reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe, słoneczne kreski smagane wiosennym wiatrem ☀️😎

Witam w 2dc., faktycznie zaliczylam biochem po zastrzykach. Od dzis klomifen w tabsach przez 5 dni. Włączyła mi się też moja nerwica więc nie wiem kiedy i czy wogole będę się starać. Moja głowa obecnie to odreby byt. Jestem wykonczona psychicznie, czuje się jak balon z którego ktoś powietrze spuscil...
 
reklama
Jejku tak bardzo bardzo mi przykro @KamilaSa to straszne co musiałaś przejść . Wierzę że teraz szybko się uda a ciąża przebiegnie bez problemu , będzie nudna. Wierzę że szybko uda się dojrzeć dwie piękne kreseczki , trzymam kciuki, nie możemy się poddawać !
Dziękuję ❤️ ja również w to wierzę i życzę nam wszystkim pięknych i szybkich kreseczek❤️❤️❤️
 
przykro mi Kochana 🥺 domyślam się co czujesz bo pod koniec października przeszlam przez to w prawie 22tc. Mam w telefonie zdjecie dziecka bo mi je położyli na piersi po porodzie 💔
Z testami mam podobnie...jak zajdę to bedę spr codziennie az do konca pierwszego trymestru 🙈

A dzisiaj rozkreciła sie @ 😒 wracam w maju...nie bede w maju szaleć bo jestem zmeczona tym, ze tylko jedno w glowie, a guzik wychodzi...ale i tak przed terminem okresu pojdzie teścik 😆
 
Ja dziś 19 DC i już siedzę jak na szpilkach i czekam żeby robić testy 😁😁 mam ich ponad 80 sztuk ( pinki, babyboom, vitam,bobotest i testeo) 🫣🫣🫣🤣 oczywiście dziś rano zrobiłam ale to już z uzależnienia 🤭 bo doskonale wiem że to zbyt wcześnie. Owulacja niby powinna być 12/ 13.04 z pasków ovu i aplikacji. Ale dziwi mnie trochę że tyle czasu utrzymuje mi się pozytywny peak i śluz płodny 😑🤔 i tak od 11.04. Wiem,że nie powinnam już wykonywać testów owulacyjnych po pierwszym pozytywnym ale z tym u mnie ciężko tak jak z ciążowymi po 4 dniach od owu 🤣 no nic .. pozostaje codziennie wykonywać test z porannego moczu i czekać na cud 😊 pozdrawiam Was wszystkie i życzę tych dwóch pięknych kresek w tym miesiącu lub jak najszybciej ❤️❤️❤️
To ja chyba zamiast z apteki od Ciebie kupię ze 3 testy 😂😂😂
U mnie odwrotnie owulacyjny caly dzien 13.04 od rana zrobilam 4 czy 5 sztuk każdy wychodzil pozytywny, od 14.04 czyste z ledwo widocznym cieniem 2 kreski seks byl 9,10, 12 i 13.04 no zobaczymy, zobaczymy. Czekam na wasze pozytywne ciążowe i wtedy po was robię ja. 😁
 
Ostatnia edycja:
To ja chyba zamiast z apteki od Ciebie kupię ze 3 testy 😂😂😂
U mnie odwrotnie owulacyjny caly dzien 13.04 od rana zrobilam 4 czy 5 sztuk każdy wychodzil pozytywny, od 14.04 czyste z ledwo widocznym cieniem 2 kreski seks byl 9,10, 12 i 13.04 no zobaczymy, zobaczymy. Czekam na wasze pozytywne ciążowe i wtedy po was robię ja. 😁
Chętnie odstąpię 😁😁 ps. Cała wyprawkę też zdążyłam zrobić więc bodziaki w gratisie też dorzucę hehehe



u nas podobnie seks 8, 10,11,12,14 i 15 😊 a test owulacyjny pozytywny pierwszy 11.04 😁 trzymam kciuki!!!
 

Załączniki

  • received_2921710758140978.jpeg
    received_2921710758140978.jpeg
    254,9 KB · Wyświetleń: 99
reklama
Do góry