reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe, słoneczne kreski smagane wiosennym wiatrem ☀️😎

reklama
Dzień dobry w ten Wielkanocny poranek 😍 ja dziś testowałam i myślałam, że może 22 dc coś wyjdzie xD A NO NIE 🤣 oczywiście ja na sile coś widzę ale nie nie, z pewnością to nic z tych rzeczy xD Spokojnego świętowania ❤️
Ja pojechałam na święta bez testów i żałuję 🙈 Wczoraj zastanawiałam się czy na tym zadoopiu będzie jakis Rossmann w pobliżu, żeby skoczyć po Pinka. 🙈
No ale jeśli nie dostanę okresu jutro w drodze powrotnej to zatestuję we wtorek rano, bo nie wytrzymam. Za duża przerwa 😆🙈
 
Dawaj nam tu zdjęcie 😄
No ale to aż wstyd taka fote wrzucać xD No nie ma nic nie ma. Zrobię kolejny za 2 dni bo szkoda mi trosze wszystkie testy zmarnować a do miesiączki braknie 🤣
 

Załączniki

  • 5C0BA33C-8A4B-4DFE-AB39-C494F2130B6D.png
    5C0BA33C-8A4B-4DFE-AB39-C494F2130B6D.png
    625 KB · Wyświetleń: 122
Ja też myślałam że widzę cień cienia ale to już moje zwidy 😁😁 raczej za wcześnie na testowanie no ale cóż... Taka moja natura🤣
Tak my już oczami wyobraźni domalowujemy kreskę. Na szczęście jeszcze tydzień dobry do miesiączki. Ostatnio tylko męczą mnie biegunki i bóle brzucha , wczoraj drzemka 2 h … No mówię zaczął się pms i szukanie nadziei 🤪
 
Tak my już oczami wyobraźni domalowujemy kreskę. Na szczęście jeszcze tydzień dobry do miesiączki. Ostatnio tylko męczą mnie biegunki i bóle brzucha , wczoraj drzemka 2 h … No mówię zaczął się pms i szukanie nadziei 🤪
Mnie złapały straszne wzdęcia. A wczoraj miałam takie mocne kłucie jajnika prawego i pomyślałam że to jednak owulacja. Zrobilam testy owulacyjne i znowu wszystkie pozytywne 😤 no więc mówię do męża że dzic jeszcze trzeba zadziałać ( bo dziś już wyjechał do pracy za granicę) a on wczoraj sobie drinki pił i co? Nic nie wyszło 😤😤😤😤 no więc kłótnia poszła i du**. 😑😑 I teraz nie wiem czy coś z tego wyjdzie w sensie z tych wcześniejszych zbliżeń. Niby z pierwszego testu wyszedł pozytyw 11.04 więc łudzę się że to jednak wtedy było 😔😔😔 bo ostatni raz stosunki były 8,10,11,12, 14 i 15.04 :/
 
Mnie złapały straszne wzdęcia. A wczoraj miałam takie mocne kłucie jajnika prawego i pomyślałam że to jednak owulacja. Zrobilam testy owulacyjne i znowu wszystkie pozytywne 😤 no więc mówię do męża że dzic jeszcze trzeba zadziałać ( bo dziś już wyjechał do pracy za granicę) a on wczoraj sobie drinki pił i co? Nic nie wyszło 😤😤😤😤 no więc kłótnia poszła i du**. 😑😑 I teraz nie wiem czy coś z tego wyjdzie w sensie z tych wcześniejszych zbliżeń. Niby z pierwszego testu wyszedł pozytyw 11.04 więc łudzę się że to jednak wtedy było 😔😔😔 bo ostatni raz stosunki były 8,10,11,12, 14 i 15.04 :/
A który masz właściwie dzień cyklu? Ja miałam w tym cyklu silne bóle jajnika 13 dc i 18 dc a 20 dc różowe plamienie - tez nie wiem do końca czy owu nie była 20( tak sugeruje wujek Google że różowe plamienie na papierze może być po owu) staraliśmy się 13 i 18 , 20 już nie… ogólnie już na słowo owulacja Mam dość xD oststecznie stawiam że owu była 13 dc ale pewnie dlatego żeby testy szybciej wyszły xD
 
A który masz właściwie dzień cyklu? Ja miałam w tym cyklu silne bóle jajnika 13 dc i 18 dc a 20 dc różowe plamienie - tez nie wiem do końca czy owu nie była 20( tak sugeruje wujek Google że różowe plamienie na papierze może być po owu) staraliśmy się 13 i 18 , 20 już nie… ogólnie już na słowo owulacja Mam dość xD oststecznie stawiam że owu była 13 dc ale pewnie dlatego żeby testy szybciej wyszły xD
Dziś mam 20 DC a moje cykle to takie 28-29 dniowe. Kalendarzyk pokazuje że owulacja była 13.04 a aplikacja Flow 12.04. z testów owulacyjnych pierwszy z ciemniejsza kreską testową wyszedł 11.04 więc liczyłam że owulacja będzie tego 12.04. a teraz to już sama nie wiem...
 

Załączniki

  • IMG_20220417_094739.jpg
    IMG_20220417_094739.jpg
    190,2 KB · Wyświetleń: 50
A tu testy z wczoraj
 

Załączniki

  • IMG-20220416-WA0009.jpeg
    IMG-20220416-WA0009.jpeg
    184,8 KB · Wyświetleń: 75
  • IMG-20220416-WA0005.jpeg
    IMG-20220416-WA0005.jpeg
    267,9 KB · Wyświetleń: 68
  • IMG-20220416-WA0000.jpeg
    IMG-20220416-WA0000.jpeg
    419,4 KB · Wyświetleń: 74
reklama
A tu testy z wczoraj
Ojej faktycznie pokazuje ze wczoraj. Wiesz co dla pocieszenia … gdy staraliśmy się o 1 to lekarz mówił ze owulacja sobota niedziela a mąż pracował w transporcie wiec ostatnia szansa była w środę i te 4 dni plemniki wytrwały co było dla mnie szokiem . Może u Was tez się zahaczyły na ,,kolejna” owu :D
 
Do góry