reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe, słoneczne kreski smagane wiosennym wiatrem ☀️😎

reklama
No to hej niedawno dostałam testy, czekam jeszcze na strumieniowy. Niestety od rana nie wytrzymałabym, więc siuśki były 2 godzinne ze słoiczka.😁😜🤭 Po pierwszej minucie już cała ucieszona widziałam cień 2 kreski a po 5 minutach nastrój klapnął. No coż negatywny. Czekam na kolejny dzien i pink strumieniowy zrobię, dziś dostałam nordtest. Niby się nie spodziewałam, no ale kak zobaczyłam, ze cos tam dostrzegam, to podjarałam się na całego.
Uuu dosyć mocno przebija ten cień cienia ☺️☺️
 
U mnie na nordtestach zawsze krystaliczna biel , ale chyba one dłużej się wybarwiają ..teraz kupiłam testeo strumieniowe co myślicie o nich ?
Mam ich pełno, niestety na większości wychodził półcień 😑😑dlatego leżą u mnie i wcale ich już nie używam. Jedynie jak już będę miała pewną ciążę to tylko dla potwierdzania dalszych dni...
 
No to hej niedawno dostałam testy, czekam jeszcze na strumieniowy. Niestety od rana nie wytrzymałabym, więc siuśki były 2 godzinne ze słoiczka.😁😜🤭 Po pierwszej minucie już cała ucieszona widziałam cień 2 kreski a po 5 minutach nastrój klapnął. No coż negatywny. Czekam na kolejny dzien i pink strumieniowy zrobię, dziś dostałam nordtest. Niby się nie spodziewałam, no ale kak zobaczyłam, ze cos tam dostrzegam, to podjarałam się na całego.
Rzeczywiście widać tu jakiś cień 🤞 co do samych testów to się nie wypowiem bo nie miałam styczności 🤷🏻‍♀️ ale jak sprawdzisz jutro innym to może coś więcej będzie widać :)
 
reklama
Do góry