu po tym jakże PRZYJEMNYM ZABIEGU 🤮🤮
 
reklama
No nie wiem. Ja myślałam, że jestem przeziębiona i dwa testy dodatnie, więc lepiej maznąć się raz za dużo niż raz za mało.
I taki lekarz jest spoko :) ja nikogo nie neguje niech każdy ma podejście jakie chce ale te testy w przypadku przeziębienia to żenada. Ale już po i wracam do domu po tym jakże PRZYJEMNYM ZABIEGU 🤮🤮
 
Po mojej domniemanej dziś byłoby 5 dni. Wiem kurde, ze nie powinnam tego dziadostwa robić ale chyba zaćmienie umysłu 🤷‍♀️ Zrobię jutro a jak nic nie wyjdzie to już będę czekać kilka dni do tego testowania „prawdziwej” owulacji
No wiesz, to jeszcze wcześnie.. ma prawo nie wyjść..
ja nie lubię Facelle, kto mnie kojarzy ten wie, ze to ujostwo pokazało mi 2 kreski jak mi się płyn Listerine wylał na to. Dziękuje Bogu ze ja tego testu nie osikalam, bo ja się o dziecko nie starałam i nie staram i gdybym zobaczyła 2 kreski to bym chyba zawału dostała. Także dla mnie to jest zabawka, plastikowy patyk. Pokazuje co chce 🤦‍♀️ To nie znaczy ze nie wykrywa hormonu - na pewno wykrywa, jakieś działanie ma, ale wątpię ze w Listerine Cold mint czy jakoś tak była beta HCG xddddd
 

Załączniki

  • 4C4D7729-CD54-4156-8253-D200CA3ACEBC.jpeg
    4C4D7729-CD54-4156-8253-D200CA3ACEBC.jpeg
    841,5 KB · Wyświetleń: 102
I taki lekarz jest spoko :) ja nikogo nie neguje niech każdy ma podejście jakie chce ale te testy w przypadku przeziębienia to żenada. Ale już po i wracam do domu po tym jakże PRZYJEMNYM ZABIEGU 🤮🤮
Ja przy swojej chorobie darowalam sobie test 😄 gdy jechałam mpk to gadałam przez telefon z mama. Jakoś taka głupia jesyem ze za glosno powiedziałam „zaraziłas mnie”. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Cxy wyobrażacie sobie jakim wzrokiem zmierzyła mnke starsza pani siedząca niedaleko miejsca gdzie stałam i z jaka prędkością i sprytem zaczęła otwierać torebkę by nałożyć maseczkę 🤣🤣🤣 miałam ubaw jeszcze chhba z 2 godziny po tym. A mnke bolało gardło tylko 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
 
;000 szok! Mój lekarz rodzinny to antycovidowiec i odradzał szczepionki, sam niezaszczepiony ( nie pytajcie, nie wiem jak :D ) i nigdy nikogo na test nie wysłał ( od kiedy są szczepionki), dla potwierdzenia swoich odczuć mówił ze w szczepionkach jest coś nie tak, gdy przywieźli pierwsza dawkę można było trzymać ją 2 tygodnie w -30 stopniach, za tydzień można było trzymać już chyba z 2 miesiące w tej samej tempce XD także zabawnie zabawnie. Chociaż co lekarz to inne podejście. Dobrze ze zapas testów w domu masz i nawet jakbyś musiała siedzieć w domu to nie musisz do sklepu latać po teścik 🥳
teraz kwarantanny i izolacji już nie ma. Znajomej wyszedł covid chyba przed wczoraj i nie została poddana izolacji. Lekarz powiedział, ze jak chce to może się samoizolowac
 
Ja przy swojej chorobie darowalam sobie test 😄 gdy jechałam mpk to gadałam przez telefon z mama. Jakoś taka głupia jesyem ze za glosno powiedziałam „zaraziłas mnie”. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Cxy wyobrażacie sobie jakim wzrokiem zmierzyła mnke starsza pani siedząca niedaleko miejsca gdzie stałam i z jaka prędkością i sprytem zaczęła otwierać torebkę by nałożyć maseczkę 🤣🤣🤣 miałam ubaw jeszcze chhba z 2 godziny po tym. A mnke bolało gardło tylko 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Miałam tak na początku pandemii jak jechałam do pracy 🤣🤣 tylko ze wtedy nie ze starsza Panią a z ludźmi w moim wieku o zgrozo 😳🤣
 
reklama
Do góry